Mamici de sept-oct 2006 (63)

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

putzurucaNu ne mai da vesti din astea. Vrei sa o luam toate razna.Mai bine nu spuneai.

POZE

Monica 37 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns microbu spune:

Monique, si eu cam am alergie la roz, Eu am luat galben, alb (astea erau cele mai mici) si doar 2body roz cu galben (cele cu dungute) si un pantalonas roz. Salopetelele alea roz + caciulite le-am primit de la o prietena din USA obsedata de rozzzz. Nici nu ma gandesc sa mai iau lucrusoare roz pt ca va primi deja PREA MULTE...Vreau sa gasesc un set ceva cu dungute, gen marinar.
Caruciorul este defapt landou, insa are suportul de picioruse are 3 pozitii, spatarul la fel si poate fi folosit pana la 1an juma. Mi-a placut ffffff mult la el ca se leagana.

Sandra 32+ burtik + poze

inca un pic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns microbu spune:

Putzuruca, iarta-ma ca te intreb, dar de ce a murit BB? Era prematur, avea probleme ceva?


Sandra 32+ burtik + poze

inca un pic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

microbuSi eu am luat unul de la Baby Care care la fel se leagana si se face gen landou si are 3 pozitii. Sper sa fie practic.Deaia te-am si intrebat.

POZE

Monica 37 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicolstoy spune:

'Neata,

Am zis eu ca m-ati starnit cu lucrusoarele voastre frumoase...
Microbu ...dulcele mai sunt!

Aseara am scos si eu "rezerva" (ce mai am de la Vladut) si am constatat ca ne mai trebuie una, alta.IUPIIIIII ma duc si eu la cumparaturi

Azi am cumparat in schimb un covoras pt cadita ca sa stea bebe mai bine ,sa nu alunece.Fac poza diseara sa va arat,pt ca nu prea stiu cum sa-l decriu.

Nicol 36+ si Vladut (1 aprilie 2003)

POZE
NUNTA
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74827" target="_blank"> Nascut pe 1 aprilie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns microbu spune:

Monique, eu sper sa nu se obisnuiasca bebita "leganata" ca s-ar chema ca mi-am facut-o cu mana mea, nu?
La babycare am vazut un tarc f frumusel si colorat.


Sandra 32+ burtik + poze

inca un pic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_so06 spune:

Fetelor, buna dimineata din nou! Aici Eloise, under cover... am verificat mailul comun si am gasit poze cu BB David trimise de Ignatica, am facut un nou folder pe yahoo cu "Bebelusi de sept-oct 2006" si am pus linkul pe prima pagina (si de acum sa adaugam acolo pozele cu bebeii, pe masura ce apar... asa m-am gandit eu, ca ar trebui facut un album separat). Nu stiu daca am gasit o denumire inspirata, mai e un album cu "bebelusii nostri" si se poate crea confuzie... am vrut doar sa fac cat mai repede albumasul sa-l vedeti cu toate de graba pe bebe David... care e o dulceata de baietel! Ignatica sa fie sanatos si mancacios, e foarte frumusel copilasul tau! Asa o emotie m-a cuprins vazandu-l....

Putzuruca offfffffffffff.... ce vesti cumplite....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns microbu spune:

Eloise, multumim. Foarte buna ideea ta.


Sandra 32+ burtik + poze

inca un pic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_so06 spune:

Gata, am modificat numele primului link, pt a nu exista confuzii acum se numeste "bebeii nostri la echograf"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inni spune:

Eloise ce bine te-ai gandit ...
Ignatica ai un bb foarte frumos. Sa-ti traiasca si sa creasca cat mai mare.


Poze

Inni 37+ cu ....

Mergi la inceput