Supereva.ro - bineinteles :) - confidential

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

ma bucur pt lansarea noului site.felicitari si mult succes.
insa m-am intristat teribil sa vad k sunt in baza de date .am vazut nick-uri de pe Dc si m-am logat.m-am simtit un pic tradata k nu mi s-a cerut acordul macar.as fi vrut sa fi fost intrebata dk vreau sa fac parte din baza de date.inteleg k era un efort mare k suntem multi users,dar se putea posta un sub de genul asta la discutii generale si se inscriau cei care ar fi vrut sa fie in baza de date.



de piticotu' uriash

m-am facut maricica


POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

Da ... m-am inscris si eu. Exact asa cum spuneam si acolo ... deocamdata nu vad unde-i noutatea. Ca seamana exact cu DC-ul. In afara de design care e dragut asa roz ... nu vad rostul. In fine, vom vedea!



Azi e ziua de maine pentru care iti faceai probleme ieri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

quote:
Originally posted by Natasa

Am si eu o rugaminte-pentru ca vad ca aici intra administratorii DC- faceti ceva cu mesajele, sa apara in ordinea postarii lor. Nu se mai intelege nimic la multe dintre subiecte, apar replicile inainte mesajelor la care ai vrut sa raspunzi :) Inclusiv pe topicul asta se intimpla fenomenul.



Problema a fost rezolvata ieri. Unul din servere ramasese cu ceasul in urma si sincronizarea nu mai functiona. Daca mai apar probleme va rog sa ne specificati.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Admin din pacate problema inca e prezenta. Am postat azi la generale si la bebelusi si in ambele cazuri mi-a aparut mesajul decalat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GeorgetaR spune:

quote:
Originally posted by Marina

Admin din pacate problema inca e prezenta. Am postat azi la generale si la bebelusi si in ambele cazuri mi-a aparut mesajul decalat

Marina



Perfect adevarat! Chiar pe topicul asta am observat si eu adineauri. Mesajul lui pet.cost2005 ar fi trebuit sa fie inainte celui al lui emaaimee. Stiu sigur asta pentru ca am mai intrat mai devreme cand nu era decat cel al lui pet.cost. Scuze de off topic.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ortansa spune:

e fainutz!si imi place mult si noul banner DC:-D pe care l-am observat cu ocazia asta

ps-si am si eu o problema,nu stiu daca e de la voi sau din comp meu-cand fac scroll pe pagina mi se topesc fonturile si se lungesc asa cat toata pagina.se mai intampla la cineva chestia asta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GeorgetaR spune:

quote:
Originally posted by Ortansa


ps-si am si eu o problema,nu stiu daca e de la voi sau din comp meu-cand fac scroll pe pagina mi se topesc fonturile si se lungesc asa cat toata pagina.se mai intampla la cineva chestia asta?



Mi se intampla si mie aceeasi chestie dar credeam ca e de la mine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisi-pis spune:

Mi-am aruncat un ochi si mi s-a parut greu de citit. Cred ca sunt deja baba si rozul foarte deschis al textului , ma face sa clipesc des. Nu se poate inchide nitel, sa devina mai putin stralucitor si sa se imbunatateasca contrastul?
In rest mi se pare o idee buna separarea in 2 forumuri, unul pentru copii, altul feminin, DC a ajuns destul de greoi. Ce n-am inteles e de ce exista supermamici si acolo?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

din cate am inteles daca nu intrai cu numele tau si parola ta, dupa 2 saptamani disparea din baza de date.

am inteles bine oare? Admin?


quote:
Originally posted by emaaimee

ma bucur pt lansarea noului site.felicitari si mult succes.
insa m-am intristat teribil sa vad k sunt in baza de date .am vazut nick-uri de pe Dc si m-am logat.m-am simtit un pic tradata k nu mi s-a cerut acordul macar.as fi vrut sa fi fost intrebata dk vreau sa fac parte din baza de date.inteleg k era un efort mare k suntem multi users,dar se putea posta un sub de genul asta la discutii generale si se inscriau cei care ar fi vrut sa fie in baza de date.



de piticotu' uriash

m-am facut maricica


POVESTEA MINUNII





Sanatate si numai bine

Pentru Barbye - una dintre noi! Trebuie sa ajuti!
Tine aripioara asta, voinice

Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/go.asp?l=gabbriela&p=gabbriela" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

exact- noi am facut asta numai in caz ca doriti sa intrati cu acelasi nick si parola.
dar - in doua saptamani, nu va mai fi nici o legatura cu baza de date de la DC.




Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.

Mergi la inceput