Bebelusi de ianuarie-februarie 2006 (80)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Silvi Saru'mana de intrebare. Fii-miu mananca ca spartu din 4 in 4 ore! Sunt superfericita!

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)

poze Tiberiu
www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete
poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoleta raducu spune:

Liliana.....sincer,dupa faza asta o vind...ca am sentimentul ca masina e buba..desi nici cu serviceul lor nu mi-e rusine...
Sunt tare curioasa sa vad ce-mi zic astia miine..parca vad ca ma scot nebuna..ca masina e ok..ca asta insinuau de azi...s-o creada ei ca plec de acolo pina nu-mi baga o diagnoza..si s-o ridice sa vad io ca e ok..( de parca m-as si pricepe..)..da' ma tin batoasa..daca tot e in garantie...
Cuscra...pun poze..numai cam intr-o sapt..acuma am o eroare pe windows..si nu mai am culori..e dezastru comp meu...Multumim pentru fidelitate...de la Dari pt Alain...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Anasebe, ma bucur ca si-a revenit Tiberica cu papatul, il pupacim ca e mai cuminte ca noi, care am ramas niste mofturosi.
Cuscra Nicole, nu-i nici o problema, asteptam pozele, stim ca Dariuta e o simpatica si ne e dor de ea, vrem sa vedem cum a mai crescut, pupicei de la Alain
Fetelor, va pupicesc, merg si eu la culcare, noapte buna tuturor.
Silvi si bebe Alain 19.01.2006

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

SILVI esti enciclopedie medicala. Suntem mai bine... avem putza violet dar suntem pe drumul cel bun.
Am trecut de la Huggies inapoi la Pampers. Si dr a zis ca Pampers sunt mai buni ca lasa aerul sa treaca pe cand Huggies... nu prea. M-as mira sa fie asta cauza.. dar ma rooog.
Salutari lui Alain!

NICO - da-le cu masina in cap.


LILIANA si NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Haideti sa va arat in ce hal poate dormi, catelul meu, valdi

Maraki Tu pe unde umbli? Da si tu un semn de viata, sau esti plecata pe undeva si eu nu am fost atenta?

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)

poze Tiberiu
www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete
poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bee spune:

Nicole, nici nu ti-am zis bun venit acasa! la Dariuca cea cuminte. Urata patania cu masinuta.
Mirela, mare grija de tine si multa sanatate!
Teolinda, ciudata treaba cu Nicolas. MAi ales ca dermatita atopica se prezinta mai mult pe fata.
Ioana, deci e alergie pana la urma. Stiu ce povesteai tu cu regimul lui Razvan de cand cu antibioticul buclucas. DAr cred ca la voi a fost rau de tot. Si eu am patit ca Silvi, Ana nici nu voia sa auda de lapte fara lactoza sau mucilagiu simplu.
Silvi, ce dintos ai pe langa casa! Sper sa se dea pe brazda cu mancatul.
AnaS, l-ai scapat din ochi pe ginerica si a plonjat! Saracutul. Are si nasul rosu. Lasa ca si Anuka sa treaca la baiat. Ana are 3 cazaturi la activ, asta in conditiile in care n-o scapam din ochi, iar eu nici la PC nu mai stau ca mi-e frica.
Ali, uite inca o idee pt burtica Iarinei (care e o scumpa si am uitat sa-ti spun ca mi se pare ca la constitutie seamana cu Ana mea). Daca gasesti lapte HN (ce-o fi Humana, Milupa) si nu-l bea, fa-l piure cu niste cereale sau banane (in perioada asta ar fi bine sa si oparesti putin banana). EU asa faceam dimineata. LA pranz o infundam cu orez+ morcov (vorba vine ca si eu am o mofturoasa la casa, care papa cat vrea cum vrea).
DAnaEne, felicitari pentru dintisor. La mai multi cat mai usor.
Irinel, bafta in "marea diversificare"

Bee
si Ana Teodora (22.12.2005)
http://www.dropshots.com/dochia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

ANOOOO ai un caineeeee

MONI care DIANA (01.01.2006)


ALBUME DIANA

http://www.dropshots.com/jerpelm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_ene spune:

Mirela, chiar daca vor aparea complicatii nimic nu-i mai important decat sanatatea. Asa ca ai grija de tine in primul rand.

AnaS, pupici lui Tibi !

Nicole, halal peripetie. Iti inteleg temerile.

Am adaugat un filmulet facut sambata, la tara.


Daniela mamica de Oana Maria (2 sept. 2003) si Roxana Elena (7 febr. 2006)
ALBUM OANA MARIA si ALBUM ROXANA ELENA
www.dropshots.com/danae" target="_blank">FILMULETE

www.copilasi2006.3x.ro/" target="_blank">BEBELUSI DE IANUARIE/FEBRUARIE 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

ANOOO dar ii e frig cainelui de si-a pus prosop pe el?

BEE - diagnosticul de dermatita nu cred ca a fost pus corect. La urgenta i-a zis eritem si ca nu e nimic grav... Acum vad ca ii e bine cu putza mov

Mai mai este vre-un puradel fara dinti? Sau al meu e singurul? N-are dintzi dar danseaza, conduce si are putza mov

LILIANA si NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_ene spune:

Liliana, mai e un pic si incepe ziua ta !

Asa ca o sa fiu prima care iti ureaza LA MULTI ANI !!!!!!!!!!!!



Daniela mamica de Oana Maria (2 sept. 2003) si Roxana Elena (7 febr. 2006)
ALBUM OANA MARIA si ALBUM ROXANA ELENA
www.dropshots.com/danae" target="_blank">FILMULETE

www.copilasi2006.3x.ro/" target="_blank">BEBELUSI DE IANUARIE/FEBRUARIE 2006

Mergi la inceput