Bebelusi de ianuarie - februarie (90)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns J G spune:

Neatzaaa!!!


J si Carla (05.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Buna dimineata......la ora asta

Nu avem nici un satbatorit astazi... la toata lumea.

ali
poze IARINA(16.02.2006)
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete Iarina
IARINA la 6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Neatza si de la noi...mai apar dupamiaza,ca acu iar plecam la mami.
O zi buna!


MONI de DIANA (01.01.2006)


ALBUME DIANA

http://www.dropshots.com/jerpelm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Am pus doua filmulete sa o vedeti pe fica-mea cum se instramba www.dropshots.com/day.php?userid=167280&cdate=20060909&ctime=143600" target="_blank">aici si cum vrea sa linga adidasii care unul e rosu si celalalt albastru www.dropshots.com/day.php?userid=167280&cdate=20060909&ctime=143600" target="_blank">aici

V-am pupacit

ali
poze IARINA(16.02.2006)
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete Iarina
IARINA la 6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Mey gagici acum cand imi merge si mie netul de zbarnaie nu e nimeni pe aici?

ali
poze IARINA(16.02.2006)
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete Iarina
IARINA la 6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufumic spune:


Neata si de la noi!

Iarina, ce echilibru poate sa aiba Iarina!

J, am facut mancarea de ardei copti. Buunaaa!!! Ziceai ca sare uleiul. Eu i-am facut in cuptor, intr-un vas de jena cu capac.

Am o mica problema cu Vladimir. Urla la baie. Joi mi-a facut criza.Am crezut ca e obosit si nemancat. Vineri a scapat de baie si s-a culcat sconcs, ca am venit tarziu de la o Marie. Ieri seara, desi mancat si odihnit, iar criza. Apa e la fel de calda ca intotdeauna, in casa e cald, singura problema ar fi ca pana acum il spalam sprijinit intr-un suport, dar nu mai incape in el. Sa vedem cum s-o prezenta azi.

Ioana si Vladimir (08.02.2006)

http://www.dropshots.com/pufumic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

pufumic...Da cam are stabilitate dar si se bataie mult ca nu sta locului si sa vezi cum aterizeaza cateodata de de nu mai poti si se arunca pe burta...ar vrea ea inapoi in fundic dar nu stie...ii tot arat cum sa faca dar cred ca nici macar nu e curioasa. Poate nu ii place pozitia la scumpic fiind obisnuit pus pe suportul ala si dintr-o data sa nu mai fie... la frumusel.



ali
poze IARINA(16.02.2006)
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete Iarina
IARINA la 6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Unde sunteti fetelor? Nu mai dati pe aici?

ali
poze IARINA(16.02.2006)
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete Iarina
IARINA la 6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

OK nu mai intra nimeni plec si eu...ne pregatim de plecare la plimbare mai intru pe diseara sau vad eu cand ajungem acasa.
la mamici si pitici.

ali
poze IARINA(16.02.2006)
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete Iarina
IARINA la 6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andiaroro spune:

Neatza la pranz si de la noi
Intrebati de urlete.......ac intrebare mi-a pus-o si pediatru la ultima vizita.pana sa apuc eu sa ingaim ceva a gasit dl de cuviinta sa exemplifice, asa ca nu vreau sa ma gandesc ce or fi crezut cei din sala de asteptare, ca apoi sa o coteasca brusc in hohote de ras, ma rog. iar cu tremuriciulalexandre tremura din burtica in mom in care auzea vocea lui cristi sau mancam eu ceva buuun. la fel face si acum, diferenta e ca de data asta se intampla cand mananca el
eu cred ca lui vladimir ii e putin teama. lui suportul ala ii dadea siguranta, iar pt ei orice schimbare de decor e bulversanta. nu poti sa-i gasesti un suport pt varsta lui.altfel, eu as incerca sa reduc timpul baii la minim, eventual sa aiba in vizor cand il spal(daca nu se poate cu el acolo) o jucarica care-i place, sa-i pun muzica care-i place. sa ma joc cu el muult inainte de al baga in cadita razand tot timpul, asata asa ca sa nu se prinda imediat ca jucadu-sea ajuns in apita. sau sa incerci sa-l speli intr-o zi cu dusul-tot in joaca, in alta zi altfel....ca sa se prinda ca se poate juca cu apa nu numai din suportul ala.......zic si eu. oricum o sa-i treaca, dar chiar am citit undeva ca se poate intampla dintrodata un copil cumintel sa urle la baie.....

ana si alexandre (17.02.2006)

Mergi la inceput