Bebelusi de ianuarie - februarie 2006 (92)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

MONI- te rog din sufet sa nu pleci, ca dc tu nu mai scrii, eu chiar ca nu mai intru deloc si vb cu cine imi place pe mess.
MAraki- fara suparare, pe Moni ai jignit-o si i-ai publicat si ID.Eu zic sa va impacatzi sau sa uitatzi cat putetzi ce atzi zis aici si sa vb de comoriel noastre.

Ursulina- pupicei.
Silvi- mersi si o sa intru sa va povestesc dar acuam treb sa ii dau cereale cu linguritza.
ANAS- super filmele cu TIbi.

Revin sper, sa nu mai gasesc pe aici scandal dintr-un fleac.

Denisa
Denisa ');si Emma Andreea (17 Ian.2006)

Emma Andreea
Zambeste, si maine e o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toanca spune:

pufumic, perfect de acord cu tine; si al meu are fata de milog cand intinde manutele sa fie luat in brate


Toanca si Matei Alexandru 06.01.2006

poze

http://www.dropshots.com/toanca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Toanca cu scaunul de masa si patutul ti-am raspuns, poate nu ai citit.
le-a pus la dispozitie hotelul, noi am carat doar caruciorul si asta doar pana la scara avionului. Nu se calculeaza la kg, si bebe a avut si el dreptul la 20 kg si bagaj de mana. Toata chestia era sa putem noi cara 75 kg.
Mancarea:i-am carat borcanase, acolo a papat fructe si carnita de pui si peste, din cea gatita pt. noi. I-am mai carat cereale si laptele praf. In rest apa si alte chestii de acolo. Si binenteles linguritele, si castroanele lui.

Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea, poze Marco, filmulete Marco
nunta noastra , Antalya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toanca spune:

Giova, se pare ca nu am fost atenta.
Da stiai ca-ti pune hotelul asa ceva la dispozitie?
Super ca mananca borcanase....al meu cand le vede isi face singur sila.
Nu-i plac deloc.
Credeti ca e de la dinti CA AL MEU DE TREI ZILE NU MAI VREA MANCARE....
Numai lapte.
In rest, e vesel, se joaca, nu are febra, nu are nasul infundat, DAR REFUZA MANCAREA....

Toanca si Matei Alexandru 06.01.2006

poze

http://www.dropshots.com/toanca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoleta raducu spune:

Salutare gagici....
Lipseste omul putin..si ce sa vad????
Iar saminta de scandal....
EEEE...
MONIIIIIIIIIII...SA NU -NDRAZNESTI SA NU MAI POSTEZI...CA ...ACUS TRAG O TURA LA ARAD...PLIMBAREATA CUM MA STII....
Maraki...by the way...daca aplecam urechea la tot felul de rautati....puteam sa nu mai fiu demult aici...dar...cum naiba sa uit faptul ca in momentele cele mai cumplite ale sarcinii mele,asta a fost locul care m-a ajutat sa merg mai departe....???????Aici am ris,,aici am plins,aici mi-am varsat toanele depresive...
PENTRU CA AICI...SUNTEM CA SA NE SIMTIM UNITE....SA NE AJUTAM SA TRECEM TOATE HOPURILE....SA NE BUCURAM IMPREUNA....
Ia hai sa lasam naibii toate jignirile...rautatile..si sa ne vedem de minunatii nostri bebei..de celulitele noastre...de tot ce poate tine de secta asta....


PS Se impun niste scuze..zic eu...daca suntem asa cum imi place sa cred pentru virsta asta:mature.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

sarbatoritilor
mai fetelor ce dracului iar incepeti deja parca v ati facut gasti
nu se poate sa ne intelegem toate dar daca i vb de scandal eu ma retrag ptr ca am mai vrut s o fac odata =nu ca mi ar duce cineva lipsaca si asa cred ca suntem cateva in plus
ma scuzati ca ma bag dar daca aveti polite de platit faceti o pe mesenger sper sa nu se supere nimeni dar de rautate suntem satuleeeeeeeeeee

stef 12 02 2006si bia 12 12 1997 poze stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoleta raducu spune:

Cosmi... sa nu-ndraznesti sa pleci....Io chiar te pup sa stii...ca desi am postat mai rar...tot pupacioasa sectei ramin...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Cand vroiam sa scriu si eu ceva a intrat Robert pe usa si trebuie sa-i pun sa manance Angelino doarme, afara nu pot sa il scot ca ploua si cred ca o tine asa toata ziua Baiatul meu nu mai vrea de 2 zile sa pape fructele, nu stiu ce sa fac....

Monica
http://community.webshots.com/user/maraki36
mamica de ingeras-bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
http://www.dropshots.com/maraki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Toanca de patut stiam, mi-a zis Lili si am facut rezervare. scrie si in brosurile agentiei ca toate hotelurile pun la dispozitie patuturi in limita disponibilitatilor.
Scaune de masa stiam ca sunt, am vazut anul trecut in Grecia si eram convinsa ca sunt si aici.
Borcanase nici al meu nu a prea vrut sa pape. si asta s-a intamplat tot inainte cu o sapt. de iesirea dintilor. acum vad ca iar papa. mai mult manca cereale, fructe si lapte. Sunt ferm convinsa ca are legatura cu iesitul dintisorilor.

L-am vazut pe Mateias in premergator, pe Raisa cum trage pisoiul de par. Nu gasesc poze cu Alexandre de la botez.

Cosmi poate vrei si tu bataie.
Nico asa-asa. la pupacioasa sectei.
Maraki nu stiu ce sa-ti spun in privinta fructelor.

Ne imbracam sa iesim, ca nu mai are stare Marco. Mai nou se catara si trage de mine. Azi putoarea de mine nu l-a scos deloc afara.

va pe mai tarziu.


Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea, poze Marco, filmulete Marco
nunta noastra , Antalya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoleta raducu spune:

Asa...io fetele...am inceput serviciul..si ama juns sa nu mai am timp..mai deloc....
Am nspe activitati...si incerc sa ma ocup si de daria cit pot de mult..
Nu va zic cite telefoane dau cind sunt la serviciu...Nu scap nici un pirt macar de-al fiicamii...
In rest..stam numai in picioare...Vreau s-o pun in premergator,dar mi-a fost teama..inca..desi am pus-o in Cora de forma..si o luase la sanatoasa...
Cu papa...o zi bine.alta mai naspa...in fine...
Dintisori..nimic in plus..nici o noutate..dar nu ma stresez..ca cik e de bine..ca va avea dantura sanatoasa...
Fug ca tipa..mai revin..acus...


Mergi la inceput