Nunta in Constanta (9)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns flisa spune:

scuze ca nu am mai trecut de mult timp pe aici. nunta va fi pe 28 aprilie la biserica adormirea (spate la tomis mall) iar petrecerea la Locanda Azzurra la hotel victoria- mamaia.
desi mai sunt doar 2 saptamani nu am luat verighetele. urmeaza saptamana viitoare sa cautam. aveti idee pe unde gasesc niste modele mai frumusele?
pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdala spune:

quote:
Originally posted by flisa

scuze ca nu am mai trecut de mult timp pe aici. nunta va fi pe 28 aprilie la biserica adormirea (spate la tomis mall) iar petrecerea la Locanda Azzurra la hotel victoria- mamaia.
desi mai sunt doar 2 saptamani nu am luat verighetele. urmeaza saptamana viitoare sa cautam. aveti idee pe unde gasesc niste modele mai frumusele?
pupici


Buna din nou!.
Se pare ca numai noi doua ne preumblam pe aici.
Noi ne-am luat verighetele de la bijuteria Amaris, de langa piata brotacei. Preturile erau bune pentru anul trecut, modele foarte frumoase, au catalog din care iti poti alege, din pacate nu am mai fost pe acolo si nu mai stiu nimic nici de preturi, insa acum au facut "Atelier de verighete" - si cred ca vei gasi ceva care sa-ti placa. Noi suntem foarte incantati de ale noastre, au un model impletit, si ni le-au si scris cu doar 250mii atunci. Pentru amandoua...Nu prea mai stiu sa-ti spun de altele, caci noi nu prea am cautat mult, ca l-am gasit pe asta repede. Mie personal mi-a placut la ei pentru ca initial cand mi-au luat masura aveam degetele f. subtiri, dar apoi mi s-au umflat de la caldura si m-am dus la ei sa mi-o modifice/mareasca si au facut-o fara sa-mi ceara nici un ban in plus. Insa stiu ca mai este o bijuterie "Veronica" langa piata Tic-Tac, unde aveau insa doar cateva modele simple, pretul per gram de aur iar era bun fata de pretul pietei insa alte modele faceau doar la comanda.
Din pacate nu-ti pot spune decat despre cele care sunt prin zona unde stau eu, o alta mai este in fata parcului Tabacariei, intre statia de la Bulevard si cea de la fosta banca a religiilor, acum Camera de Comert....altfel mai poti sa te duci in Tomis, acolo sigur gasesti ceva frumos. Insa acolo e mai scump ...am observat.
Sper ca ti-am fost de folos si nu te-am ametit prea tare,
Daca te mai pot ajuta cu ceva, cu cea mai mare placere...

Mami Magda si scumpa Rafaela
Avem si site
Magda & Claudiu
Sa lupti si sa cauti, sa gasesti si sa nu te lasi doborat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patinaj spune:

buna ziua. am ajuns si eu sa ma implic in povestea asta cu maritatul. gasesc organizarea unei nunti o treaba grea de care mai bine se ocupa altii, dar ghinion nu are cine.
asa ca va rog da-mi si mie niste pareri.
unde v-ati facut parul????
ce fotograf ati avut???
stiti pe cineva care a facut nunta la picadily in mamaia???
stiti pe cineva care nu si-a facut nunta in biserica ci pe o pajiste????

offf, ce de intrebari am si eu. daca imi spuneti si mie niste pareri v-as fi f recunoscatoare!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdala spune:

quote:
Originally posted by patinaj

buna ziua. am ajuns si eu sa ma implic in povestea asta cu maritatul. gasesc organizarea unei nunti o treaba grea de care mai bine se ocupa altii, dar ghinion nu are cine.
asa ca va rog da-mi si mie niste pareri.
unde v-ati facut parul????
ce fotograf ati avut???
stiti pe cineva care a facut nunta la picadily in mamaia???
stiti pe cineva care nu si-a facut nunta in biserica ci pe o pajiste????

offf, ce de intrebari am si eu. daca imi spuneti si mie niste pareri v-as fi f recunoscatoare!!!



Buna patinaj, bine ai venit printre noi!
Tuturor va urez Un An Nou Fericit!!!!, plin de bucurii si dragoste, dragoste si multa....., o, da, ...DRAGOSTEEEE!!!

Nu-ti face griji, cu putin ajutor de pe aici ai sa reusesti sa te descurci,

Iata ca dupa o luuuuuuuuuuunga absenta, m-am hotarat sa mai trec si eu pe aici sa vad ce mai fac miresicile de Constanta, dar se pare ca au disparut cu toatele si foste si viitoarele.
Astept vesti despre voi toate, indiferent care pe unde mai sunteti.
Patinaj, da-mi mai multe detalii sa te trecem si pe tine la listutza de miresici, daca imi mai aduc aminte cum se face... .
Cu siguranta ca pana acum ai gasit deja raspunsurile la intrebarile tale de mai sus, foarte multe detalii se gasesc la miresici de 2007.
Oare au aparut si miresicile de 2008? Nici nu am vazut.

Noi suntem bine, eu am lipsit de pe aici si din cauza unei mici suparari si a lipsei acute de timp, dar acum a trecut si sper sa vad mai multe miresici si nasici pe aici cu intrebari si raspunsuri

Mami Magda si scumpa Rafaela
Avem si site
Magda & Claudiu
Sa lupti si sa cauti, sa gasesti si sa nu te lasi doborat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanyat spune:

Buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanyat spune:

Buna fetele,
stiti cumva unde se inchiriaza in constanta ,rochi de ocazi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanyat spune:

Feteleor,chiar nu stie nimeni?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

Buna seara!
Ma puteti ajuta, va rog, cu un numar de telefon de la restaurantul 'Casa Taraneasca' (str. Preda Buzescu) .. numarul 0241.551.280 nu e valid :(

Multumesc mult!


19+

Haiduc iubit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia06 spune:

buna fetele.stiti vreun coafor bun in navodari?as vrea si make up

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tinabeve spune:

dragelor, pentru o mireasa super-grabita poate imprumuta cineva o rochie alba si lunga?
Sau stiti cumva unde se pot inchiria?

(Nu ca ar conta f tare, mentionez ca nu e pt nunta, e doar pt ceremonia de la biserica)

Multumec mult pt orice informatie

Tina + Andrei

Mergi la inceput