Profil utilizator

Profil utilizator | Autor: spic de grau

Link direct la acest mesaj

In seara asta - ptr prima data, vad ca nu mi se actualizeaza in "profil" faptul ca am postat la un subiect.
De obicei intru pe un subiect unde stiu ca am raspuns, caut raspunsul meu, dau profil, si de acolo verific celelate subiecte la care am scris si unde s-a raspuns intre timp, de la ultima logare.

Toate bune si frumoase pana in seara asta, cnd vad ca un subiect se incapataneaza sa nu apara, desi am postat de 2 ori la el.. Si nu e pe forum moderat!
Am refreshuit de mai multe ori! Aceiasi problema! E drept ca nu m-am delogat, relogat! Dar nici aici nu cred ca e problema, ca alt subiect, la care am raspuns tot in seara asta, a urcat frumos in lista mea!

Nu de alta - dar nu tin evidenta subiectelor la care raspund si cam asa functionez eu. Please! Help!

Merci d'avance!



Lumy- mamica lui www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=spic%20de%20grau" target="_blank">David Andréi (11 Martie 2004)


Poti da fara iubire, dar nu poti iubi fara daruire.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34758" target="_blank">Povestea nasterii lui David

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

si la mine e la fel, dar problema nu e de azi de ieri, de luni de zile... anumite subiecte apar altele nu, stau in lista subiecte la care am raspuns in urma cu 3 - 4 saptamani si nu urca cele la care am raspuns azi, sau ieri.


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/MemViewAlbum.asp" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow.
- Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns spic de grau spune:

Sa inteleg deci ca e normal?

Lumy- mamica lui www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=spic%20de%20grau" target="_blank">David Andréi (11 Martie 2004)


Poti da fara iubire, dar nu poti iubi fara daruire.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34758" target="_blank">Povestea nasterii lui David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

E in curs de reparare.
Ar trebui sa functioneze albumul foto in schimb. So... daca nu merge anuntati.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

Marius tot nu merge cum trebuie cu albumele... acuma e cam asa:
- logata in forum in versiunea http://forum.desprecopii.com/forum te lasa sa pui poze in album, sa stergi categori sau sa adaugi
- iti zice ca ai voie 20 de poze si cate poze ai in album (am doua)
- ma duc la un post de al meu si vreau sa vad pozele, dau klik pe album, ma trimite in versiunea veche a forumului www.desprecopii.com/forum la acel album, unde zice ca nu am nici o poza in albume si nu mai sunt log on in cont
- dau klik pe album principal (pt ca acolo le-am pus) si ma trimite la toate albumurile utilizatorilor
- ma introc iara in versiunea noua a forumului, sunt inca logata cu numele si parola, mai adaug o poza imi zice ca sunt 3 .. dar tot nu le pot vedea...

sper sa va fie de folos info...
toate cele bune



Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/MemViewAlbum.asp" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow.
- Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Am postat si eu o problema ... doo ... de la profil utilizator (profil personal de fapt), intr-un subiect separat si nu l-a luat nimeni in seama, asa ca bag aici ce-am scris si acolo:

In profilul personal, la "Astept un copil la data de:" anii trecuti acolo sunt de la 1901 la 2006 ... si sunt destule mamici care asteapta un bb in 2007.
Cred ca sunt trecute aceleasi date ca la "Data nasterii:" etc.
La fel si la "Data nasterii primul copil:"... tot pana in 2006 si nu mai e mult si se termina anu'

Am observat azi, cand vroiam sa modific ceva... nu ca ar fi ceva urgent... da' cand aveti timp sa stiti si despre asta

Si inca ceva... daca tot m-am apucat... inca apare eroarea (pe care au mai semnalat-o si altii) de la "Editeaza pagina personala la desprecopii.com": Accesul la aceasta pagina este valabil numai pentru membrii inregistrati!


Eliana si Elena (23 octombrie 2004)www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">
S-a mai nascut o stea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

au fost demult anuntate aceste probleme, si s-a raspuns ca vor fi reparate atunci cand va fi timp... si eu am multe de schimbat in profil si nu se poate.. ar fi bine sa se repara o data
toate cele bune



Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/MemViewAlbum.asp" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow.
- Plato

Mergi la inceput