Bebelusi de ianuarie - februarie 2006 (78)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

Salutare!
iata ca am mai ajuns si noi sa scriem ceva...ieri am papat prima data supa de legume 50 ml.ne-a placut..nici nu ma asteptam sa pape cu asa o pofta. prea multe noutati nu avem...aceleasi miscari spate -burta...dormim pe burta, facem scandal la flori..le tragem,
Asteptam raspunsul lui tati referitor la mare...daca are curaj sa mearga cu noi.

Any si Ioana-Catalina (12.02.2006)

poze Ioana-Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Am papt fii-miu pilaful cu legume si cu carnita de pui. I-a placut taaare mult!

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)

poze Tiberiu
www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete
poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Paul de trei zile merge in 4 labe, cativa metri dar se duce dupa orice-i arat.



Paula cu Paul 03.01.2006 & Alexandra 13.12.2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Bogdan si Luana !!!

Aseara nu am mai intrat. ieri am fost la porumbei, am facut multe poze si filmulete care sunt la incarcat acum.
Azi dim. am fost putin la biserica si la piata.

Astery deci tu esti nasa in 19 aug., eu mireasa . Am vazut filmuletele.
Tatiana lasa ca la tine se intelege cauza marii burtici. Am vazut pozicile cu frumusetile alea 2 cu ochi albastrii. Insanatosire grabnica lui Eduard.
Oana ai grija de tine, vai, doamne fereste ca sunteti singure acasa. Insanatosire grabnica lui Jasmine.
Moni vazut filmuletele. S-a tot minunat Clau aseara de cata energie are Diana.
Danast pai sunteti parinti moderni. de mic vreti sa invatati copilulcu cazinourile. sa nu va plangeti mai incolo daca va toaca banii.
Dana ene am vazut-o pe Roxana in funid. super bine sta.
Anasebe e sarbatoare mare azi, lasa fata calcatul si alte alea.
Eu vreau sa fac o praji si ciorbitza cu ardei umpluti.
Azi incerc sa-i dau lui fiu-mio mamaliga cu lapte. sa vedem cum reactioneaza.
Huggies 5!! Eu i-am luat un bax de pampers, dar nu-mi place deloc. bine ca se termina si sambata iau din nou Huggies, dar cred ca tot 4, ca al meu nu e asa grasun ca al tau.

fug la bucatarie, revin ca sunt prin apropiere.

Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea
poze Marco
filmulete Marco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Giova Pai vezi ca si Lili are aceeasi problema cu Huggies-ul ca si mine. Iar Tibi e mai gras si decat Nicolas. Cumpara un bax mic de H4, sa vezi cum ii vin.
Aoleu mai Gio, tocmai vorbisem cu Lili si ziceam ca-i Sf. Ilie. Si dupa ce am terminat de vorbit cu ea am bagat masina la spalat. Off, neuronul bata-l vina.

Tatiana Ma bucur ca Eduard se simte mai bine.
Paula Felicitari!!!!!!!!
Anymony Ma bucur ca a papat Ioana supa. Ce i-ai dat supa in sine sau legumele?

Mi-a iesit branzica de vaci din laptele Hipp. Probabil ca nu am facut eu ceva cum trebuie ieri.

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)

poze Tiberiu
www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete
poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oachi_79 spune:

Mai fetelor, nu stiu de ce laudati huggies atita ca la mine e exact pe dos. E adevarat ca pampers au miros de chimic, dar macar nu iese pisu din ei. Cind i-am pus huggies prima oara am crezut ca e intimplare, dar se repeta de fiecare data, daca nu e schimbat la 2 ore. Pai cu pampers statea o noapte intreaga si a doua zi cind il luam in brate nu curgea pe linga el, pe cind la huggies....

Oana si Razvan-Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Oana Nu stiu exact de ce sunt diferentele astea asa mari. Eu nu am fost multumita de Pampers, nu numai de miros, dar iesea kk din el. Uite ca cu Huggies nu am avut niciodata probleme, nici cu kk nici cu pipi. Na, ce sa-i faci! E ciudat.

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)

poze Tiberiu
www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete
poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

AnaS Ioana a papat numai zeama.legume pasate mai incolo, sa o obisnuiesc cu gustul supei simple. voi folositi huggies..eu am incercat Happy. sunt mai grosi dar par mai larguti putin ca pampersii. Desi acum vara ma impac mai bine cu pampers.

Any si Ioana-Catalina (12.02.2006)

poze Ioana-Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Anas pai eu am folosit H4, dar cand te-am auzit cu 5.....
Lasa ca te iarta DD, la biserica si aprinde o lumanare.
Oana mie imi plac foarte mult scutecele Huggies. au si o alta tinuta, nu iese nimic din ele. Eu cu pampersul am patit asa, ca iesea kk afara. Pampers parca sunt asa blegi si sifonate, scuze, dar zici ca sunt refolosite, asa arata materialul ala.

Eu am terminat praji, e la cuptor. astept sa se trezeasca bebu sa-i dau papica.

Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea
poze Marco
filmulete Marco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Gio Iar ai facut praji? Ce, ce, ce?!

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)

poze Tiberiu
www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete
poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput