Bebelusi de iulie-august 2005 (127) -La multi ani!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns joker spune:

Cryna, sunt mai valorease conturile in care depui filmuletele pentru ca sunt cu puiul tau iubit...M-am uitat cu Edutz la Robertel la poze...

Joker...mama de ied zapacit

http://pg.photos.yahoo.com/ph/aniela.marin/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irda spune:


Cryna, multumim de felicitari!
Cu casa ...e mai greu acum, dar in timp reusesc eu sa mi le pun la locul lor pe toate.

Acum ii fac Dariei chiftelutze de pui la cuptor. Sper sa nu dea cu ele de-azvarlita dupa mine!



Irda
si bebe Daria 13 iulie 2005

Poze Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Da Joker, stiu si eu ca sunt mai valoroase conturile pentru ca-s cu puiutul meu ... dar, eu ma refeream la durata lor... Ca nu-mi iau decat cate 2 minutele dintr-un filmulet de 5 minute !!! Iar dupa alea 2 minutele... am eu unele faze mai-mai ... pe care as fi dorit sa le vedeti si voi ... Dar asta este... Ne multumim si cu atat.
PS- vezi ca am pus si ceva filmulete noi ... asta in caz de nu le-ai vazut deja ... Pupici .




CRYNAdeROBERTEL - 24. 08. 2005
Cat suntem noi de mari!!!
POZE NOI, NOUTE...HI,HI,HI...
SEMANAM OARE?!?
www.dropshots.com/day.php?userid=153671&cdate=20060730" target="_blank">FILMULETE www.dropshots.com/day.php?userid=158766&cdate=20060808" target="_blank">FILMULETE NOI
LA PADURE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joker spune:

VAZUT!!!Incearca cu un softulet care desparte filmele si posteaza-le pe bucatele

Irda, ia si manusa dupa tine cand ii dai sa manance si faci ca la baseball...

Joker...mama de ied zapacit

http://pg.photos.yahoo.com/ph/aniela.marin/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Mersi de pont Joker . Acum, voi vedea ce fac... asta, daca nu ma las pagubasa si incarc ce pot si cum pot ...

Irda, pooftaa buunaa ! Succes !!!



CRYNAdeROBERTEL - 24. 08. 2005
Cat suntem noi de mari!!!
POZE NOI, NOUTE...HI,HI,HI...
SEMANAM OARE?!?
www.dropshots.com/day.php?userid=153671&cdate=20060730" target="_blank">FILMULETE www.dropshots.com/day.php?userid=158766&cdate=20060808" target="_blank">FILMULETE NOI
LA PADURE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andatudor spune:

Asaa,am culcat copilu',facut cat de cat ordine ,mancare...acum sa va povestesc cum a fost.

Am plecat la 1 noaptea in ideea ca o sa doarma copilu' pe drum.A dormit intr-adevar pana la Pitesti,cand am oprit putin si gata si somnul lui.De atunci pana la 6:30 dimineata nu a mai fost chip sa adoarma,dar s-a comportat destul de bine s-a jucat a ras,mataiala putina ,a fost bine per total.O data ajunsi s-a acomodat destul de repede,mai putin cu mancarea,a mancat jumatate din cat manca acasa,iar cu laptele era jaaaale,ma chinuiam sa-i dau 90 ml dimineta si tot atat seara.Apa i-a placut la nebunie,plangea ca vrea in apa tot timpul,pana cand intr-a treia zi l-a lovit de 2 ori valul(la mal) si a inceput sa planga si de atunci avea oarecare reticenta in a mai intra in apa.
Programul era cam asa:la 7/7:30 scularea(se trezea singur ,cu toate ca acasa se trezea pe la 9/9:30)la 8:30 eram pe plaja si stateam pana la 10:30/11.In drum spre casa adormea in carut si-l puneam in pat unde mai dormea in total 1h/1h jum.Apoi papa pranzul ,ne mai jucam si la 4:30/5 eram pe plaja din nou.Mai stateam cam 1h jum/2 apoi acasa,joc de voie ,papa si somn.
Eu n-am prea avut timp de plaja sau de plimbari,nici nu stiu cand a trecut saptamana.
Cand am ajuns acasa asemenea bucurie nu am vazut niciodata la el.Nici nu mai stia pe care jucarie sa puna mana,pe unde sa se mai duca,nici de somn nu-i mai ardea,atat de vesel era ca s-a intors acasa.Si si-a revenit si cu mancarea.Ma gandesc ca totusi a fost destul de obositor pt. el.Dar a fost frumos si bine!

In alta oride am citit povesti de nastere induiosatoare(Mari,Mona)Vazut poze cu d-soare si flacai mandri si veseli.

Va pup si va urez o noapte buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joker spune:

Andatudor, se pare ca v-ati distrat de minune.Felicitari pentru vacanta reusita si micutului

Eu va zic noapte buna, imi sufla sotul in ceafa, are treaba la calculator

Joker...mama de ied zapacit

http://pg.photos.yahoo.com/ph/aniela.marin/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Ei,ei, se pare ca toata lumea se retrage...


Andatudor, felicitari pentru mica vacanta de care v-ati bucurat! Pupicei lui ala micu'... cum i-a starnit vacanta asta dorul de casa ... i-a aratat unde-i mai bine!!! La mami acasa ! Normal, nu ?!?

Zicem si noi NOAPTE BUNA LA TOATE FETELE SI SOMN USOR ! PE MAINE.



CRYNAdeROBERTEL - 24. 08. 2005
Cat suntem noi de mari!!!
POZE NOI, NOUTE...HI,HI,HI...
SEMANAM OARE?!?
www.dropshots.com/day.php?userid=153671&cdate=20060730" target="_blank">FILMULETE www.dropshots.com/day.php?userid=158766&cdate=20060808" target="_blank">FILMULETE NOI
LA PADURE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anis spune:

Fetele eu am emotii, vineri dim decolam la mare la bulgari , cu burtika cu bebika Ingrid, o sa fie nebunie nebunie,nici nu vreau sa ma gandesc ..mai sunt si 10z..asa ca maine sunt in gat in bagaje.Sper sa fie bine.



AniS 16+
si Ingrid-Alexia *** ingerashul ce mi l-a trimis Dumnezeu *** (2 august 2005)***INGRID
"Happiness is like perfume,you can't pour on others without getting a few drops on yourself."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MONAI spune:

Salutare, gagici!
Joker, super Edutz, de altfel se vede si in poze.

Andatudor, ne bucuram ca ati petrecut bine in vacanta, nici Sara nu a mancat foarte mult cat am fost plecati in Croatia, iar pe drum doar lapte a poftit, dar a fost tare bine pana la urma.

Cryna, vazut filmele, pupam baiatul pe bucutze.

Irda, spor la instalare.

Anis, concediu placut.

Sa auzim numai de bine.
Mona si Sara (16/07/2005)

Scumpii de noi

Mergi la inceput