Nunta in Constanta (9)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irisM spune:

Salutare miresici de Constanta!Desi nu mai sunt la curent cu ce mai e prin Constanta in materie de nunti,mi-am amintit de o coafeza excelenta:Raluca.Lucreaza ca coaforul de langa hotel Gucci,nu mai stiu cum se numeste.Tipa e super-profesionista.Am vazut niste coafuri facute de ea de sta mata-n coada!Stiu ca era mai scump,dar cred ca se merita o data-n viata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tino spune:

fetelor, eu sunt o mireasa de 2004, dar nu cred ca va deranjeaza
va urez tuturor: "CASA DE PIATRA!" si sa aveti parte numai de impliniri in viata pe care o incepti in doi.

numai bine tuturor!

mamitza lui Papitza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina-Bogdana spune:



Salutare,fetelor!Ce mai faceti??Eu am intrat cam cu mare intarziere din nou pe forum.Am avut o nunta superba,a iesit asa cum mi-am imaginat,poate mai bine.Nu am tinut cont nici de faptul ca a plouat afara,nici de alte mici incidente inevitabile la un eveniment de o asemenea amploare.
Avand in vedere ca noi nu am locuit impreuna pana la casatorie,mi-a luat mai mult timp pana sa ma intorc la vechile obiceiuri,dar acum m-am intors si ma tin de treaba.
Am fost si in saptamana de miere,in Grecia,a fost foarte frumos,nu am pus inca poze,dar promit ca le veti vedea.
Deocamdata am doar poze de la nunta.Pupici!!!
http://community.webshots.com/user/alinabogdana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Casa de piatra, Alina Bogdana, superbe pozele si voi doi! Rochita a fost superba si buchetul un vis...

Pupici,
Angelique

pozele mele
povestea nuntii
luna de miere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada_buc spune:

Salutare la toate fostele (sau viitoarele miresici de Cta). Vreau sa va pup pe toate, sa va multumesc pentru sfaturi si ajutor. Am vazut pozele Alinei-Bogdana - ai fost o miresica f frumoasa.
Am sa pun si eu niste poze cu nunta noastra ... Am avut o nunta foarte frumoasa, am avut si cateva surprize neplacute dar in mare sunt f multumita. A si plouat la nunta noastra, dar exact in timpul cand eram noi in casa. Deci vremea pot sa spun ca a tinut cu noi.
Acum gata, s-a terminat viata frumoasa, am revenit la munca :( Deja am intrat in febra schimbarii actelor, a obisnuintei cu noul nume si toate cele :)))
Inca o data va doresc tututor mult noroc si fericire, sa ne intalnim pe topicul despre bebei (desi noi inca nu propunem asta).

pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

alina bogdana si ada_buc casa de piatra
alina ai fost o mireasa superba si mi-au placut mult pozele facute in cladirea veche,iar rochita ti-a venit de minune
felicitari inca o data si sa va iubiti mult,mereu ca in acea zi
pentru toate miresicile mai vechi mai noi
nu v-am uitat sunt aici
ps ada_buc asteptam pozici

"Un singur lucru face visele imposibile: frica de esec." (P.Coelho)



SA O AJTAM PE BARBYE

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina-Bogdana spune:



Multumesc pt aprecieri!
Dar...fetelor..ce mai faceti?Casatorite,casatorite....dar nu mai avem si noi timp de conversatii?Ce ati mai facut?Cum va simtiti?Va pregatiti pt sarbatori?
Miresici de 2007,ce faceti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy79ro spune:

Ce mai faceti fetelor ???
Nici eu nu am mai intrat de mult pe forum dar vad ca nici voi. Am intrat acum putin ca sa ma laud. Sunt matusica pentru a doua oara :).Cumnata mea a nascut un baietel tare dragalas acum o saptamana.Voi ce mai faceti? Pe la voi cand vine barza? In curand ne apucam si noi de tratative cu ea, poate la anu facem unul mic si noi
Va pup

nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Slaba miscarea pe la subiectul nostru... din pacate... Vad ca miresici de 2007 in Constanta nu sunt...

Pupici
Angelique
poze, povestea nuntii, luni de miere...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anduril spune:

Buna ziua, miresici (foste sau viitoare) de Constanta. Am nevoie de putin ajutor din partea voastra, in special al celor din categoria proaspete sotii. Am o foarte buna prietena care se casatoreste anul acesta la Constanta. Pentru a o ajuta putin, vreau sa aflu cateva lucruri:

1. Unde, in afara de Silvian (care mie nu prea-mi mai place) de mai pot face torturi de nunta delicioase, eventual care sa si livreze la o anumita ora etc.
2. Ce florarii ok imi puteti recomanda, unde sa fie flexibilitate si preturi cat de cat ok (adica sa faca ce li se spune, nu cum au mai vazut pe la altii la nunti)
3. Ce recomandari de coafor si machiaj imi puteti face?
4. Cel mai important: care sunt bisericile din Constanta care au si cor?

Apreciez orice sugestii. Cu cat mai multe detalii, daca se poate. In cazul in care preferati sa-mi scrieti pe mail, este anouk dot udar at gmail dot com. Multumesc din suflet!

Mergi la inceput