Clipe din trairile sufletelor noastre...(9)

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rilbuc1 spune:

Gata, am venit de la munte. A fost un wek super, ne-am simtit excelent. Ne-a ajutat si vremea.

Incepusem si un traseu (spre cascada Urlatoarea), dar era sa dam mana cu ursu' si am facut rapid cale intoarsa. Iar Vali a zis ca nu mai merge niciodata la urlatoare.



http://community.webshots.com/user/rilbuc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

huhhhh.......in mare am terminat,mai avem amanuntele,dar,uneori,astea-s cele mai sacaitoare.
alma,bine zici,da' lasa ca n-au intrat zilele in sac.....si cind vii sa vii si cu diana,ca sa avem liniste.

BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

Am ajuns acasa!
Fiica mea a scapat cu bine, insa omul vine zilnic aici la mama si se preface ca e tatic... bleah, azi a venit mirosind a bere... la 9 seara, atunci e ora de joaca cu copiii, nu? Noroc ca a plecat repede:(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

gabi,bine ai venit si concediu placut in continuare.....ia si plimba fata,asa,ca doua gagici bine ce sinteti......ne povestesti cind te intorci

eu mi-am condus printesa la autocar,cam cu inima stransa,ca de ieri are febra intr-una,nush cum Dumnezeu s-a brodit tocmai acum si nici macar nu stiu ce are,ca in afara de febra si o usoara fonfaiala,nu are nimic.....i-am dat arsenalul de medicamente si o are alaturi pe profa de sport,care e si bunica unui coleg si mi-a promis ca are grija de ea.....
dupa autocar am dat o raita pe la banci sa ma mai usurez de niste bani si pe urma m-am intilnit cu marce,la o barfa mica.....si am vazut-o pe mica printesa......moamaaaa.....ce mica eeeeee......marce draga,io abia astept s-o vad,zau asa,mi-e draga de pe acum.....
parca,parca m-ar tenta sa-i fac si eu dianei un fratior

alma,cind vii?

BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

Haideti la o cafea... sau mai dormiti? Sunt singura pe campul muncii?
La noi noutati... azi dimineata nu am putut intra in casa. A blocat yala, a inchis soneria si mobilul. Bateam la usa pe la ora 6... si nu stiam ce sa fac. (in general dorm la mama si dimineata urc sa fac dus si sa ma imbrac.) Pe la 7.30 am incercat din nou, atunci m-a lasat sa intru, si l-am luat la intrebari... dar degeaba, n-aveam cu cine discuta:( In rest suntem bine, ma pregatesc de drum:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

Tot eu...
Brenda, ai vorbit cu Diana? Ce face, cum se simte? Sper ca e mai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Buna dimineata! Gabi, dupa cum se vede, se cam ingroasa gluma, sotul tau incepe sa-si arate coarnele. Ignora-l cat poti si ai grija de tine si de copii. Vacanta placuta in continuare!

Ril, am vazut si eu stirea cu ursul la TV, erai si tu pe-acolo? Cred ca s-a speriat Vali...

Brenda, ai vorbit cu Diana? Cum se descurca? Sper ca i-a trecut febra si se bucura de tabara.
La Bucuresti nu stiu cand ajung, am o nunta in septembrie, s-ar putea totusi sa n-o onorez, din motive obiective.

Danim, daca n-ai baut cafea pe ziua de azi, iti pastrez eu una, desi s-ar putea sa se raceasca pana te trezesti!

Va pup si s-aveti o zi buna!

poze de la mare

poze de la munte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Fetele,am vorbit cu profa de sport,am dat-o pe diana in grija ei,e o persoana deosebita,se cunoaste foarte bine cu profii si pleaca in fiecare cantonament cu ei,este si bunica unuia din baietii din echipa(un posibil partener al dianei) si tine si foarte mult la diana....
mi-a spus ca e bine,nu a mai facut febra,nu da semne ca ar vrea sa plinga(cred ca s-a mai maturizat si ea)....erau plecati in excursie la schit(unde si ce o fi aia nush)....
de vorbit nu pot vorbi cu ea decit seara pe la 9-10,cind intra la camere,ca altfel nu au acces la mobile,nu au voie sa le ia cu ei...
va pup,mai intru diseara....
alma,la bucuresti sa ne vedem,nu la nunta

BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danim spune:

Alma, saru'mana pentru cafea, ca vad ca Ril de cind s-a intilnit cu ursu' a uitat cum se face :)

Sunt intr-un training si am luat o pauza sa vad ce mai zicetzi. La mine nimic nou....

Multi pupici,
Dani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

ce faceti, dormiti??? E gata cafeaua!!!!!
Azi dimineata surpriza, usa nu era blocata, am putut intra fara probleme in casa! Ori a vorbit si el cu avocatul lui, ori a fost prea beat aseara ca sa mai blocheze usa...

Mergi la inceput