Cum se voteaza un subiect?

Cum se voteaza un subiect? | Autor: Cristina_C

Link direct la acest mesaj

Am lipsit o luna si mi-a scapat. Unele subiecte au stelute, un numar de voturi, altele - nimic. Mai mult ca sigur s-a mai discutat despre asta. As vrea sa stiu si eu care-i treaba, va rog.

Cristina,
mama lui
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Cristina_C" target="_blank"> Bobita, zis si Robert, 14 decembrie 2002
Cresc...

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=82203


www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina , www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060522" target="_blank">vevika & www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060521" target="_blank">"scaly monstel"
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Dar ceva tot nu inteleg: unele subiecte au mai multe stelute colorate decat alte subiecte si totusi mai putine voturi. Una-i sa ecvaluezi de la 1 la 5 si alta-i vsa votezi, sau cum?

Cristina,
mama lui
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Cristina_C" target="_blank"> Bobita, zis si Robert, 14 decembrie 2002
Cresc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Nu, tot aia e dar daca votezi de 4 ori "subiect foarte bun" atunci o sa aiba stelutele maxime si daca votezi de 10 ori "subiect mediocru" cred ca ar avea vreo steluta jumate:))

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Multumesc

Cristina,
mama lui
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Cristina_C" target="_blank"> Bobita, zis si Robert, 14 decembrie 2002
Cresc...

Mergi la inceput