la ce ati renuntat pt iubire?

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Noi am renuntat la viata pe care o duceam inainte de a ne cunoste si ne-am construit viata noastra.
Nu a fost de fapt o renuntare ci un lucru pe care il faci cu drag.



Razvan(07 martie 2004) si mami

Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buburutza spune:

De cand il cunosc pe el, pe omul meu drag, am cautat sa fac orice am crezut ca ii place, sa fiu mai buna, mai calma, mai frumoasta,m-am lasat de fumat, am grija de silueta...etc.
Cred ca ce fac nu inseamna un efort daca noi ne iubim mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florinutza26 spune:

quote:
Originally posted by sheherezada

Eu am renuntat la facultate...si acum trag ponoasele !Atunci am crezut ca asa e cel mai bine.La noi este o vorba:capul face,capul trage!

"Nu exista culmi de neatins ci numai aripe prea scurte"

sheherezada



[:-
)))]
Esti tareeeeeeeeeeeeeeeeee!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miramar spune:

Atat eu cat si el nu am renuntat la nimic si prin urmare am pierdut amandoi marea iubire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexiaaa23 spune:

Hmm,buna intrebare,sau mai bine zis bune intrebari!Vrei cumva sa renunti la ceva de dragul partenerului!?Daca da,atunci ar fi bine sa te asiguri cat de cat ca merita!
Eu personal am renuntat la tot.La facultate(eram in anul 3);la familie,la prieteni,la locul meu de munca,la tara mea si la toate avantajele pe care mi le-au oferit parintii mei!
Daca ar merita ar fi ok pt ca nu ai avea regrete dar daca nu...am anumite semne de intrebare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelana spune:

Alexia parca ai fi vorbit despre mine. Si eu am renuntat la faculate ( anul 2 ASE), la serviciu, la familie si la tara mea pt a fi cu sotul meu. Sper sa nu regret.

Dumnezeu sa ne ajute la toti

Mergi la inceput