Bebelusi de ianuarie - februarie 2006 (75)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Angelos si Ana Teodora de Tina !!!!

Moni ma bucur pt. Dia ta, lasa ca asa si trebuie sa fie agera.
Mirela, doamne ce noroc ai. Cum naioba dai de dr. astia? sau asa or fi toti in Spania?


Sincer, deja incepe sa mi se acreasca si mie de tot. Nu stiu cine umbla pe aici cu barfe si povesti. Vad ca lucrurile nu mai inceteaza. Am ajuns de rasul celorlate mamici si tot nu va calmati.
Asta e.
Pana se mai linistesc apele, si forumul va reveni macar jumatate din ce a fost, nu mai auziti de mine.
Scriu mai rar si daca am ceva important sa va spun.
la toata , daca se poate numi asa.

Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea
poze Marco
filmulete Marco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

Ursoaica, cu siguranta locuiesc in Iasi...
Mai fetele, vorba lui Cosmi...voi vreti sa vorbim la pereti...? S-a deschis un subiect..s-a incercat cit de cit o revenire la normal , da iar s-a sarit calul!!
Daca o tinem asa o sa ramina forumul cu moderatorii!!!

Any si Ioana-Catalina (12.02.2006)

poze Ioana-Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

GIOVA te rog nu pleca si tu daca o sa dati bir cu fugiti nu se rezolva situatia cu toate ca asta se vrea . Eu zic ca tb spus pe fata cine a barfit ca sa trecem peste asta dati o incolo de treaba ca su ntem femei in toata firea.Daca inainte imi era drag sa intru acum o fac din obisnuinta cred ca am uitat motivul ptr care ne intanim nu facem decat sa ne salutam si sa ne uram la multi ani nu zic ca noi cele noi nici nu suntem bagate in seama si nu stiu care i motivul.FETELOR FACETI UN DUS RECE SI REFLECTATI

stef 12 02 2006si bia 12 12 1997

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

Hai ma GIOVA, si tu....? Tu esti sefa noastra...si tu parasesti nava inainte sa se scufunde...? O sa raminem din marea doar o mina de fete si zau ca nu va fi la fel de amuzant. V-am citit si va citesc cu placere, am invatat multe de la voi, si-mi pare rau ca s-a ajuns aici.

[

Any si Ioana-Catalina (12.02.2006)

poze Ioana-Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Mirela am uitat, nu ai PM activat si nu am nici id-ul tau pe mess.Eu fac asa ghiveciul: calesc ceapa cu orezul si cateva legume, torn apa, si celelalate legume. acum ca am facut si pt. bebe, nu am calit nimic, am pus doar putin ulei si legumele cu orezul la fiert.
eu i-am mai dat din borcanase legume cu orez, si l-a mancat. asta e mai bun. AAA si n-am pus sare, numai la sf. cand i-am scos o portie pt. bebe.


Si pe bune, nu ma mai chemati ca nu mai intru.Imi pare atat de rau ca s-a ajuns aici, cat timp am pierdut pt. acest subiect, dar nu se mai poate.
Mi-e scarba de tot si as vrea sa stiu cine naiba e aceea care umbla cu povesti mai mult sau mai putin adevarate.
Acea persoana vrea cu adevarat sa disparem toate de aici. vrei sa ramai singura scumpa? zi-ne pe fata si ne retragem, dar nu mai umbla ca fufa cu povesti si cu 2 fetze.

acestea fiind spuse va doresc o zi buna si sa ne auzim cu bine.

Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea
poze Marco
filmulete Marco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toanca spune:

Mai fetelor...eu am intrat mai rar ca am fost cu serviciul, dar raman surprinsa DE CE SUNTETI ASA DE SUPARATE????
CE S-A INTAMPLAT?
CA PANA ACUM TOTUL ERA FRUMOS

Toanca si Matei Alexandru 06.01.2006

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Buna dimineata mamici,

Multumesc mult pt. urari Azi implineste puiul meu 6 luni Dimineata am vazut ca i-a mai iesit din dintisor ca se simte mult mai bine la deget,este cel de jos-dreapta Imi vine sa il mananc ce scump este cand isi pune limbutza in locul ala
Acum sa revenim la problema: Giova tu nu poti sa pleci, este forum deschis de TINE si TREBUIE sa continui Singura care poate spune cine a bagat " strambe " este ALINA si o rog foarte mult sa dea odata numele ca nu se mai poate!!! Eu sant 90% sigura de cineva...hmm... In loc sa mai stati pe mess mai bine ati spune pe fatza aici la fete ce se intampla ca pana la urma ma supar si....
ma duc sa imi fac o cafea si revin eu...pupici la bebici si la mamici


La Multi Ani pt. Ana Teodora de Tina sa cresti mare, sanatoasa, frumoasa, desteapta si sa ai numai noroc in viata

Monica
http://community.webshots.com/user/maraki36
mamica de ingeras-bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
http://www.dropshots.com/maraki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela10 spune:

mai fetelor,io ce sa zic...imi pare tare rau ca forumul nu mai e ce a fost si daca inainte intram cu mare placere,acum am o strangere de inima ca nu stiu care pe care s-a mai suparat.eu una sunt depasita de situatie si nu stiu ce sa mai zic ca sa fie totul bine.vad ca fetele noi incearca mai mult sa pastreze grupul unit,dar...e pacat de momentele acelea in care faceam galerie pt fiecare bebel care statea sa se nasca,pt felul in care ne-am sustinut in timpul sarcinii,sau cand una dintre noi sau bebele au fost bolnavi.
imi dau seama ca suntem caractere diferite si ca nu putem fi intru totul de acord,dar nu am stiut sa trecem peste aceste diferente.
mie mi-e tare greu sa mai comentez ceva.imi pare rau ca fetele mai noi asteptau mult mai multe de la noi,o gashca asa de "unita"...

http://photos.yahoo.com/iuli_n90210
mirelutza si dani(21.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crisu23 spune:

salutgagici si bebici!
la 6 luni avem 7400g si 66cm
Mai fetelor eu n-am mai scris o saptamana si nici n-am mai citit nimic deoarece am crezut ca se vor linisti apele, dar de unde...
Cred ca nici la scoala nu este ca pe acest forum...
Sper ca pana la urma sa va linistiti si sa redevina totul o placere in a scrie si citi.
Parerea mea : daca va tot retrageti dati satisfactie celei sau celor care au creat aceasta problema. Concluzie : fetelor hai sa ne simtim bine, sa povestim, sa ne sfatuim, sa fie totul ca ianinte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

CE FRUMOS?
a fost totul fals si chiar daca s noua si nu deranjeaza pe nimeni c o sa ma retrag hai sa va zic in fata .FETELOR de la conferinte vi se trage care le faceti in grup si de aceea nu aveti subiecte aici ca aveti altceva de vb si normal ca intrati ca sa vedeti ce au scris altele si sa umpleti paginile cu ceva ca sa nu ne dea afara moderatorii.Daca ati discuta aici n ar mai barfii nimeni dar voi intarati si va retrageti ca v a barfit nu stiu care.Pana la urma nu conteaza decat de ce v a barfit nu mptivul asa ca treaba v ati complacut in situatia.IMI CRER SCUZE DACA AM FOST DEPLASATA SI PUPICI

stef 12 02 2006si bia 12 12 1997

Mergi la inceput