Mamici de sept-oct 2006 (48)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cri19 spune:

Vedeti ca v-am mai trimis pe mail-ul comun si alte chestii dragute in afara de filmulet;acum sunt la capitolul "citit mail" si ce mi se pare mai dragut va trimit si voua.
In ceea ce priveste numaratul,mai ca m-a luat somnul.

Sa auzim numai de bine.
29+sau poate ???
cricri
http://photos.yahoo.com/dima_crstn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inni spune:

Mai Cri..stateam in pat si aveam numai vorbele tale in cap "ma lasati sa fiu insomniaca forumului" ..si mi-am spus ca nu-i frumos din partea mea..chiar asa...

Nu de asta...iezista o iesplicatie...n-am putut sa adorm si pace. Imi sta bebe cu picioarele in stanga de tot..aproape de marginea burtii..daca am zis bine...si ma salta efectiv cu loviturile.

Hai sa-ti spun ceva..mai stii cand ziceai ca gandim la fel ????

Tu stii de cand aveam eu in cap numerotarea gravidutelor ????

Tare demult...Ma uitam mereu la lista si imi picau ochii pe burtile papitoaielor si tare le-as fi pus niste nr.

Asta e obsesia cifrelor...eu, recunosc ca o am, din cauza profesiei...si cand mai dau peste retete culinare de genu'.."din ochi"...ma enervez ..ca mie imi tr sa stiu strict cate grame de aia, de aia si de ailalta...


Poze
Poze tort si pizza

Inni 31+ cu ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mini_me spune:

Inni multumesc. Stiu ca si Iosup e printre cei buni. Nu pot spune ca am preferinta pentru Herghelegiu. Cat stau aici nu strica sa mai fac o eco, aud si o alta parere. O sa sun maine sa intreb cand pot face o programare si sper sa am noroc. Si eu sunt insomniaca cu voi si m-au luat si arsurile.

27+
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inni spune:

He heeee..Eloise..lume noua...nici tu ?...nici io? again....

Poze
Poze tort si pizza

Inni 31+ cu ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inni spune:

Mini_me daca te gandeai mai demult si stiam, iti faceam eu programari.

Sa suni la Iosup chiar daca nu stii sigur ce sa faci, ca e perioada de concedii si nu se stie..


Poze
Poze tort si pizza

Inni 31+ cu ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eloise spune:

Da da... eu ma delectez cu chestii dragutzele de pe mailul comun.
Interesant de vazut cine va ramane ultima pe baricade


Eloise 25+ cu
EU
Virsta bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cri19 spune:

INNI si la mine tot de la deformatia profesionala mi se trage...ca deh,eu ma ocup de "financiar" si asa ca tre' musai sa-mi dea "tandea pe mandea" si nu cu aprox. ca ma enervez.
Culmea e ca mi s-a cam facut somn...;sa vad daca se mentine si dupa ce intind rufele,ca m-am gandit ca daca tot nu dorm,macar sa fac ceva util,adica sa spal.

Sa auzim numai de bine.
29+sau poate ???
cricri
http://photos.yahoo.com/dima_crstn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mini_me spune:

Inni banuiam ca e aglomerat, dar nu atat de aglomerat. Oricum nici Iosup nu e de lepadat. Incercarea moarte n-are. Eu sunt cu totul la zi, dar o a doua parere nu strica.Incerc maine si iti spun ce am rezolvat.
Eu nu raman pe baricade: la 9 trebuie sa ma intalnesc cu cineva, asa ca incerc sa dorm putin.
Somn usor burticilor!

27+
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inni spune:

Va invit sa cititi aici la noi pe forum, subiectul "cursuri de prenatale", postarea Tinei...e extrem de utila celor care sunt la prima nastere. Eu am citit si mi s-a parut a fi exact ceea ca cautam...sunt niste sfaturi si explicatii la obiect...e bine de tot scris.

Poze
Poze tort si pizza

Inni 31+ cu ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eloise spune:

Am citit si eu, foarte util.
Si eu ma retrag, ma ustura ochii. Inni cred ca tu vei fi castigatoarea maratonului. Am sters-o, noapte buna tuturor!


Eloise 25+ cu
EU
Virsta bebe

Mergi la inceput