Donez Gravibinon

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ankkka spune:

Am si eu nevoie de gravibinon
0723/179414
ancasfetcu@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nisipia spune:

Am nevoie de 5 fiole de Gravibinon si nu gasesc nicaieri...ma poate ajuta cineva? Am sarcina gemelara 21+ si am mare nevoie de ele.
Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eremenco spune:

BUNA ZIUA ! SUNT NOUA PE ACEST FORUM .NICI NU STIU FOARTE BINE CUM SE PROCEDEAZA .M-AM INSCRIS SPECIAL PENTRU A VA CERE AJUTORUL.
VA SCRIU PENTRU CA PRIETENA MEA CEA MAI BUNA ESTE INSARCINATA IN DOUA LUNI SI JUMATATE ,ARE LUPUS SI SE CHINUIE DE 7 ANI SA RAMANA INSARCINATA.ACUM BUNUL DUMNEZEU I-A ASCULTAT RUGA SI A RAMAS INSARCINATA ,DAR SAMBATA PE 08.09.2007 DUMNEZEU I-A LUAT SOTUL .A AVUT UN ACCIDENT DE MASINA DIN CARE NU A SCAPAT CU VIATA . CE RUGAMINTE AM LA VOI : ARE MARE NEVOIE DE FIOLE DE GRAVIBINON ,AS PUTEA SA SPUN DE URGENTA ....DEJA A SANGERAT IERI SI CUM NU SE GASESC NU STIU CE SA FAC SI UNDE SA MAI CAUT . AM VAZUT MESAJELE VOASTRE SI M-AM GANDIT SA-MI INCERC SI EU NOROCUL.STIU CE INSEAMNA SA-TI DORESTI UN COPIL SI SA FACI TRATAMENT SI OPERATII SA-L POTI AVEA . AM TRECUT PRIN ASA CEVA .ACUM BAIETELUL MEU ARE 6 ANI SI LUNI INCEPE SCOALA CLS 1 .A MERITAT CHINUL PRIN CARE AM TRECUT 4 ANI PANA SA-L NASC.
MAINE PENTRU EA E O ZI FFFF GREA ....INMORMANTAREA SI TOATE CELE URMEAZA . AM INCEPUT SA-I DAU ,LA SFATUL MEDICULUI NORMAL ,DIAZEPAM DE 2 MG ,DAR MI-E FRICA SA NU PIARDA SARCINA .DACA CINEVA ARE SAU A AUZIT CA UNDEVA MAI EXISTA , MACAR DOUA FIOLE CAT SA O AJUTE ZILELE ASTEA ,SA-MI TRIMITA UN MESAJPE MAIL :sceremcomsrl@yahoo.com SAU LA TEL : 0744.318.671 .CRISTINA!!!!! MULTUMESC....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudumi spune:

BUNA! AM URGENT NEVOIE DE FIOLE DE GRAVIBINON!!!
VA ROG AJUTATI-MA!! UN BEEP LA 0745753798 SI VA SUN EU!

VA MULTUMESC!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurel_cris spune:

Fetelor eu am putut sa fac rost de gravibinon de la acest numar 0744884526.
20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucaghisa spune:

Am nevoie urgenta de gravibinon. Bebele meu depinde de el. 0741210027 . Id de mess: ralucaghisa, adresa mail: ralucaghisa@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilinca80 spune:

Avem si noi nevoie de GRAVIBINON.
Sunt in luna a 5a cu iminenta de avort.
Am nevoie de 10 fiole.
0721369864, Iasi ILINCA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaMar spune:

Buna!
si eu am nevoie de 14 fiole de Gravibinon? cine ma poate ajuta?
adresa mea de mail este marinescuoana18@yahoo.com

Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi_2008 spune:

AM mare nevoie de GRAVIBINON - cine ma poate ajuta , va rog bip la 0729005768 - sau e-mail la silviu.iorgu@gmail.com .Ce se intampla ? nu se mai comercializeaza la noi in tara ? are contraindicatii ?

Cu multumiri ,
Georgiana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia13 spune:

cine vrea 5 fiole de gravibinon?

Mergi la inceput