Mamici de sept-oct 2006 (71)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eloise spune:

Lullabay pai eu tot la kilogram le cumpar. Le asezasem eu in coshuletz (pe cele "Inspiratie", cu jeleu) si mai aveam "Lamaitza" si "Originale" la tavitza asortata, 1.87 RON 10 bucatzi, asa ieftine si asa buneeeeeeeeee

Eloise 33+ cu
EU
Virsta bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns notquiteso spune:

Gata, e oficial: Lullaby si Eloise: sunteti doua fiinte fara inima. Adica aveti, da' e de jeleu. Huo! Dupa ce ati vorbit 3 zile despre infamele alea de dulciuri, eu o saptamana intreaga am ros tot ce gaseam dulce. Am pus atunci 2 kile si un pic pe mine..Va rog, nu incepeti din nou ca vin peste voi. Si la cat de mare si grasunaca sunt acum.. va dovedesc pe amandoua :P

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acd2you spune:

gabitica, multumesc de raspuns. m-am linistit, ca eram in ceata.

Dana 33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lullabay spune:

Gata,gata suntem cuminti!!!!!
Eloise..sssttt...sa nu ne auda nimeni dar de "folclor" ce zici?Sau "ciobanas"?

38+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lullabay spune:

Raluca foarte frumos patutul..si toate lucrusoarele..eu acum m-am uitat prima oara...si ce curajoasa esti ca te duci la nunta!!
Si eu maine implinesc 39 de saptamani!!!!Adica intru in 39 de saptamani...cred..ca azi am avut toata ziua contractii ce-i drept nedureroase..din cand in cand asezonate cu cate una dureroasa.DAR..m-am calmat..de maine e si dr in oras si anestezista..cred ca de asta m-am panicat asa de tare..si am fost deprimata...aaa...si mi s-au facut si poze...dupa un bot luuuuuuuuuung am si eu vreo 2 poze..imediat le postez.
Eu am o nunta pe 9 septembrie..hi hi..da nu cred ca ajung..sau mai stii..am zis ca dac nu nasc ma duc!!!!

38+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns notquiteso spune:

Gata, am pus si eu pozele de ieri, de la echo :)

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alessia80 spune:

Hai fetelor, terminati! Eu m-am uitat la pozele tale, ELOISE si nu am vazut decat pozele cu Rufusica si mor de invidie! Taz n-a stat in viata lui langa mine sau in brate...Vreau si euuuuu!!!!!!!!

LULLABAY, ELOISE- tocmai mi-a adus mama de la rest CAPSA- e doar in Buc-hihihi- niste prajituri cu crema de ciocolata, cu alune, cu stafide ihmmmmmm foartee bune, fenomenale chiar [Asta e pt tine, NOT] Nu am talentul tau ELOISE la povestit, dar sper ca ti-e pofta asa, macar putin...

ALESSIA80 36+
poze
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20716;29/st/20060925/k/fb69/preg.png[/image]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns notquiteso spune:

Suflet de mama.. vitrega. Nu ma asteptam sa te alaturi si tu alessia.. Eu recunosc.. am fost ieri la cofetarie si m-am indopat, dar nu am mai zis la nimeni. Ticaloase fara inima ce sunteti.

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eloise spune:

Lullabay eu nu mai zic nimic ca mi-i frica de pedeapsa divina... ca prea le-am chinuit pe fetele astea. Sincer "Ciobanas" n-am mancat (o sa iau la prima aprovizionare) Folclor sunt bune, seamana cu "Duet".

Ralukutza foarte dragutz patutul. Sa-l folosesca sanatoasa Alexutza! Vad ca ati pus in el si celebra oitza, care acum s-a multiplicat, nu erau 2 in poze? Si cutzu a incercat si el patul?


Eloise 33+ cu
EU
Virsta bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katia spune:

Salutare !

Ma bucur ca sunteti bine si ca va distrati pe aici cu 'bucurii'. Eu saptamana asta am aruncat ceva meteorit si do-re-mi ca nu le-am putut manca si s-au stricat; nu pot sa mananc dulce nu stiu ce am.

Suntem bine in general, eu si bb doar ca mi-e foarte greu sa stau intr-o pozitie mai mult timp si parca nici sa ma concentrez nu prea mai pot ca sa nu vorbesc de rabdare asa ca am ramas total in urma cu noutatile de pe aici....daca mi-ar face cineva un rezumat.....

Eu cred ca o sa nasc saptamana asta care vine desi nu vreau ca mai am de facut mai multe chestii....pregatiri
Daca se intampla va anunt! Scuze ca nu am citit din urma. Sper ca nu va suparati pe mine.

Pupici!

35+ cu bb Katia

Pozici cu noi


Numai acela poate construi castele de nisip pe malul marii, care crede ca valurile pot fi imblanzite

Mergi la inceput