Parola Gresita ? !

Parola Gresita ? ! | Autor: Charlie

Link direct la acest mesaj


Se intampla de aseara. Incerc sa ma logez si imi spune ca am gresit parola, sa incerc alta, sau sa la loghez cu al nume. Eu stiu sigur ca nu am gresit nimic si nu am nici alt user sa ma pot loga, altfel asa ca ii dau ca mi-am uitat parola.. Vine mailul deschid linkul trimis de DC intru in el schimb parola la contul Charlie si ma log in ,fara nici o problema pe DC !
Azi dimineata o i-au de la capat - deschid DC incerc sa ma logez cu noua parola de aceasta data : nu merge - eroare sa incerc alta parola sau alt cont... hmmmmm incerc si vechea parola, nimic. Mi-am uitat parola, vine mailul , deschid, schimb parola din nou - si ma lon in cu succes !
Ma log in cu succes si aici sunt ! Cine ma poate ajuta ? Care e problema ? Nu cred ca e o solutie sa imi schimb parola de 2 ori zilnic... mi-e si frica sa nu-l pierd !
Va rog ajutati-ma !

------------------------
My motto - sans limites ! (Isadora Duncan)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Mergi la Tools-options-delete cookies.
Succes:-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

Charlie si mie mi se intampla desi am sters cookies...dar ma loghez de 2-3 ori....imi zice parola sau nume utilizator incorecte si apoi merge...nu mi-am schimbat niciodata parola...si-a revenit de la sine...

De asemenea imi mai apare textul ala cu "trebuie sa astepti 60 de secunde ca sa postezi"...etc.....desi e prima oara cand postez de cand am deschis forumul....sau nu mai postasem de 10-20 minute!!


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=84459" target="_blank">Tine aripioara asta, voinice...

Ajut-o pe Barbye

ZIUA MEA

Pozeeee



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Charlie spune:


Se pare ca s-a rezolvat ! Multumesc fetelor ! Dupa ce am postat azi dimineata am sters eu toate cookiurile si toate internet filesurile si memory si tot. Acum dupa ce am revenit acasa de pe drumuri a mers din prima !
Aia o fi fost problema dupa cum bine a sugerat si Papadie!





------------------------
My motto - sans limites ! (Isadora Duncan)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patriciaR spune:


Help si eu!
Aceeasi problema ca si Charlie; nu ma pot loga cu contul vechi..., sigur nu am uitat parola...si totusi nu-mi da voie...a...si din cand in cand mai primesc si reclame de pe forum...pe adresa cu contul vechi...si eu care nu o mai pot folsi...nu-mi vine sa ma zgarii?!
Ce facem? Cum facem?..
Am anuntat admin...si nimic...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Apropo de parola gresita...in cazul unei logari esuate, apare un mesaj cum ca "inregistreazate" cu un alt nume de utilizator....Mam conformat!


Alina


In der Ruhe liegt die Kraft! - In calm sta puterea! (proverb german)

Mergi la inceput