de ce insala barbatii?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DARAEL spune:

quote:
Initial creeata de ariana31
conform sondajelor unul din sase barbati implicati intr-o relatie stabila isi insala partenera!!

va sperie stirea asta ?


Ah ce speriat sunt ... cred ca asta se vede de oricine !

Intrebare ajutatoare pentru cei interesati de subiect: oare toate femeile cu care barbateii acestia simpatici inseala prietenele / sotiile / amantele sau soacrele, deci cele cu care se culca sunt pre si imaculate – nu au si ele acolo undeva ascuns, un prieten / sot / amant...... ?

Eeee ????

In rest...... sa fiti iubite si sa aveti parte de orgasme multiple – atunci sigur nu o sa mai aveti timp de clicarit la asemenea subiecte....... parerea mea

Adrian
www.geocities.com/dara2el/" target="_blank">My page + 6 tehnici in asteptarea lui BB mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DARAEL spune:

quote:
Originally posted by Guestus
Asa raport 1:5 male la female sa tot fie.
In Afganistan poate.


Acum inteleg de ce si rusii si ami apoi americanii au vrut cu tot dinadinsul sa ajuga in Afganistan..... cine nu vrea sa aibe propriul harem ????

Oricum, cel mai tare raport e aici pe DC:

100 barbati : 20.000 pofticioase

Asa sa tot traiesti, nenicule !

Adrian
www.geocities.com/dara2el/" target="_blank">My page + 6 tehnici in asteptarea lui BB mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Eu cred ca barbatii insala din acelasi motiv ca si femeile: fiindca este vorba de nevoia de noutate, de experimentare, de depasirea unor complexe. De speriat nu ma sperie ideea fiindca nu ma ghidez dupa statistici.
Darael, nu vad legatura dintre orgasmul multiplu si clicarit pe acilea Sau iti pare rau ca nu poti avea si tu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns spic de grau spune:

Mai, acum trebuie sa se sacrifice si cineva sa potoleasca hormonii, nu?
Avand in vedere ca suntem de 7 ori mai numeroase decat barbatii, si daca toti ar fi fideli, nu va dati seama ce ar iesi?...
Iar apropo de faza cu speriatul - atata timp cat al meu e unul din cei 5 ramasi, nu - nu ma sperie studiul. Ma linisteste.

Lumy- mamica lui www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=spic%20de%20grau" target="_blank">David Andréi (11 Martie 2004)


Poti da fara iubire, dar nu poti iubi fara daruire.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34758" target="_blank">Povestea nasterii lui David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jocelyn spune:

quote:
Originally posted by DARAEL

100 barbati : 20.000 pofticioase

Asa sa tot traiesti, nenicule !

Adrian
www.geocities.com/dara2el/" target="_blank">My page + 6 tehnici in asteptarea lui BB mic



Da, singura problema este faptul ca aproape (zic "aproape", sa nu se spuna pe urma ca generalizez ) nici una din cele 20.000 nu pofteste la vreunul din aia 100

Sau tu detii sondaje secrete?



If you don't stand for something, you'll fall for anything.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Cred ca voi traiti pe alta planeta

In 2004 ..........49.7% erau femei....la 6365 milioane
http://devdata.worldbank.org



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

Dar de unde ati scos-o ca suntem de 5 sau 7 ori mai numeroase ca EI????

51% sunt femei si 49% barbati, acesta e proportia pe glob, asa ca ...........nu-i asta un motiv......gasiti altul ....
...chiar si asta................si mai sunt.....

www.babiesonline.com/babies/a/andrada/" target="_blank">puiut de om

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniella4 spune:

Mi se pare cu adevarat irelevanta proportia intre nr barbatilor si cel al femeilor. Eu zic ca barbatii insala pt a-si demonstra lor si/sau celorlalti barbati cat de "macho" sunt sau pot sa fie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

daniella, de acord cu tine. exact asta este si parerea mea. sa-si demonstreze ca inca mai prezinta interes, pt cineva, oricine...

alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ymcar spune:

Ce simplu ar fi daca ar exisa un raspuns atat de simplu! Cineva a explicat mai demult destul de bine... dar a fost alungata cu pietre. Adevarul nu convine uneori. Explicatiile stupide, dar confortabile sunt muuult mai bune!

My life stinks

Mergi la inceput