Totul despre INOT:

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Negrutz spune:

ma voi juca acum cu setarile de pe aici sa vad cum pot rezolva problema PM`urilor.
Pana atunci, merge si mail :)

Oamenii se roaga zeilor sa le dea sanatate, fara sa stie ca sta in puterea lor s-o mentina si ca luptand impotriva ei prin lipsa de masura, o tradeaza prin goana lor dupa placeri (DEMOCRIT)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheannamp spune:

Subiect: Lectii de inot
Trimis la: 12/05/2008 10:21:46
Mesaj:


Am un baietel de 3 ani si doresc sa stiu daca pot sa-l inscriu la lectii de inot , unde si cam ce preturi sunt .
Credeti ca este cam mic ?

Nick

Raspunsuri:



--------------------------------------------------------------------------------


Autor: marius
Raspuns la: 12/05/2008 11:27:33
Mesaj:

Nu e mic dar depinde de psihologia lui. Cei mici invata extrem de repede sa inoate. Este chiar sanatos dar... conteaza psihologia lui si priceperea antrenorului.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro / Mai multe...
Pagina legislativa


--------------------------------------------------------------------------------


Autor: lorellay
Raspuns la: 13/05/2008 08:52:14
Mesaj:

Aici..in Pitesti nu-l primesc decat de la 6 ani..ca si noi tot inot vrem...mai ales ca mie mi-e frica rau de apa...Dar cum e mic(3 ani si 4 luni) merge cu tati in apa si se balacesc....deocamdata....

Lorellay 12+ si Codrin 3 ani
Where there's a will there's a way!
http://community.webshots.com/user/lorellay15


--------------------------------------------------------------------------------


Autor: sevastase
Raspuns la: 31/05/2008 11:33:25
Mesaj:

In galati cel mai cunoscut club cu lectii de inot pentru copii de orice varsta, este Tenis Club Vointa pe Saturn.


--------------------------------------------------------------------------------


Autor: ary_v
Raspuns la: 31/05/2008 19:10:05
Mesaj:

Stie cineva daca in Iasi exista cluburi de inot. E vreo mamica ce si-a dus copilasul? De la ce varsta?


--------------------------------------------------------------------------------


Autor: april
Raspuns la: 31/05/2008 21:56:56
Mesaj:

Cam de la 4 ani iau copii la cursuri.


--------------------------------------------------------------------------------


Autor: doxinu
Raspuns la: 31/05/2008 22:51:28
Mesaj:

Noi il ducem pe STEFAN la inot de la 10 luni!Pe VACARESTI(BABY SPA) este un centru special pentru copii si mai este unul in BUCURESTII NOI(MICII CAMPIONI).
pRETUL VARIAZA IN FUNCTIE DE CATE ORI PE SAPTAMANA DORESTI SA-L DUCI

Ioana mami de Stefan Bogdan 13.06.2007

POZE INTALNEALA

filmulete cu ingerasul nostru STEFAN
minunea noastra Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaxorzeze spune:

Stie cineva daca la bazinele din Sibiu se fac cursuri de inot pt bebelusi sau copii de 3 ani?
In plus am auzit de un proiect f indraznet in Padurea Dumbrava gen Aqua Park care ar fi trebuit inceput in 2008... aveti ideea daca s-a inceput?
Noi vrem sa ne mutam in Sibiu pt ca nu mai suportam Bucurestiul si aud numai lucruri despre acest oras. Oare chiar asa este?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaraus spune:

Ce lucruri?

Mona, mami de Antonia (22.06.2004) si bb2 pe drum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns V. Erica spune:

Nord, instructorii de la firma Cameliei Potec se poarta foarte atent cu copiii. Pe ai mei copii i-au cucerit. Site-ul lor: http://www.potstyle.ro/




Dar pt adulti stiti unde se tin cursuri de inot?

Nihil sine Deo!
Dana, Eric (27ian02) si Ruxi (10ian05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns V. Erica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nord

iti multumesc mult. de siteul asta nu dadusem. copii tai fac inot de performanta?

au program si in we? deoarece in timpul sapt e cam greu, ptr ca daria merge la program lung la gradi.

multumesc mult de tot de ajutor!!!!


Cu placere.

Ai mei nu fac inot de performanta. Vreau doar sa invete sa inoate si sa se dezvolte frumos.
In we nu au program. 3 zile pe saptamana au de la 18.30 si alte 2 zile au dimineata de la 11.30. Dupa amiaza e mai aglomerat, dar sunt 2-3 instructori plus supervizorul la 5-10 copii, ceea ce e destul de bine.
Succes fetitei tale!

Nihil sine Deo!
Dana, Eric (27ian02) si Ruxi (10ian05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oliviutza spune:

Cu placere.

Ai mei nu fac inot de performanta. Vreau doar sa invete sa inoate si sa se dezvolte frumos.
In we nu au program. 3 zile pe saptamana au de la 18.30 si alte 2 zile au dimineata de la 11.30. Dupa amiaza e mai aglomerat, dar sunt 2-3 instructori plus supervizorul la 5-10 copii, ceea ce e destul de bine.
Succes fetitei tale!

Nihil sine Deo!
Dana, Eric (27ian02) si Ruxi (10ian05)

[/quote]
De la ce varsta i-au primit pe ai tai? am vazut ca Ruxi de-abia acum a facut 4 ani, si la ei pe site scria ca de la 4 ani. Eu as vrea sa il dau pe Matei mai devreme.
La Baby Spa cum e? a fost cineva?
Pacat ca nici macar in Bucuresti nu avem prea multe optiuni unde sa ducem copilasii la balaceala..

Mergi la inceput