1.Ora postarii mesajelor. 2.Link mesaje private

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Amely spune:

Mda... chiar e frustrant. Mie mi se intampla asta LA FIECARE MESAJ!!! Cel putin la mamici de mai-iunie

Daca vrea careva sa citeasca niste raspunsuri la o problema care il framanta, mai ales la anumite subiecte, va fi derutat la maxim

Stimati admini, stim ca faceti tot posibilul, dar va rugam... putin mai repede, se poate rezolva?

"Mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate..."

Pozici cu noi

"Pentru www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=83472" target="_blank">BARBYE- una dintre noi! Trebuie sa ajuti!"

My baby development


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

Totusi, ne baga cineva in seama????...ca asta e lipsa de respect deja fata de utilizatorii site-ului...inteleg ca uneori poate dura o zi, doua, chiar trei, dar deja problema exista de mult timp si v-a fost semnalata de catre foarte multi useri! La mamici de noiembrie-decembrie 2006, unde postez si eu, e haos total! FACETI CEVA!!!!!

Oana 28+ cu Denis Cristian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

quote:
Originally posted by blueeyes2003

Din pacate,nu s-a rezolvat problema.Ieri ,la un moment dat,intrau mesajele normal si la ora exacta,iar la cateva minute cand vroiam sa trimit mesaj imi spunea ca nu pot trimite la mai putin de 60 sec fata de cel anterior si eu nu mai postasem de mult.Acum este la fel,alandala.





MIRELA









Subscriu!









Crinuta si Rayan

Fara Dumnezeu nimic nu e.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

Deja e enervant. Daca e de la noi spuneti ce sa facem.

mamica fericita de Dany-boy

www.dropshots.com/svety" target="_blank">

Mergi la inceput