Mamici de noiembrie - decembrie 2006 (34)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dia1609 spune:

da, lucrez la resurse umane, de aia sunt asa bine informata :)))

quote:
Originally posted by m_monique

Dia1609, tu lucrezi la resurse umane?


23 + cu

Nunta noastra




Dia 25+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

Dia, informatiile tale sunt pretioase.

fetelor, ma uitam mai devreme la mamicile de septembrie-octombrie si a mai aparut un bebelus.

23 + cu

Nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dia1609 spune:

m monique, inseamna ca ne apropiem si noi de nastere... :)) ... mai exact cele mai avnsate ditre noi, ca noi mai avem mult si bine...sper

Dia 25+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Salutare burtici

Atudor - sarcina usoara in continuare si bebe sanatos

Asiza -ma bucur ca ti-a placut burtica mea ,cat despre sterilizator m-am mai linistit un pic ca deja vroiam sa cumpar din ala electric

Si eu ma gandeam sa iau cantar pt bebelina dar nu stiu de care si am vazut ca sunt cam scumpe ,oare se merita sa luam cantar?

Am vrut sa fac si eu crema de zahar ars da nu am reusit poate maine am timp ca tare mi-e

pupici

bamboletta 28+ bebelina Antonia
"poze"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

Dia1609, asa e. ne apropiem cu pasi inceti dar siguri de final.

23 + cu

Nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

eu inca nu am cumparat nimic pt. bebe.
voi incepe cumparaturile in noiembrie.
colegele de birou ma sfatuiesc sa nu cumpar prea multe lucruri, ca voi primi o multime de lucruri.


23 + cu

Nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dia1609 spune:

atudor, sa fii fericita si implinita alaturi de sot si de bebe

Dia 25+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dia1609 spune:

Vreau sa va anunt ca azi mi-a iesit buricul... e asa de nostim, parca rade de unul singur :)))
si incepe sa mi se zareasca linea negra (de abia acum, credeam ca n-o s-o am)

Dia 25+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns almo spune:

Donia Children Palace e un magazin specific pt bebe pe care il gasesti in f multe Mall-ri in Toronto de ex. Nu stiu in alte orase daca e. Aseara am fost la Winners si sa stii ca am vazut multe hainute frumoase pt bebelusi. Eu am luat doar niste prosoape deocamdata.
AsizaNu cred sa fie vreo pb sa transporte caruciorul dar tre sa-l impacheteze si de platit o sa plateasca extra daca depaseste max de kg admise pe persoana in avion. Dar nu te speria ca nu e asa mult. Ceva de genul 1$ pe kg.
Fetelor mie mi-a crescut burta f tare si ma intrebam daca nu ar trebui sa cumpar ceva de sustinere ca mi-e frica sa nu se rupa ceva ligamente sau muschi ca mai am inca 10 sapt pana nasc.
Voi ce credeti e posibil sa nu mai creasca asa tare in ultima periaoda sau dimpotriva, in ultima perioada creste cel mai mult.
Astept raspunsurile voastre ca ma ingrozesc cand o vad ce mare e.
O sa pun niste poze acum sa vedeti si voi.



Moni28+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

eu stiu de la colega mea, care a nascut acum o luna, ca in ultima perioada burta creste cel mai mult.


23 + cu

Nunta noastra

Mergi la inceput