Mamici de noiembrie - decembrie 2006 (25)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

Cristina, bravo ca va mai si distrati asa printre afaceri si munca!!! Esti o norocoasa ca nu ai vergeturi...si bineinteles ca tine de predispozitia genetica a fiecareia...si eu folosesc creme la greu, cu ulei de masline, insa degeaba...mama le-a avut, surioara mea la fel, asa ca de ce-as scapa eu?!? Iar de baut lichide...nu-ti povestesc... de la 2 litri in sus zilnic...Sa ne mai povestesti despre vacanta voastra...salutari si lui Kaveh si pupici Iasminei...banuiesc ca si fetitei voastre ii place acolo..cu cine o lasati cand mergeti la birou? Te-ai intalnit cu parintii tai??? Pupici...



Oana 17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina1974 spune:

Asiza,Iasmina e topita dupa Dubai si balaceala de aici. Nu trebuia sa ma intalnesc cu prietenii,ci cu parintii.
Vor veni aici joi seara,pentru doua saptamani.
Iar cand noi avem treaba la firma,lasam fetita cu rudele,ca sotul meu are o gramada de rude in Dubai, si toti au copii.De asta ne si permitem sa iesim in doi destul de mult, ca stim ca fetita e bine mersi. Il asteapta de zor pe bebe,si spera in sinea ei,si ma "asigura" si pe mine ca bebe este sister, nu brother.Acu',ce-o da Dzeu,ca eu nu mai zic nimic,sanatate sa fie.


21+

cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

quote:
Originally posted by cristina1974

Asiza,Iasmina e topita dupa Dubai si balaceala de aici. Nu trebuia sa ma intalnesc cu prietenii,ci cu parintii.
Vor veni aici joi seara,pentru doua saptamani.
Iar cand noi avem treaba la firma,lasam fetita cu rudele,ca sotul meu are o gramada de rude in Dubai, si toti au copii.De asta ne si permitem sa iesim in doi destul de mult, ca stim ca fetita e bine mersi. Il asteapta de zor pe bebe,si spera in sinea ei,si ma "asigura" si pe mine ca bebe este sister, nu brother.Acu',ce-o da Dzeu,ca eu nu mai zic nimic,sanatate sa fie.


21+

cristina



Cristinuta, parinti am scris mai sus si nu prieteni.... Si ai dreptate: prin cate emotii ai trecut cu TT, nu mai conteaza daca e brother or sister...sanatos/oasa sa fie! Ca-s convinsa ca Iasminici il/o va iubi oricum...

Oana 17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina1974 spune:

Asiza,sorry,m-a cam batut soarele in cap....
Pupicei multi ,multi,multi,....
ce sa fac,daca vad stele verzi????!!!!

21+

cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis spune:

asiza carcei am si eu dar nu in ficare noapte. De fapt imi vine noaptea asa sa ma intind si ma intind asa de tare ca la piciorul drept simt ca incepe un carcel dar ma trezesc la timp si imi las piciorul lejer si dispare, carcei ditraia urati n-am mai avut demult. Trec repede daca iti indrepti varful piciorului spre cap.

mie linia negra inca nu mi-a aparut, si nici nu m-as supara sa nu apara

cu vergeturile stau bine, ca le-am avut dinainte de sarcina. Acum cativa ani am slabit f. mult(viermi intestinali) si apoi m-am ingrasat la loc si stunci mi-au aparut. Sper sa nu se inmulteasca prea mult acum.

19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

pupici fetelor ... sunt franta.

azi am bagat iar ca MIG-ul la lucru si n-am avut timp de net ... noroc ca am transmis urarile de dimineata ... ca in rest ... doar lucru lucru si iar lucru am vazut. Am mai trimis ceva cantecele printre picaturi.

Tre sa ma apuc sa citesc din urma si poate revin. Dar ne-am apucat de camera bebitzei ... si am de ajutat si eu.

Cristina ai mama grija cu camila aia ... parca era interzis calaritul in sarcina. Plizzz de la mine ... ai mare grija.
Dolores - cum s-a descurcat fata de minune.
pe toate si revin.


Miro23+ cu
am o nepotică talentată, si o BB-lină zbenguită

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolores spune:

miro stiam eu ca nu uiti sa ma pupi

dolores 20+
www.dropshots.com/dolores" target="_blank">BB cumintzel
poze


Este greu sa pierzi, dar mult mai rau este sa nu fi incercat niciodata sa reusesti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miraco spune:

Buna, burticute frumoase!
Am avut o saptamana plina de aceea nu v-am scris de cand m-am inregistrat dar v-am citit printr picaturi pe toate toate.Va multumesc pentru mesajele de bun-venit si am sa va zic ca am zugravit camera bebelului si am cam exagerat si cu efortul putin, dar nu ma pot abtine.In weekend ne-am dus la plaja iar sambata, cand am ajuns acasa tati a simtit minunea........Ieri am fost la nunta unei prietene si cu toate treburile astea......ne-am amanat putin programarea la medic si am ajuns abia azi.Ce credeti iubitelelor? Avem o "pasarica" de toata frumusetea ne-a spus doctorul.
Miro, creste acolo nr. fetitelor ca e sigura treaba[cheer Tati a fugit de la serviciu si avenit si el cu noi........ i se lipisera ochii de monitor cand ne-a zis sa ne gandim la un nume de fetita si ne-a aratat "pasarica".( parca nu mai vazuse niciuna
Va pupacim pe burtici si promit sa nu mai lipsesc. Incerc sa pun si eu niste poze.....
Miraco18 +5z

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolores spune:

am mai pus niste poze facute ieri

dolores 20+
www.dropshots.com/dolores" target="_blank">BB cumintzel
poze


Este greu sa pierzi, dar mult mai rau este sa nu fi incercat niciodata sa reusesti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis spune:

fetelor cand o sa-l simta si tati pe bebe, ca la mine miscarile lui sunt doar ca niste bule de aer prin burta si tati nu le simte deloc, iar prima data a miscat la 16 saptamani. Dupa cat timp se simt mai tare ca sa le simta si altcineva in afara de mine? ca doar au trecut 3 saptamani de la prima tumba.
va pup.

moni 19+

Mergi la inceput