Nunta in Constanta (9)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

quote:
Originally posted by magdala

quote:
Originally posted by CRIXIA

Asa da miresici veterane! Bine ati revenit pe baricade!

Am citit cate ceva din urma si nu am priceput de unde ati luat voi voal de la MAcul Rosu!!!??? Si doar cunosc Cta, mai ales zona Tomis 3, ca doar facusi sc7 si Lic Decebal!


Buna seara din nou..
Noi am luat - cel putin eu, de la Piata Macul Rosu, sau "de la rusi" cum i se mai spune. Asta vara am dat 1.50 ron/m si am luat verde si alb, dar aveau si alte culori.
Daca nu stii cum sa ajungi, spune, ca sa iti explic.

Va pe toate.


Mami Magda si scumpa Rafaela
Avem si site
Magda & Claudiu
Sa lupti si sa cauti, sa gasesti si sa nu te lasi doborat!



Hai ca acum sunt si eu in ceata, nu numai Crixia. Care rusi si care piata Macul Rosu? E vorba aici de piata din Tomis III? Dar atunci unde sunt rusii aia? Eu am stat in zona aia dar nu stiu nimic de nici un rus!

Nastasie, sa fiti pregatiti cu punga plina la finii vostri!

Pupici
Angelique
noi 2, poze, povestea nuntii, luni de miere...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

quote:
Originally posted by nastasie

si ai mei fini tot la catedrala fac.si eu cand am fost mireasa acolo am vrut dar am renuntat ca era prea scump.insa la fini nu am scapat.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004




Ati facut deja rezervare la Catedrala? Ce suma pregatiti pt biserica?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdala spune:

quote:
Originally posted by AngeliquedeS

quote:
Originally posted by magdala

quote:
Originally posted by CRIXIA

Asa da miresici veterane! Bine ati revenit pe baricade!

Am citit cate ceva din urma si nu am priceput de unde ati luat voi voal de la MAcul Rosu!!!??? Si doar cunosc Cta, mai ales zona Tomis 3, ca doar facusi sc7 si Lic Decebal!


Buna seara din nou..
Noi am luat - cel putin eu, de la Piata Macul Rosu, sau "de la rusi" cum i se mai spune. Asta vara am dat 1.50 ron/m si am luat verde si alb, dar aveau si alte culori.
Daca nu stii cum sa ajungi, spune, ca sa iti explic.

Va pe toate.


Mami Magda si scumpa Rafaela
Avem si site
Magda & Claudiu
Sa lupti si sa cauti, sa gasesti si sa nu te lasi doborat!



Hai ca acum sunt si eu in ceata, nu numai Crixia. Care rusi si care piata Macul Rosu? E vorba aici de piata din Tomis III? Dar atunci unde sunt rusii aia? Eu am stat in zona aia dar nu stiu nimic de nici un rus!

Nastasie, sa fiti pregatiti cu punga plina la finii vostri!

Pupici
Angelique
noi 2, poze, povestea nuntii, luni de miere...




Buna din nou, fetelor!
Eu asa am auzit ca i se spune acelei zone, haideti sa va si explic cum sa ajungeti acolo:
La intersectia Bd. Tomis cu Str. Tulcei, putin mai sus de fostul local Macul Rosu, cum stati cu spatele la benzinaria OMV, mergeti pe Tulcei inainte si la prima straduta faceti dreapta - nu aveti cum sa n-o gasiti, caci in stanga e o parcare- ...mergeti pe stradutza pana se infunda, cam 300m, si acolo este acea piata. Sper ca este de folos cum am scris, daca nu, spuneti-mi, si incerc sa explic mai bine.. Stiu ca programul era pana pe la vreo 5 pm, vara stau mai mult putin, de fapt cred ca stau zi-lumina.
Altceva, noutati din partea voastra? Detaliile miresicilor cand ni le dati sa le trecem la listutza?
si fetelor.

Mami Magda si scumpa Rafaela
Avem si site
Magda & Claudiu
Sa lupti si sa cauti, sa gasesti si sa nu te lasi doborat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

crixia, au facut finii mei rezervarea.parca 500 de mii e taxa asta.am auzit numai de scoruri mari la catedrala.dar nu-l cunoasteti pe sotul meu care are o mare pica pe preoti.asa ca nu-mi fac problema.oricum nu le dau cat cer ei.prefer sa le dau finilor banii aia.eu am vrut sa fac la catedrala acum 3 ani si am renuntat, pentru ca nasii au preferat sa ne dea noua banii aia.dar vad ca ei au vrut aici.om vedea noi.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyyy spune:

Fetele am si eu o mare rugaminte.In mai fac botezul copilului meu localul l-am luat dar nu gasesc DJ.Spatiul e cam mic si nu cred ca intra formatie, d accea caut DJ.Imi puteti recomanda unul va rog si eventual un pret?pt DJ: foarte important este sa animeze atmosfera, muzica potrivita si in functie de cerintele mirilor si invitatilor. Foarte important pt noi ar fi sa mai spuna si citeva cuvinte intre melodii, nu sa para ca am pus un CD cu muzica si gata.

Va rog foarte mult daca ma puteti ajuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdala spune:

Buna din nou, fetelor!
Din pacate babyyy eu nu te pot ajuta, chiar nu stiu pe nimeni in domeniu, nici bun nici rau.
Insa cu siguranta au vorbit fetele la un moment dat despre un DJ, trebuie doar sa te uiti in arhiva si poi cel mai bine ar fi sa trimiti un mesaj privat persoanei in cauza.... cred ca era Cornelia, daca nu ma insel, dar nu mai tin minte.
Imi pare rau ca nu te pot ajuta mai mult de atat.

Va doresc o zi frumoasa in continuare.
tuturor.


Mami Magda si scumpa Rafaela
Avem si site
Magda & Claudiu
Sa lupti si sa cauti, sa gasesti si sa nu te lasi doborat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Adriana, si noi gandim la fel, doar ca stiu ca popii discuta cu nasul, iar soatza mea e mai moale... daca ar discuta cu mine, m-as descurca, probabil!
Nu-mi ramane decat sa-l antrenez pe sotul meu, sa fie barbat!

Babyyy, nici eu nu cunosc DJ! ai nostri finii, si-au gasi formatie!
Aaaa, ai grija, sa fie autorizat, cica se spune, ca sa nu ai vreo surpriza, sa ramana invitatii in liniste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdala spune:

quote:
Originally posted by CRIXIA

Adriana, si noi gandim la fel, doar ca stiu ca popii discuta cu nasul, iar soatza mea e mai moale... daca ar discuta cu mine, m-as descurca, probabil!
Nu-mi ramane decat sa-l antrenez pe sotul meu, sa fie barbat!

Babyyy, nici eu nu cunosc DJ! ai nostri finii, si-au gasi formatie!
Aaaa, ai grija, sa fie autorizat, cica se spune, ca sa nu ai vreo surpriza, sa ramana invitatii in liniste!


Oare si formatiile trebuie sa fie autorizate? Azi e prima oara cand aud ca DJ-ii trebuie sa fie autorizati....

Mami Magda si scumpa Rafaela
Avem si site
Magda & Claudiu
Sa lupti si sa cauti, sa gasesti si sa nu te lasi doborat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fritzu spune:

Hy Everybody! Pentru cei interesati de dj pt orice fel de eveniment festiv,v-as putea fi de folos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flisa spune:

Chiar e nevoie de autorizatie pentru dj?

Fetelor, am mare nevoie urgenta de o croitoreasa buna. Ajutati-ma!

Mergi la inceput