Bebelusi de noiembrie-decembrie 2005 (85)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Morgano spune:

Fetelor, am o intrebare: gris sau orez cu lapte de vaca sau cu lapte praf? Mi se pare aiurea sa fac cu lapte praf cand ea papa de 5 luni iaurt din comert, am luat un lapte dorna uht, o fi bun?

Ripley si Ana Ecaterina(10.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

ripley, eu votez painica cu unt

mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita
"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Morgano spune:

Multam Anda, evident mesajul tau vrea sa fie primul pe pagina =))

Painica cu putin unt sau cu branza topita simpla??? Ce ziceti? Pediatra mea a zis ca e ok si ea e chiar fte atenta cu diversificarea, insa mai intreb inainte sa dau :)

Ripley si Ana Ecaterina(10.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buluci spune:

Bag si io un mesaj , de proba!

Totodata, Ripley, La Multi Ani!Sa fiti sanatosi si sa va iubiti toata viata ca acum!Nu te apuci de bb2?

Si eu ii dau la greu iaurt din comert, dar, ca sa fiu fata ce incearca sa respecte regulile, i-am facut orez cu lapte praf!

Mesajul nu ar fi trebuit sa fie aici!
Cristina Baku & Simon(26.12.2005)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buluci spune:

Silvia, felicitari ptr primii pasi!!!Ce fain suna!

Am observat o kestie: mesajul meu anterior a fost intercalat intre maria si Anda, dar pe pagina de deskidere Clubul scutecelor, apare corect " ultimul mesaj de la..."!

Cristina Baku & Simon(26.12.2005)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

maria_alexia exact asta voiam sa aflu (de fapt nu eu cat Doru) - calea prin care mesajul ajunge pe serverul DC. In cazul tau si al lui Madau vad ca s-a rezolvat, mai ramane Anda.

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Pentru Barbye-una dintre noi!Trebuie sa ajuti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

madau, e un mesaj pt. tine in scutecul trecut cred. mai zic: unde trmit pozele cu mirunica in parcul primaverii:))? sunt unele misto.

dordia, si pe tine te intrebasem dk ai poza de stefan din tineretului, din aparatul meu. cred ca e una care nu a fost descarcata pe contul comun, cu el dormind.

cuscra, merci de urari, lunile astea ai grija de tine cel mai mult.

mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita
"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pischi2003 spune:

Seara buna

Ioana, ma bucur ca "v-ati pus pe treaba" tin pumnii sa iasa bine si repede. Si eu cred ca nu tre' sa-ti faci griji cu radiografia.

Sa fac si urarile corespunzatoare. LA MULTI ANI pentru Nati mic si Maya cea dulcica.

Alexutza se pare ca a patit-o ca Nichita, si alti bebelosi. Ii curg mucisorii in deal si-n vale. Deodata, de azi dimineata. Si mai tuseste cand si cand si cate olecuta de febra. Offff, abia astept sa se faca bine.


Mihaela si Alexandra - Maria (01.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvia_d spune:

neata pe seara...intre un bibe pus la racit si un scutec de skimbat,iaca zic si eu ca teroristu'face SINGUREL cativa pasi!si nu are nici 10 luni!!!
si se joaca si f frumos cu unele jucarii,adik,daca-i zic sa scoata cuburile dintr-o cutie,le socate si zambeshte jmekereste...heeeeheee...i-a iertat mamik lui toate noptile nedormite...si ce-o sa-i mai ierte!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madutza10 spune:

Buna seara !!!
Si io pe fuga ca plodu' bantuie prin casa ,n-are somn ,i-am dat niste Peritol ,poate doarme si el in seara asta!!!

Am intrat sa va arat OLITA noastra ,sta doar imbracat pe ea ,cind l-am pus in fundu' gol a urlat cat il tineau plaminii ,ai vostri cum au reactionat prima zi la olita???

ORLANDO_ANDREAS
(9.12.2005)
si MAMI MADA

POZE DE LA MUNTE

Mergi la inceput