Probleme!

Probleme! | Autor: patriciaR

Link direct la acest mesaj

Sa nu tabariti pe mine, dar chiar am simtit nevoia sa deschid subiectul asta...
De ce atunci cand sunt probleme ca de ex cele generate de anumiti indivizi, sar toti moderatorii si incearca sa "rezolve" ...
si ca de ex, cand apar probleme ca aceasta cu ora postarii mesajelor "se rezolva" destul de greu...
Alta problema, cea a [u]logarii,[/u]unii useri nu se pot loga, sunt nevoiti sa-si faca alt cont...DE CE?!
Daca folosesc parola si id-ul vechi cu care s-au inregistrat, le da eroare si scrie ca ai introdus gresit...
ce eroare de sistem aveti acolo?
Imi cer scuze, nu vreau sa supar pe nimeni.
Toate cele bune!



Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

PLUS ca desi nu am postat nimic de 10 minute, de exemplu, si incerc sa scriu un mesaj imi apare "tb sa astepti 60 de secunde sa poti posta".......si tot apare asa vreo 15-20 de minute!!!!!!!!!

SI SA SE REZOLVE O DATA FAZA CU MESAJELE AIUREA CA NU NE MAI INTELEGEM!!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=84459" target="_blank">Tine aripioara asta, voinice...
Ajut-o pe Barbye


Idealurile sunt ca stelele: s-ar putea sa nu le atingem,
dar ne pot calauzi in viata.Esti inteligent daca nu crezi decat jumatate din ceea ce auzi;
esti intelept daca sti care jumatate!Succesul nu este niciodata final, iar infrangerea nu este niciodata fatala;
ceea ce ramane in ultima instanta este curajul . Poti pierde banii - e rau. Poti pierde un prieten - e si mai rau.
Dar daca ti-ai pierdut curajul si speranta - ai pierdut aproape totul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patriciaR spune:

Gabriela, stiu ca admin trebuie sa rezolve problema logarii si cea a orei mesajelor..,
Sunt prea multe probleme si sesizari nu se poate face fata?!
eu de ex nu ma pot loga cu primul cont si chiar ma deranjeaza; am sesizat admin si nimic nici macar nu am primit raspuns.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

pt problema lui ana ... mai au si alti uite aici

patriciaR ... problema cu ora e undeva la servare si moderatori nu au ce cauta pe aoclo, admin trebe sa rezolve.... logarii daca nu ma insel tot admin trebe sa rezolve


Sanatate si numai bine


Pentru Barbye - una dintre noi! Trebuie sa ajuti!
Tine aripioara asta, voinice

Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/go.asp?l=gabbriela&p=gabbriela" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

quote:
Initial creeata de patriciaR

Sa nu tabariti pe mine, dar chiar am simtit nevoia sa deschid subiectul asta...
De ce atunci cand sunt probleme ca de ex cele generate de anumiti indivizi, sar toti moderatorii si incearca sa "rezolve" ...
si ca de ex, cand apar probleme ca aceasta cu ora postarii mesajelor "se rezolva" destul de greu...
Alta problema, cea a [u]logarii,[/u]unii useri nu se pot loga, sunt nevoiti sa-si faca alt cont...DE CE?!
Daca folosesc parola si id-ul vechi cu care s-au inregistrat, le da eroare si scrie ca ai introdus gresit...
ce eroare de sistem aveti acolo?
Imi cer scuze, nu vreau sa supar pe nimeni.
Toate cele bune!



Salisa si puiuta mica Anastasia!


Pentru ca prima problema este o chestiune de moderare in timp ce a doua problema si urmatoarele sunt de natura pur tehnica si nu are legatura cu moderarea si moderatorii fiind de natura software.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patriciaR spune:

Multumesc Marius de raspuns.
Partea cu moderarea si moderatorii e problema lor cum se desfasoara, dar cea cu problemele tehnice ne intereseaza in mod direct si in ultima perioada au tot aparut probleme tehnice.
Eu cred ca-i greu, soft-ul scump, dar nu se poate face nimic?!



Mergi la inceput