A fost cineva la Dr. Ana Maria Floare?

A fost cineva la Dr. Ana Maria Floare? | Autor: diana si m

Link direct la acest mesaj

Buna fetelor

As vrea sa va intreb daca o cunoasteti pe Dr. Ana Maria Floare de la CMU. Eu am fost la ea si pare foarte draguta si atenta. Tot ce mi-a recomandat mi-a facut bine, dar as vrea sa stiu mai multe. Poate ma ajuta si pe mine cineva. Va multumesc.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ManuC1010 spune:

Buna Diana

vad ca nu ti-a raspuns nimeni la intrebare. Daca intre timp ai alta parere despre dumneaiei sua daca ai aflat ceav te rog sa imi spui.

Eu sunt insarcinata in 9 spatmani si merg tot la dansa la CMU.
Mi se pare atenta si mediculoasa. Cand m-am dus prima data la ea m-a intrebat de ce alte boli am, s-a uitat pe analize mai vechi, a stat de vorba cu mine, mi-a dat numarul de mobil, ce investigatii am de facut si mi-a facut si echo.
Inainte mersesem la marele Ancar, care doar m-a consultat si m-a trimis acasa sa revin peste o luna.
Nici macar nu mi-a spus ce sa fac in caz ca am probleme si de alte boli nici nu s-a gandit sa intrebe. Eu am probleme cu tiroida si medicul ginecolog ar trebui sa stie daca endocrinologul imi recomanda ceva tratament pentru tiroida.

asa ca....am de ales intre un om plin de interes si unul plictisit, dar renumit

m-ar asjua mai multe info despre doamna Floarea Ana Maria

pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns theodora2006 spune:

quote:
Initial creeata de diana si m

Buna fetelor

As vrea sa va intreb daca o cunoasteti pe Dr. Ana Maria Floare de la CMU. Eu am fost la ea si pare foarte draguta si atenta. Tot ce mi-a recomandat mi-a facut bine, dar as vrea sa stiu mai multe. Poate ma ajuta si pe mine cineva. Va multumesc.


dar de spitalul judetean ilfov stie cineva ceva??eu sunt inregistrat acolo si voi naste cu doamna doctor dragu roxana (un om deosebit).daca stiti ceva despre spital sau daca stiti pe cineva care a mai nascut cu doamna doctor va rog sa imi spuneti .sunt la prima sarcina si am 36 de saptamani si as vrea sa discut cu cineva despre sarcina,nastere.etc.pupici pe burtici

Mergi la inceput