Ajutor

Ajutor | Autor: ronin

Link direct la acest mesaj

Buna dimineata! AJUTOOOR!

De doua zile, de cand am intrat si am scris ultimul mesaj, nu mai pot vedea subiectele de discutie care au aparut ulterior datei de 19 sept. ora 9.25 sau 10.25, nu stiu exact. Am ramas permanent login. Am scris la Scoli, gradinite... ( cresa Dr. Taberei si la Prima zi de ... cresa) Nu mai apar nici discutiile (ulterioare acestei date) de la aceasta tema, dar nici de la celelalte teme.

Uneori apar ca utilizator activ, alteori nu, fara sa ma log-ez sau sa ma de-log-ez... Daca schimb calculatorul, este totul OK. Nu stiu ce sa fac, cum sa rezolv problema. Clar, cred ca e o problema cu calculatorul...

Ce ma sfatuiti sa fac? Daca este nevoie, puteti sa imi schimbati parola, dar numai sa mi-o transmiteti. Eu am incercat sa o schimb, dar atunci cand vreau sa ma log-ez, apare eroare de logare.

Cu multumiri, Iulia Ruse
Avand in vedere ca nu pot vedea ce raspuns imi veti da, va rog respectuos sa imi raspundeti pe email: iuliaruse@yahoo.co.uk, desi il aveti...
Inca o data multumiri...

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

sterge cookies si internet temporar files dupaia fa restart la PC si probabil se va rezolva problema.


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/go.asp?l=gabbriela&p=gabbriela" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow.
- Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ronin spune:

Saru`mana Gabrriela, dar nu stiu unde sa gesesc "prajiturile" ca sa le sterg. Si nici internet temporar files. (Sunt oare in windous explorer?) Cu restartul ma descur. Avand in vedere diferenta de fus orar dintre noi, voi incerca sa contactz persoane de pe aici. Poate o rezolv azi, daca nu cad pe capul tau din nou, peste o sapt, dupa ce scapam de francofonie. Abia atunci mai trec pe la serviciu...

Multumesc din suflet. Toate cele bune si s-auzim de bine!
Iulia Ruse

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Mergi la TOOLS, acolo alegi options si delete cookies:)))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ronin spune:

Saru`mana Papadie. Esti o floare si la propriu si la figurat... Acum sar pe calculator sa incerc.
Multumesc din suflet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ronin spune:

Papadie, esti cea mai dulce floare! Te ridic la rangul de crin imperial! Esti o dulce!
Scriu mesajul de la calculatorul meu. Am intrat la tools si acolo, prin incercari, pe bajbaite, am gasit "prajiturile" si apoi, tot prin incercari, am reusit sa il deblochez.

Multumesc muuuult de tot. Si tie dar si Gabbrielei. Sa va dea D-zeu sanatate tuturor...Nu va spun cat de greu mi-a fost astea 4 zile cat nu am putut vedea ultimile discutii. Bine scrie acolo ca..."creaza dependenta".

Se dau si bile albe? Aveti si 2 bile albe de la mine. Exista cumva un loc unde se dau bile albe sau negre la administratorii DC? Daca nu, ce-ar fi sa incercati sa creati asa ceva?

Toate cele bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

io nu vrau bile, io vreau prejiturice:)))



Papadie, mama Mielului turbat si-a delikatului Pescarush

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ronin spune:

Draga Papadie, cum sa iti trimita mama prajiturica tocmai in Germania?
Imi pare rau ca nu pot... Si, ca tot vorbim de prajituri -(bucatarie), spun ca sunt pe dinafara la acest subiect... Nu as dori vreodata ca cineva sa manance o prajitura facuta de mine.

Revin la sugestia mea: Serios vorbesc, se poate face un subiect la care noi, utilizatorii, sa acordam bile albe sau negre, sau, de ce nu, prajiturici(simbolice) la administratorii DC? ( dar ce le vom da celor la care am vrea sa le dam bile nergre?)

Aici mai dau o bila alba lui Daniel Tanase (parca Dante01) din Germania, daca bine am retinut. Am primit un semnal pe messenger de la el, tot pentru acest motiv, cred. Merci Dane!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ronin spune:

Acum nu mai contenesc cu multumirile. Daca tot ii mentionez pe toti salvatorii mei, sa o amintesc si pe Oana_B. Si ea a sarit in ajutorul meu, dar am primit mesajul ei exact la un minut de la rezolvarea problemei. I-a multumit prin mail.

Uitandu-ma mai cu atentie, am vazut ca Dante01 nu e neamt, ci islandez...
Multumesc tuturor. Toate cele bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dante01 spune:

quote:
Originally posted by iruse

Acum nu mai contenesc cu multumirile. Daca tot ii mentionez pe toti salvatorii mei, sa o amintesc si pe Oana_B. Si ea a sarit in ajutorul meu, dar am primit mesajul ei exact la un minut de la rezolvarea problemei. I-a multumit prin mail.

Uitandu-ma mai cu atentie, am vazut ca Dante01 nu e neamt, ci islandez...
Multumesc tuturor. Toate cele bune.



(r)iRlandez...
adica ruman aflat in irlanda...
bine ca s-a rezolvat, spor la forumit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

si eu vreau prajiturele in loc de bila , ma bucur ca s-a rezolvat


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/go.asp?l=gabbriela&p=gabbriela" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow.
- Plato

Mergi la inceput