Miresele anului 2006 (64)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

ce 10 stele frate...ca mi-e nu-mi placu nimic..in afara aranjamentelor (care, fiind..de unde fiind ..cred ca fura o gramada...)

nunta columbenilor insarcinati =
m-asteptam sa fie cu totul altfel.....si rokia aia mov .....pana pe la ora 2...nimic spectaculos....bleah ....

muzica = 0 barat!!!

voua v-a placut? ca atunci...oi fi io defecta...


No more kinky stuff! Soon to be a married woman!

Krelia...viitoare printzesita
26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

Andreea trens, multumesc mult; din pacate nu it pot da PM
Krelia, nu esti defecta, in afara de decoratiile ca in povesi, mie mi s-a parut o nunta plictisitoare, cu batu-n fund; ce naiba nunta e aia, sa stai la masa, pe muzica ambientala? nu tu o hora, un dans, hai nu populare ca poate nu agreaza, dar parca nici asa sa nu respecti tu nici o traditie;pana la urma suntem romani, chiar si cei din TOP 10 miliardari; Nu stiu, eu am atipit la TV si ma mai trezeam; pana pe la 2:30 cand m-am dus eu in pt nu s-a intamplat nimic, stateau ca adormitii la mese, cu mancarea lor de fitze in farfurie, pe muzica ambientala; bleah!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_trend spune:

Ti-am trimis nr. pe mail.
Sper sa-l primesti.

quote:
Originally posted by Pisik06

Andreea, multumesc mult; din pacate nu it pot da PM



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elara spune:

Salut, fetelor.
Eu nu i-am vazut decat la stiri pe Columbeni, ca inca nu am cablu tv. Asa ca i-am vazut la Pro Tv. M-a mirat sa vad "mireasa" in fustitza scurta de blugi si tricou alb (chiar daca avea strasuri). Parca era la plaja, intr-o zi oarecare...
Cununia religioasa se incheiase si pana la ora 20.30-21.00 mai era destul timp.....asa ca si-a stricat cocul si s-a facut "comoda"

Siiii.... cum adika e gravidaaaaaaaaaaaa?

Cristina, frumoase poze. Frumoasa si rochitza ta dar si tu. Ati avut parte de vreme frumoasa ieri.

Eu mi-am luat liber de la serv sapt asta, acasa nu am nici net (pe langa ca, asa cum ziceam, nu am cablu tv ), asdar nu stiu exact daca voi ajunge zilnic la net, dar voi incerca.

Hai, va pup si pls... tzinetzi pumnii ca mi-a inceput numaratoarea inversa.... Am dat comanda la buchete, la lumanari, cocarde din flori naturale... si la tort... Bine ca am scapat si de grijile acestea...

Nunta noastra: 29 iulie 2006
cumparaturi pentru nunta

"Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni."
Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elara spune:

quote:
Originally posted by iulianama
ELara vezi ca urmam noi si Nana motoc

poze



Uppssssssssss
Seeeeriiiooooooos??? Bine ca mi-ai amintit ca uitasem

Uffff Nervi tari iti doresc. Si tzie, si Nanei si colegelor nostre de zi da' si mie...
Azi noapte visam ca ma cununam civil si imi cazusera ambele tocuri de la dragalashii mei pantofiori rosii .
Si era asa o jaaleeeeeeeeeeee pe mine, fetelooooor, ca [nu?] va puteti imagina !!!



"Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni."
Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

phiu'...hai ca m-am linistit!
serios..ma gandeam ca n-oi avea eu gusturi....dar...vorba ta..aranjamentele au facut totul..si..faza cu muzica ambientala...deh..gusturile lu' taica virinel ...normal ca nu dansa nimeni...ce sa mai vb de hore..grecesti, latino...

quote:
Originally posted by Pisik06

Krelia, nu esti defecta, in afara de decoratiile ca in povesi, mie mi s-a parut o nunta plictisitoare, cu batu-n fund; ce naiba nunta e aia, sa stai la masa, pe muzica ambientala? nu tu o hora, un dans, hai nu populare ca poate nu agreaza, dar parca nici asa sa nu respecti tu nici o traditie;pana la urma suntem romani, chiar si cei din TOP 10 miliardari; Nu stiu, eu am atipit la TV si ma mai trezeam; pana pe la 2:30 cand m-am dus eu in pt nu s-a intamplat nimic, stateau ca adormitii la mese, cu mancarea lor de fitze in farfurie, pe muzica ambientala; bleah!




No more kinky stuff! Soon to be a married woman!

Krelia...viitoare printzesita
26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

asta cand era? inainte de petrecere si dupa cununia civila?
sau era una din cele 3 tinute in care avea de gand sa se skimbe???

quote:
Originally posted by elara

M-a mirat sa vad "mireasa" in fustitza scurta de blugi si tricou alb (chiar daca avea strasuri). Parca era la plaja, intr-o zi oarecare...

da mah, a aratat o secventa din casa, mai veche, pesemne de cand faceau filmuletul magic la emisiunea cu pricina...si a dat secventa de fata cu toti invitatii - cica au anuntat intr-un mod original ca asteapta un copil.....io-s curioasa ce-o sa fie si cu cine o semana ...ca...dk e baiat, poate o mosteneste pe ma-as si il mai intrece putin (la ianltime) si pe ta-su
quote:
Siiii.... cum adika e gravidaaaaaaaaaaaa?



No more kinky stuff! Soon to be a married woman!

Krelia...viitoare printzesita
26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elara spune:

Era dupa ambele cununii.... Si dadea ea un interviu la Pro Tv si zicea ca avre 4 rochii da' nu stie daca le va imbraca pe toate....

quote:
Originally posted by krelia

asta cand era? inainte de petrecere si dupa cununia civila?
sau era una din cele 3 tinute in care avea de gand sa se skimbe???

quote:
Originally posted by elara

M-a mirat sa vad "mireasa" in fustitza scurta de blugi si tricou alb (chiar daca avea strasuri). Parca era la plaja, intr-o zi oarecare...



No more kinky stuff! Soon to be a married woman!

Krelia...viitoare printzesita
26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"




Nunta noastra: 29 iulie 2006
cumparaturi pentru nunta

"Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni."
Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

am vazut iar spicuiri la stiri....si am vazut si tortu'...
inca un "element" care mi-a placut

quote:
Originally posted by elara

Era dupa ambele cununii.... Si dadea ea un interviu la Pro Tv si zicea ca avre 4 rochii da' nu stie daca le va imbraca pe toate....



No more kinky stuff! Soon to be a married woman!

Krelia...viitoare printzesita
26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginutza2002 spune:

Neatza miresici!
Casa de piatra miresicilor din acest WE!
cristinica ati fost foarte mumosi!foarte frumoase pozele!

In sfarsit am reusit si eu sa imi iau hainele de civila!
Sunt mumoase mumoase rau(doar sunt ale mele)!
Am luat si incaltarile pt civila, si papuci pentru schimbat in noapte nunti!ca sigur nu o sa pot sa stau incaltata toata noaptea cu pantofii!
Pantofi pe care nici de data asta nu i-am gasit!
O sa pun maine niste poze cu ele!

Am vazut nunta lu' virinel si hormonica pe viu!!!
Nu stiu ce au dat astia la televizor, dar ce aranjamente au avut ... innebuneai!!!
Si vaporul si pontonul si tot!!!
Superb!! la acest capitol!
Daca au iesit pozele maine le vedem cu toatele!





'Ubita si 'Ubitu' & 'Una alta pentru nunta'

Cum apa totdeauna in apa se scurge, zilele mele in ale tale vor curge!

Mergi la inceput