Bebelusi de ianuarie - februarie (87)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irinadum spune:

Mda aici era misto la 28 de grade stateam in maieu in casa insa la mama ma indoiesc ca o sa fie 28 de grade la bloc...sau poate nici nu megre caldura...lasa ca vedem noi...bine ca avem plapuma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

IRINOOO pai vezi ca stii tu mai bine decat noi?
Bagi caldura in camera..asta e cea mai sigura solutie

LILIANA si NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufumic spune:

Irina, in ce zona stau ai tai?


Ioana si Vladimir (08.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinadum spune:

Aha sa vezi ce bag caldura ...chem toti vecinii sa vina sa sufle...eu nu sunt rea de frig asa ca ...mie nu imi e frig niciodata...deci pt mine e ok...sa vedem cu fiimiu cu ce il impodobesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

IRINA poate veniti la Bucuresti si scapati de gura rubedeniilor

LILIANA si NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinadum spune:

Aha asta e ironia sortii ei stau la Cet deci ar trebui caldura sa treaca pe la noi intai( vorba vine). Mai trag o tura in coiciu la socrii ca aia au cental deci ne incalzim un pic...poate un pix

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

Hai bai IRINA ca parca pleci la Polul Nord nu in Romania. Sau chiar asa rau e iarna la Cta?

LILIANA si NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinadum spune:

Bai e cam rece la Cta fata de restul ce sa zic ...cel putin asa zic eu...dar nu de mine imi e ...ti_am zis eu ...defilez...dar asta sa fie baiul....zapada sa vina....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Nu am mai vazut pe nimeni aici si am zis ca ma duc la culcarici si am mai bagat un ochi pe aici(din greseala)si am vazut ca mai sunteti asa ca
teolinda eu am mai fost ca am pierdut o sarcina acum 3 ani si imi este atat de urata CAPRA aia de nici nu iti dai seama. Eu cat am fost insarcinata nu am incalecat capra ci am facut numai ecografe si bineinteles ca am nascut calarind pe o capra.
Fetelor cam cat costa un sac de dormit? Ca acum vazand ca vb despre asta ma gandeam si eu sa ii iau lui Iarina unul dar oare se poate invarti cu el ? ca fata mea e miscatoare si in somn.


ali
poze IARINA(16.02.2006)
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete Iarina
IARINA la 6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinadum spune:

Ali eu am vazut aici la 19 euro erau super misto dar ma indoiesc ca poate face mare tumbe cu ei ca sunt relativi grosi...iar cei care sunt mai subtiri...la fel se camincurca in ei...acum depinde si de copil..ca dc il pui dupa ce adorme cred ca e ok...dar uite ca nu m_am gandit ca al meu doarme mai mult pe burta deci...pana se intoarce.....hmmm....ce problme ne facem si noi.

Mergi la inceput