FIV in Ungaria

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

crinuta, iti va da sa iei Elevit ,1/zi, dar cand o sa-ti prescrie si tratamentul hormonal, asa ca stai linistita ca nu a uitat dr. nimic; asta se va intampla data viitoare cand vei merge la control.


Mi-ka
www.snugglepie.com/tickers/tdb.php?tid=478145&ignore=1" target="_blank">bebelusul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miaumiau spune:

Fetelor,
Va imbratisez pe toate si tin pumnii din tot sufletul celor care sunt in "focuri". Mai ales ca ma pregatesc si eu... Pe 27august termin AC si apoi voi incepe stimularea cu schema si din zilele pe care mi le va spune DR. Zadori. Din pacate nu pot pleca la Szeged mai devreme de 3 septembrie ,deci trebuie sa incep stimularea de aici, in ideea ca ...daca s-o intampla ceva pozitiv sa imi ramana cat mai multe zile din concediul de odihna dupa....
Ce vreau sa va intreb... ati reusit vreuna sa traduceti contractul , ca sa intelegem cat de cat ce semnam, oare e pus pe undeva pe net?
M-am interesat si costa cam 350000 lei pagina de tradus la un traducator autorizat, ceea ce mi se pare cam mult.
Daca aveti vreo informatie in directia asta , va rog frumos spuneti-mi si mie.
Oricum cred ca cu o parte din voi ma voi intalni la Szeged, si atunci voi putea sa va imbratisez...
Sa ne ajute Dumnezeu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirabela11 spune:

Ale, buna idee ai avut cu subiectul "FIV Ungaria

Auburn, multa bafta maine!Trebuie sa reusesti!

Crinutza, dr.nu uita nimic! Obisnuieste-te cu ideea ca ai de a face cu PROFESIONISTI!Asa cum a zis si Mi-ka ,iti va prescrie vitamine, aspirina imediat ce incepi stimularea, sau unele chiar din luna cu AC.Relaxeaza-te si gandeste pozitiv!


Le pup pe toate fetele szegedine!

Mirabela 11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirabela11 spune:

Fetelor, am vazut ca mai multe persoane sunt interesate de contractul FIV de la Szeged.Andicu, Ileana , voi poate aveti posibilitatea de a scana, eu nu am acces la un scaner.Ar fi nemaipomenit sa le ajutam pe toate fetele interesate.Ce ziceti?ramane problema in stand-by?

Si eu am votat subiectul!


Mirabela 11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miaumiau spune:

Fetelor,
Va multumesc mult pentru raspunsul prompt.
Daca vreuna din voi il are gata tradus ar fi de mare folos pentru multe dintre noi.
Va pup cu drag pe toate
Miaumiau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Mi-Ka, Mirabela multumesc de raspunsuri.
Eu am scaner fetelor, dar nu am contractul inca.
pentru toate

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina25 spune:

Buna,
Eu nu am mai scris de mult dar v-am urmarit din umbra.
A facut cineva ISA in Ungaria?Sau numai FIV?
Pe mine m-ar interesa preturi pentru ISA daca ma poate ajuta cineva
Va multumesc

SA AUZIM NUMAI DE BB SI SA TRECEM CIT MAI CURIND LA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chivutamonica spune:

multumesc mult Crinuta,
am vrut sa stiu si eu ca poate nu se stie niciodata dar vad ca trebuie facute c-am multe drumuri si nu stiu daca eu pot venii de atitea ori pina acolo.V-om mai vedea.
Imi pute-ti spune cum e cu voturile astea,cum se procedeaza?
Va si succes la toate.
MONI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chivutamonica spune:

CITI-TI LA SUBIECTUL NAT. SI HOM..
SI BUCURATI-VA IMPREUNA CU CLUJEANCA NOASTRA---TZONTZONEL,SPER CA NU I-AM GRESIT NUMELE.DACA SE SUPARA II DARUIESC UN SI O ,MONI


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ZoRi spune:

Ciao fetele!
Auburn multa bafta maine!
Alina25 IA la Szeged costa 40.000 ft.
Crinuta eu n-am mai platit consultatia a doua oara, numai eco. Eu am contractul tradus, dar n-am scaner.
Miaumiau si eu termin AC pe 27 aug, incep stimularea pe 1 sept. Cred ca vom face FIV-ul cam in acelasi timp.
Va pe toate
ZoRi

Mergi la inceput