Dr Indiana Pelin

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aka spune:

Si eu am numai cuvinte de lauda pentru acest medic. Am nascut cu ea o fetita acum 10 zile. M-am internat la 12.30 iar la 16.25 am nascut. Travaliul a fost scurt si suportabil poate si datorita anesteziei epidurale. O nastere relativ usoara in comparatie cu ce am mai citit. Nu pot decat sa-i multumesc atat dnei doctor cat si colectivului de la Giulesti cu care am nascut. Si chiar daca am "cotizat" fiecare persoana a meritat fiecare ban. Pe mine m-au ajutat foarte mult sfaturile si incurajarile dnei doctor mai ales in timpul sarcinii care nu a fost tocmai usoara. Deci puteti merge cu toata increderea.


Monica de Maria Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALINATXA spune:

O mare doamna,pshiholog,un suflet deosebit.Dansa mi-a urmarit sarcina timp de 7 luni jumatate.In cele din urma am hotarat sa nasc la cfr 2 cu docotorita Florina mIhalache din 2 motive:nu imi place maternitatea giulesti,imi da fiori efectiv si cel de al 2 motiv este acela ca Indiana e plecata la foarte multe la congrese.
Imi pare foarte rau ca nu pot naste cu dansa ptr ca este singura cu care am comunicat extraordinar,m-a ajutat foarte mult,a fost doza mea de optimism in toata aceasta perioada.

33+saptamani http://new.photos.yahoo.com/naomi_creamy/

Mergi la inceput