Bebelusi de ianuarie - februarie 2006 (93)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anasol spune:

care da o tigara?,ca am ramas fara

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gogosica_lu_solo/my_photos
anasol si david-andrei(06.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasol spune:

pisoi-bafta sotului,saracul de el,ce-l pui tu sa faca la ora asta

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gogosica_lu_solo/my_photos
anasol si david-andrei(06.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasol spune:

gata,inchin steagul, ma duc la nani,fetelor pupici dulci si sper maine sa ne auzim cu vesti mai bune,nb,nb,nb

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gogosica_lu_solo/my_photos
anasol si david-andrei(06.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasol spune:

inainte sa ma culc doresc bebelusilor
Eduard si Alain Nicolas
sa manance, sa fie cuminti, sa asculte de mamicile lor si sa creasca mari frumosi si sanatosi

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gogosica_lu_solo/my_photos
anasol si david-andrei(06.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns TatianaG spune:


GIOVA, MONICA, PUFUMIC multumim pentru vot!
Multi si celorlaltor mamici care ne-au votat sau ne vor vota.

Nu v-am uitat, citesc ce scrieti, ma uit la pozele si filmuletzele cu copilasii vostri frumosi, dar nu mai apuc sa scriu. De-acum incolo voi avea mai mult timp "liber" caci de azi Clara merge din nou la gradi.

pentru treburile murdare care se intampla pe forum.

Pupici la mamici si bebici!!!

In albumul de la semnatura avem poze recente.




Tatiana si
Clara Maria (31 ian 2004), Daniel Cornel si Eduard Mihai (09 dec 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

TATIANA
Maine ma uit si la poze!

MONI de DIANA (01.01.2006)


ALBUME DIANA

www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Eduard si multi de la Iarina,
Alain Nicolas , sa cresteti mari ,frumosi si sanatosi si sa aduceti numai bucurii parintilor.


ali
poze IARINA(16.02.2006)
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete Iarina
IARINA la 6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinatunza spune:

Buna, fetelor!
Noi n-am avut net ieri si n-am putut intra. Vad ca se petrec lucruri urite pe aici. Chiar nu pot sa cred ca se pot face comentarii asa urite la adresa unui copilas nevinovat. Toti copii sunt frumosi, ce fel de suflet sa ai sa poti spune lucruri urite despre un bebe ? Din cite am inteles eu despre Diana lui Moni este vorba ?
Anda, sa afli despre cine e vorba ca sa putem s-o
Ali, sper ca ti-au mai trecut nervii. Cred ca si astenia de toamna e vinovata, ca si eu ma simt nasol de citeva zile.
Anasol, dureri de cap am avut si eu vreo doua zile, dar mi-au trecut. Lasa mai ca si mie cind am fost la serviciu intr-una din zile, mi-a zis o colega "vai sa nu cumva s ate ma ingrasi ca deja esti destul de grasa dupa sarcina" Si credeti-ma fetelor ca n-am decit 51 de kile la 1.65. Stai linistita si daca tu e simti bine in pielea ta, lasa-le sa zica.
Si Sabina zicea "mmamamama" acu vreo citeva zile, da acu nu mai vrea. Am si filmulete dar nu stiu de ce nu pot sa pun ca zice ca "format unknow". Am scris bine ?
Anymony, am votat si eu pe Ioana. Si pe Iarina, si de miine mai votez si pe ceilalti.
Nu stiu daca mai itnru azi, ca au anunta astia ca intrerup curentul de la 9 pina pe la 15 pentru nu stiu ce reparatii.
Va pupicesc si La multi ani! bebeilor nascuti in ziua de 19 si sa fie sanatosi si mincaciosi.

Irina si Sabina Maria (23 februarie 2006)
poze Sabina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Salutare tuturor, la multi ani sarbatoritilor de astazi: Eduard de mamicuta Micio si puiului meu Alain Nicolas!!!
la raport nu putem sa dam datele exacte, eu l-am cantarit pe Alain sambata si avea 10300 acum cand vom merge la vaccin vom vedea exact si lungimea si dam datele pentru tabel.O sa trimit si poze pentru album.
Alain a dormit mai bine asta noapte, s-a trezit doar de doua ori, vad ca la noi functioneaza mai bine Panadolul decat nurofenul, spun asta pentru ca sa incerce si alte fete cae dau Nurofen la bebe pentru dinti si nu le merge.Eu nu l-am mai bagat in saculetul de dormit aseara ca era agitat si nu aveam chef sa-l necajesc.
Am uitat ieri sa-i dau un pupici si lui Anasebe , sa nu mai fie necajita pe Tibisor cel prapadit.Alain scuipa si isi baga manutele in mancare si ma manjeste toata, eu unu deja m-am obisnuit avem "tinute " de luat masa.
Tatiana, danast si restul defetor, pupici, ma bucur ca sunteti bine.

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Buna dimineata....mai fetelor eu chiar nu mai inteleg ce se intampla...oare pe cine mananca in de nu poate sa taca sau sa tina pentru el.Ce suflet de pot avea unele persoane.Eu aseara nu am mai putut intra ca netul asta iar a facut figuri si pe cand intru vad ca iar sunt probleme pe aici.
Anda sa ne spui si noua ce ati aflat de persoana respectiva.
Anasol dar sti de ce am ras?mie sincer mi-a venit sa ran cand am citit ca il tii de picioare cu capul in jos...cum mie mi-a mers netul naspa a aparut mesajul mai tarziu si s-a inteles altceva.
Toanca am votat si noi azi pe Mateias e competitie pe acolo
Tatiana la prichindei...maine ii votam si pe frumuseii tai ca azi...numai un vot am putut da
Monica,Giova,Maraki,Ursulina,Anasebe,Silvi,Danast...si celelalte fete va si pe bebeii vostrii.

Vad ca nu prea e nimeni pe aici...eu mai stau putin...O zi placuta sa aveti.

ali
poze IARINA(16.02.2006)
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete Iarina
IARINA la 6 luni

Mergi la inceput