Mesaje noi

Mesaje noi | Autor: pisi-pis

Link direct la acest mesaj

Asa cum spuneam la un alt subiect, cand postez un mesaj, forumul se incarca pe "Toate forumurile", in loc sa mearga automat la subiectul de interes la care am trimis mesajul. Am observat ca pe noul forum pe care l-ati deschis nu se intampla lucrul asta, asa cum nu se intampla inainte nici pe DC. Mentionez ca accesez forumul de pe http://forum.desprecopii.com/ si nu de pe http://www.desprecopii.com/ .

Sunt singura la care apare aceasta anomalie? Se poate remedia?
Multumesc.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

acesez DC de pe prima varianta si dupa ce sc mesajul ma duce direct la mesajul scris.
Sterge din cookies de la IE, restart Pc si o sa mearga bine.. poate e vb doar de o eroare ce o primesti din cauza la cookies


Sanatate si numai bine


Pentru Barbye - una dintre noi! Trebuie sa ajuti!
Tine aripioara asta, voinice

Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/go.asp?l=gabbriela&p=gabbriela" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisi-pis spune:

Gabi, am selectata optiunea "delete cookies on exit", deci in principiu n-ar trebui sa am probleme. Voi incerca sa le sterg cu manutza mea, sa vedem ce iese. Nu folosesc IE, ci Opera, care imi place mai mult, dar cum spuneam, pe SE n-am avut aceasta problema, asa cum nu am avut inainte nici pe DC, deci nu e de la Opera.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisi-pis spune:

Sa facem un test, dupa sters cookies si restart.



Cu parere de rau, n-a mers. Deci nu e de la cookies. Pacat. Multumesc oricum Gabi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

ai si IE pe PC instalat.. poate e problema strict legata de opera

Etit: cu IE nu este nicio problema


Sanatate si numai bine


Pentru Barbye - una dintre noi! Trebuie sa ajuti!
Tine aripioara asta, voinice

Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/go.asp?l=gabbriela&p=gabbriela" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisi-pis spune:

Sa vedem cum merge IE.



Intr-adevar, IE a mers, cel putin de data asta. Desi mi se pare ciudat ca inainte DC mergea fara probleme cu Opera, iar noul site SE merge si acum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

poate e o problema tehnica la DC si Admin trebe sa se uite la ea.. cu IE iti spun ca nu este nici o problema, nu a fost nici o problema, numai IE folosesc.

Sanatate si numai bine


Pentru Barbye - una dintre noi! Trebuie sa ajuti!
Tine aripioara asta, voinice

Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/go.asp?l=gabbriela&p=gabbriela" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput