cata rabdare iti trebuie la mica publicitate?

cata rabdare iti trebuie la mica publicitate? | Autor: gesi

Link direct la acest mesaj

Incerc sa pun un anunt la mica publicitate! Am facut de fapt asta de doua ori. Cu acelasi anunt evident! Nu scrie nicaieri ca ar aparea dupa ce e moderat sau asa ceva...Il pun pana ma plictisesc sau ce?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Sa inteleg ca nu functioneaza?

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gesi spune:

Intelegi ce vrei...vad ca tocmai a aparut un anunt nou...dar nu al meu. Sigur nu ai ceva personal cu mine? Doar stii ca reciproca e adevarata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

descrie eroare care iti apare. am facut un test si merge.

ai sters cookies? ai dat logout si te-ai logat din nou pe DC?

Freia si " target="_blank">Alexa

" target="_blank">Rememoram o zi

Terapia pentru Ema pe DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gesi spune:

Nu-mi da nici o eroare! Dupa ce transmit mesajul apare un ecran alb unde scrie doar Buna ziua, gesi! si asa ramane daca il las o zi intreaga. Iar mesajul nu-i nicaieri. Poate pentru ca am vrut sa atasez poza?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gesi spune:

Merci oricum pentru preocupare! Eu am renuntat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

quote:
Originally posted by gesi

Intelegi ce vrei...vad ca tocmai a aparut un anunt nou...dar nu al meu. Sigur nu ai ceva personal cu mine? Doar stii ca reciproca e adevarata!

Ingerul care mi-a schimbat viata Povestea cea dintai

�Imaginatia e mai important� dec�t cunoasterea!�- Albert Einstein



Nu ma preocupa daca ma simpatizati sau nu, mi-am dat seama din mesaele private primite cum e cu reciproca, insa intrebarea o pun in calitate de moderator.
In cazul in care nu doriti sa colaborati e Ok. Nu este deloc obligatoriu.
Observ ca in general aveti o pozitie ostila fata de oricine. E doar o simpla observatie. Nu este imposibil avand o astfel de pozitie ca in viitor sa fiti evitata. Sincer. Nu va cunosc, nu stiu care e problema personala a dvs. nici nu incerc sa intru pe acest teren, dar am simtit nevoia sa precizez ceea ce am scris mai sus pentru a clarifica pozitia mea vis a vis de aceste mesaje.
Cam atat.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gesi spune:

Nu stiu unde citesti tu "ostilitate" fata de oricine, in ceea ce ma priveste. De obicei sunt ostila din dorinta de a ma apara. Ce sa faci...am un simt al apararii foarte dezvoltat...
Recunosc ca trec si printr-o perioada personala foarte proasta...poate si asta ma face sa vad viata in nuante de albastru deschis.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns energy spune:

nici eu nu reusesc sa pun un amarat de anunt.
deci problema e reala.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

OK.

pauza la impuns gesi si hai sa facem ceva sa rezolvam problema.

Deci, te rog sa imi descrii ce fcai dupa ce completezi campul cu detaliile produsului. Vresi sa faci link l apoza? vrei sa faci upload la poza?

energy? valabil si pentru tine?

poate gasim un punct comun la mesajele voastre si reusim sa gasim problema.

multumesc,

Freia si " target="_blank">Alexa

Terapia pentru Ema pe DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adusca spune:

hai ca va raspund eu.
initial am incercat sa pun un anunt cu o poza atasata, am urmarit exact instructiunile de acolo, am apasat "trimite", mi-a aparut o pagina alba si anuntul a disparut in zona crepusculara.
am repatat actiunea fara poza aferenta si am reusit.

fetele de pe DC www.youtube.com/watch?v=4Y33-RHhfho&search=alla" target="_blank">sexy babusca

Viata e ca carosabilu'...unii vine....altii trece....

Mergi la inceput