Eco 4D - Dr. Cheles Carmen

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns putzuruca spune:

Gio, eu n-am inteles bine. Tu faci eco morfo sau de control. Pt aceea morfologica e mai scumpa in timp ce aceea de control costa 300 de mii parca. Nu stiu ce ti-au spus de acolo dar ar fi bine sa mai intrebi inca o data.

putzuruca 29+ cu Andreea-Maria

poze cu dragoste






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns putzuruca spune:

Preturile sunt afisate aici:http://www.medicina-materno-fetala.ro/

putzuruca 29+ cu Andreea-Maria

poze cu dragoste






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tinasv1 spune:

Sfatul meu e sa nu-i dai in plus.
Am incercat si eu si nu a acceptat intotdeauna, iar in al doilea rand, oricum te scoate afara ca sa isi scrie ea rezultatele alea, iar apoi ti le aduce afara, cand e jenant sa ii mai dai.

Tina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gio spune:

mersi fetele; oricum vad luni la fatza locului ce si cum cu preturile. la tel le-am spus ca ma programez pt eco de 14 sapt (cea cu pliul nucal), dar chiar daca e mai mult, oricum nu e ca prin alte parti si stiu ca aparatul e bun.
va pup

...I want a permanent vacation...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolores spune:

eu am programare 4D la medlife pentru sambata, 22 iulie si costa 2.500.000 + 200.000 sa-mi traga pe un dvd blank

dolores 20+
www.dropshots.com/dolores" target="_blank">BB cumintzel
poze


Este greu sa pierzi, dar mult mai rau este sa nu fi incercat niciodata sa reusesti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vero_vero spune:

gio si dolores astept cu nerabdare impresiile voastre.

Dolores, tu tot la doctora asta o sa faci ecografia?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolores spune:

nu vero..ci la georgescu alma...acum fie ce-o fi....

dolores 20+
www.dropshots.com/dolores" target="_blank">BB cumintzel
poze


Este greu sa pierzi, dar mult mai rau este sa nu fi incercat niciodata sa reusesti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gio spune:

Am fost azi la eco : pt dr.

A fost ffffff scarboasa, insa si-a facut treaba si a masurat strictul necesar. sa nu va mai spun ca nu s-a sinchisit sa masoar altceva decat asta, si s-a ofuscat f tare ca a intrat si sotul si ca nu eram pacienta unui medic din spital. pe mine ma interesa translucenta nucala care e ok, dar dna dr a binevotit sa vada "mai multe" pe acolo asa ca ma chinui sa dau de Herghelegiu de cateva ore, dar m-am resemnat si acum astept sa vb cu dr mea.

In rest, astept impresii de la medlife, bag mana in foc ca acolo e dulce ca mierea. ca deh..alti bani alta distractie.



...I want a permanent vacation...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolores spune:

la ce dr ai fost la eco?


quote:
Originally posted by gio

Am fost azi la eco : pt dr.

A fost ffffff scarboasa, insa si-a facut treaba si a masurat strictul necesar. sa nu va mai spun ca nu s-a sinchisit sa masoar altceva decat asta, si s-a ofuscat f tare ca a intrat si sotul si ca nu eram pacienta unui medic din spital. pe mine ma interesa translucenta nucala care e ok, dar dna dr a binevotit sa vada "mai multe" pe acolo asa ca ma chinui sa dau de Herghelegiu de cateva ore, dar m-am resemnat si acum astept sa vb cu dr mea.

In rest, astept impresii de la medlife, bag mana in foc ca acolo e dulce ca mierea. ca deh..alti bani alta distractie.



...I want a permanent vacation...




dolores 21+
www.dropshots.com/dolores" target="_blank">BB cumintzel
poze


Este greu sa pierzi, dar mult mai rau este sa nu fi incercat niciodata sa reusesti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gio spune:

la carmen cheles.

...I want a permanent vacation...

Mergi la inceput