FIV 82

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

cristinici mama poti conta pe toti pumnii mei
andicu pe mine m'ai uitat mama..si io sunt de octombrie..si e doar inceputul..ete ca io nu ma grabesc
lachiii moamaaa ce ma oftic ca tu poti ajunge acolo..ete ca io nu am mai apucat..da lasa ca le faci tu in locul meu spermograma la ospatari..promiti?..stiii la unguri le'am facut'o la toti nu mi'a scapat unul..si grasu ma corecta unde greseam..dehhh mai dadeam si io cu eroare ca dehhh
aaa si inca ceva ca uitai sa;ti zic ..daca vrei io te astept sa faci FIV cu mine..fatooooo odata cu mine ..hai la Szeged ca'i misto acolo si..fiii antenaiti spun numai tie sa nu mai spui la nimeni da?i'am facut si dc una a iesit beton!!! asa ca's pe maini bune!!
vaiii fetelor sa ma iertati uite ca m'a luat gura pe dinainte..ma pedepsesc singura na!!

danutza ete ca uitasem sa'ti spun ca ma bucur ca te zaresc pe'aci..asa e mama..tot raul spre bineee.te pupic!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!


Nasica
"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisa73 spune:

Ileana,multumesc,dar sotul a plecat deja.Tu ce mai faci?

Cristian - 31 mai 2005 "CEL MAI DULCE PRINT"
Cristian din burtic pana la un anisor
Cristian mot si chelut,poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danutza_c spune:

Lachi, ti-am scris pm cu ceva pentru par, suna a reclama si nu am vrut sa scriu aici.
Liana,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dj_mama spune:

Lachi, eu am incetat sa mai chelesc de cand am inceput sa ma vopsesc cu L'Oreal (imi pare rau ca fac reclama). Tot asa, credeam ca e de la stres, etc. dar era de la vopsea.
Si o data pe saptamana ii pun o masca (am gasit una cu care stai doar 2 minute ca altfel nu m-apucam).

Mai misto ar fi daca ti-ai unge parul cu ulei de masline si tii uleiul 1/2 h sau cat poti sub o punga (este reteta unor staruri de la Hollywood, ce mai!). Dupa aia-l speli cu sampon, nu ramai naclaita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinici spune:

Victoria sigur ne vom vedea.
Lachi poate ajungi sa faci FIV in oct. Te astept, cu incurajari!
Andicu nu cred ca toata lume va preinde in sept , vor fi si cu noi in oct, dar e bine sa avem cat mai multe reusite in fata sa ne poarte noroc.
Liana nu rupe randurile si tine aproape pt oct.
Danutza speram sa fii alaturi de noi si sa ne tii pumnii.
cristinici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zisaCami spune:

Buna fetelor,
Ma alatur si eu celor care fac FIV in octombrie. Mi-am facut toate analizele, care mi-au iesit foarte bune, cu exceptia histeroscopiei pe care nu am mai apucat sa o fac din cauza perioadei de concediu de la Giulesti. Din aceasta cauza nu voi prinde luna septembrie. Mult succes tuturor celor care fac FIV in acesta toamna!
Oana-Dana Felicitari si sarcina usoara in continuare!
Adelia-Alin Desi nereusita inca doare, ma bucur ca ai gasit asa de repede puterea pentru a face o noua incercare!

Cami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danutza_c spune:

Cristinici, sigur ca sunt alaturi de voi si sper sa reusiti la toamna toate, sa creasca procentajul de reusite la fiv! Va citesc in fiecare zi dar scriu mai rar ca nu prea am noutati.

Lachi, vezi ca aceasi reteta cu ulei de masline ti-am recomandat-o si eu, doar ca a mea e si cu galbenus de ou. Eu am incercat-o cind aveam parul lung si e super buna, doar ca trebuie sa dormi cu amestecul ala ca sa isi faca efectul 100%, sau sa o ti pe par macar citeva ore.

ZisaCami, ma bucur sa te vad pe aici! Te astept cu vesti...

la toate fetele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Danutza cand ai timp, te rog mult, imi scrii si mie reteta cu ulei de masline si ou?
Nici eu nu scriu aici pentru ca nu am noutati inca.
Va pup pe TOATE

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceciserban spune:

Va pup si eu pe toate si va tin pumnii sa reveniti din ,,excursia,, FIV toate !







http://comunity.webshots-com/user/ceciban

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceciserban spune:

Scuze nu prea ma stiu eu cu pozele astea!
Poate maine ma ajuta cineva!






http://comunity.webshots.com/user/ceciban

cecilia

Mergi la inceput