stiti un medic ginecolog bun in ploiesti?

stiti un medic ginecolog bun in ploiesti? | Autor: gabitasica

Link direct la acest mesaj

bine v-am gasit!
va rog mult , daca stie cineva un medic ginecolog bun in ploiesti, sa imi spuna si mie!am nevoie urgent, deoarece sunt intr-o mare dilema:pana in mai 2006 am stiut (de la diversi medici) ca nu pot avea copii, dar in mai s-a intamplat aceasta minune, problema a fost ca am facut cateva radiografii (am avut piciorul rupt) si am fost nevoita sa intrerup sarcina - malformatii multiple!
toate analizele erau bune, atat la mine cat si la sotul meu, george, organele genitatle lucrau bine....
stupoare:acum doua saptamani am aflat ca am uter retrovers!
va rog, da-ti-mi un medic bun care sa imi spuna ce si cum, ca noi nu mai putem!se contrazic unul pe altul, ne-au zapacit de tot!
vrem un copil, dar inainte de toate trebuie sa gasim un medic care sa se implice alaturi de noi!
exista asa ceva in ploiesti?
va multumesc mult, anticipat!
gabi si george

tasica gabriela

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clyo spune:

bine ai venit pe

io zic sa fugi de medicii din ploiesti si sa cauti pe cineva in bucuresti.
chiar era acum cateva luni un subiect despre dr. ginecologi din pl, parca era un film de groaza.

mie toti medicii din pl la care am fost mi-au spus ca nu pot avea copii 9de fapt nici nu incercam) dar... surpriza..la primul contact sexual neprotejat am ramas insarcinata; acum am o fetita de 2 ani.

sanatate multa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitasica spune:

draga clyo, iti multumesc mult pentru incurajari!
si eu m-am gandit la bucuresti, dar nu cunosc pe nimeni acolo - nici la spitale nici la cabinete - si sa merg asa, in necunoscut, imi este cam teama!daca poti sa imi dai cateva sugestii, ar fi nemaiponenit, macar sa nu plec de la 0, nu?
speranta moare ultima!


tasica gabriela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medeea76 spune:

Si eu te sfatuiesc sa fugi de medicii din Ploiesti. Eu merg in Bucuresti la Dr. Posea de la Cantacuzino, are multe paciente din Ploiesti si e un medic deosebit.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Am vazut subiectul si eu ti-as recomanda-o pe d-na dr Maria Cernat. Cu ea am nascut si cu ea voi naste si acum. Imi place ptr ca iti explica toate nelamuririle pe intelesul tau si e un om deosebit.

Clyo, te rog,da-mi si mie linkul de care vorbesti, cel despre medicii din Ploiesti.Multumesc anticipat!

Roxana26+ ,Oana(21.07.97) si Ana-Maria(4.02.02)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitasica spune:

Roxana,te rog, daca se poate sa imi spui cum pot lua legatura cu doamna doctor Cernat, ca sa mai fac o ultima incercare, inainte sa ma mut pe Bucuresti.Ma tem de drumurile pe care va rebui sa le fac acolo, dar daca nu am alta optiune....
multumesc mult tuturor pentru incurajari.
va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clyo spune:

quote:
Originally posted by roxana c.

Clyo, te rog,da-mi si mie linkul de care vorbesti, cel despre medicii din Ploiesti.Multumesc anticipat!

Roxana26+ ,Oana(21.07.97) si Ana-Maria(4.02.02)



scuze, dar nu-l mai am si nici cautarea nu merge.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Uite nr de telefon de la cabinet:526438. Are zile de consultatie marti si joi, intre orele 15-18. Suni la telefon si te programezi. Vezi ca azi am sunat eu sa-mi fac programare si am aflat ca este in concediu pana pe 12 septembrie. Suna marti daca vrei ca-i ultima zi cand vine si programeaza-te ptr data de 12 sept.

Roxana26+ ,Oana(21.07.97) si Ana-Maria(4.02.02)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clyo spune:

hai c-am gasit ceva

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70927&whichpage=1&SearchTerms=aspirante%2Cdin%2Cploiesti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medeea76 spune:

Si eu am auzit numai lucruri bune de Dr. Cernat.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Clyo, multumesc, am citit, vad ca de doctorita mea nu scrie nimeni de rau, oricum eu am parerea mea despre ea, dar eram curioasa.
Medeea, si eu am auzit numai lucruri bune, mie imi place la nebunie de ea, din cauza asta nu am vrut sa plec in Bucuresti. Ce-ti face fetita?

Roxana27+ ,Oana(21.07.97) si Ana-Maria(4.02.02)

Mergi la inceput