Dr. Nayel- CF 2 ( 11)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Anca, imi pare rau. Va fi alta data.


Rayan e bine, nu mai are febra, asa ca banuiesc ca a fost de la dinti, mai precis masele ( mai trebuie sa apara inca 4).


Ema ce face?



pupici

Crinuta si Rayan

Fara Dumnezeu nimic nu e.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martha78 spune:

Mirela, sper sa ai noroc si sa nu vina CM, tinem pumnii...
Crinuta, bine ca s-a rezolvat si lui Rayan ii e bine!
Si eu treuie sa merg la control dupa cele 6 sapt, probabil ca voi merge pe 12, nu stiu..deja m-am saturat de cate controale am facut ..oare chiar e necesar sa mai merg??

Martha & Darius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca22 spune:

Mirela ,iti tinem pumnii!

Raluca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Anca, imi pare rau!
Martha,mersi si eu sper sa nu mai vina CM.
Parerea mea este ca trebuie sa mergi la controlul de 6 saptamani chiar daca te simti bine.Sa ne spui cum a fost.
Raluca,mersi
Va pe toate si sper sa am vesti bune in curand!




MIRELA







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martha78 spune:

Off, vreau sau nu, tre sa merg sa vedem cum stau lucrurile..acum chiar daca merg la spital nu cred ca-mi va face numai eco cum facea de obicei ca de data asta nu-i vad rostul

Martha & Darius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rosioara spune:

Mertha, si eu voi merge la controlul de 6 saptamani in jur de 1 nov. Cred ca trebuie sa mergem (nici eu nu prea as vrea) ca sa stim daca e totul in regula, sa ne apucam de exercitii fizice. Ma refer la mine; cred ca tu nu ai nevoie pentru ca te ingrasasei foarte putin din cate spuneai. Eu una mai mult de asta vreau sa merg. Sper ca nu va fi dureros.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Martha,sigur iti face si eco pentru a vedea daca s-a refacut uterul.Daca mergi la spital poate scapi de tuseu
rosioara,nu cred ca o sa fie altfel decat de obicei.Dureros nu are de ce sa fie.Exercitiile fizice cred ca trebuie sa le mai amani pana la 3 luni.
Cand am mers la 6 saptamani am fost la cabinet si nu am scapat de tuseu ,m-a intrebat daca mi-a venit menstruatia dupa operatie si mi-a dat anticonceptionale pentru ca nu trebuia sa raman insarcinata pana la 6 luni.Pana l-a urma nu le-am luat.Am folosit prezervativul.
Va




MIRELA







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anca Micaela spune:

Multumesc, dragelor! Ema e bine, azi i-am facut vaccin de un an jumatate. Mananca bine, danseaza, canta si cere la olita. :) Caninii sunt gata sa ii iasa si o cam doare, dar in rest e cumintenia pamantului.

Anca Micaela, mama Emei Ioana

Poze Ema
Poze Ema2
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;0;125/st/20050317/n/Ema+Ioana/dt/7/k/c848/age.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Fetelor nu am vesti prea bune.Astazi mi-a venit CM
Sunt trista!
Va





MIRELA







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca22 spune:

Mirela nu fi tristaNu a fost sa fie luna asta dar va veni cu siguranta si momentul mult asteptat.

Mergi la inceput