schimbarea adresei de e-mail

schimbarea adresei de e-mail | Autor: ariadne

Link direct la acest mesaj

Dragii mei, tocmai ce vroiam sa pun si eu cateva anunturi la mica publicitate si realizez ca adresa mea de e-mail actuala nu mai este cea cu care m-am inregistrat. Am vrut sa fac modificarea, am verificat in casuta postala actuala si nimic. Este problema de timp( dureaza actualizarea) sau nu pricep eu procedura? Ma ajuta cineva cu un raspuns?
Multumesc in avans.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Daca imi amintesc bine cum s-a intamplat cand am facut si eu o schimbare, emailul nu a venit chiar instant si mi se pare ca mi-a intrat si in bulk, verifica sa nu fi intrat direct la gunoi.
Ti-am trimis un email de proba si am primit un raspuns automat:
Dies ist eine automatisch erstellte Benachrichtigung über den Zustellstatus.

Übermittlung an folgende Empfänger fehlgeschlagen.
si avea attachment mesajul ce ti l-am trimis eu.

Oana_B
detalii donatii
actualizari donatii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

cand am schimbat adresa de e-mail (6 luni in urma - poate s-a schimbat ceva si pe DC) am mers la Profil Personal, il gasesti in meniul din stanga (deasupra de foloseste punctele), am intrat cu parola, am schimbat acolo adresa de e-mail si am salvat schimbarile din probil... am primit imediat un mail de confirmare si am reactivat contul printr-un link ce l-am primit pe mail si totul a fost bine.
Sa verifica daca merge bine mi-am trimis singura un PM si un e-mail de pe DC si a functionat am primti in casua de la adresa noua mesajele ...

Toate cele bune



Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/go.asp?l=gabbriela&p=gabbriela" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow.
- Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariadne spune:

Ups, chiar ca nu mai pricep nimic. Oana, am verificat totul, adresa noua de e-mail este corect data si in gunoi nu a aterizat nimic, iar mesajul in germana primit de tine nu are nici o logica.
Am incercat inca o data sa schimb adresa si am primit un mesaj ca adresa de e-mail este deja folosita( era cea noua !!!) insa in formularul meu cu datele personale apare tot cea veche. Uf!!!
Oana multumesc oricum, poate mai imi mai povesteste cineva din experienta personala pe tema aceasta.
Nu vrea sa scriu deja anunturile nefiind sigura ca eventualele mesaje vor ajunge pe adresa cea veche, desi ardeeeeeeee!!!!
Multumesc inca o data Oana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariadne spune:

Gabbriela, unde este obtiunea de salvare ? eu chiar nu vad nimic de genul acesta in formular, numai obtiunea "trimite" modificarea si atat.
Multumesc mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariadne spune:

Oana, Gabbriela, sa rezolvat, a fost numai problema de timp, mesajul a venit mai tarziu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Deci patisi ca mine, numa' ca nu a intrat la gunoi

Oana_B
detalii donatii
actualizari donatii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

salvare - trimite.. la acea obtiune ma refeream...
bine ca s-a rezolvat



Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/go.asp?l=gabbriela&p=gabbriela" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow.
- Plato

Mergi la inceput