Clipe din trairile sufletelor noastre...(9)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

si eu in zona un pic, doar in fuga ca aici avem dial-up, si merge cam greu. Ne simtim bine, am fost azi in Studiourile Bavaria., a fost suuuper, chiar si copilului i-a placut cu toate ca facea niste mofturi... Noi suntem o.k., insa mama saraca e taaare suparata pe noi... adica pe Lili, azi si-a lipit cateva plasturi peste tot, chiar si in cap si dupa aceea urla, ca nu stia sa le scoata si o dureau rau de tot. Asta bineinteles cu 3 minute inainte de plecare. Deocamdata e liniste... sau poate e calmul dinaintea furtunii????
Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Cladura si la noi,Danim! Maine si poimaine se anunta iar 36 de grade si nici in week-end cica nu va fi cine stie ce.....Da' tu cu fetele nu pleci nicaieri in concediu?

Gabi,.......ma bucur mult ca va simtiti bine,este exact de ce aveai nevoie.O singura intrebare ma framanta: cu tine am vorbit azi dimineatza pe mess?

Marce......ma ingrijorezi......

Alma,pleci la mare? sau......

Eu am fost la Bagheera astazi....Dumnezeule,ce copil frumos are.Imi aminteam de Diana cind era la 5 luni si nu-mi venea sa cred ca a trecut atita timp.Nu ma mai induram sa-l las din brate....e un dulce!

Ma duc sa ma dushuiesc si sa ma bag in scutece,ca maine-i zi de puscarie......

BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

Haideti la cafea!!! Brenda, cu mine ai vb ieri dimineata... vezi daca nu bei o cafea taaare ????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Buna dimineata! Am baut si eu o cafea, ca eram cheauna azi dimineata. M-a tinut copila treaza pana la 1 si ceva, ne-am cam ciondanit pentru ca n-am vrut s-o las sa doarma la o vecina ai carei parinti nu erau acasa si nu intelegea de ce... Cred ca am exagerat si eu, dar e inca mica si chiar daca ne despartea doar o usa pe palier, n-am avut curaj s-o las.

La mare nu cred ca mai plec, sa vad in ce toane e mama, si-a programat o iesire din oras, la o sora de-a ei si sunt sigura ca Diana s-ar plictisi doar intre batrani... Cu mine n-as putea s-o iau, banutii mei sunt foarte putini si nu vreau sa profit de bunatatea omului .

Azi e ceva mai racoare la noi si chiar daca am dormit putin, n-am suferit de caldura!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Gabi,cafea bausem,dar am avut senzatia ca nu erai tu,ti-am explicat eu pe PM....

Alma,eu zic ca nu ai exagerat deloc,mai ales ca fata era mai mare ca ea.....nu stiu,poate exagerez eu,insa cred ca e virsta cind trebuie sa fim un pic mai atente.Parerea mea e ca ai procedat bine pt.ea

Marce,astept analizele,ai reusit sa le faci pe toate?

Eu acum am picat de la serviciu,dupa o zi caniculara(numai la Buazu e racoare),fac un dush si ies in parc
Sora-mea a plecat azi dimineata la Cheia,si pe la 4 mi-a trimis un mesaj ca ploua cu patina acolo si ca a luat-o cu frig....Oooooooo,Doamneeeee......ce n-as fi dat sa fiu acolo!

Va pup,ma duc sa ma recreez

BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Petuniile mele au luat-o razna,infloresc la greu,e plin,cred ca n-o samai aiba loc una de alta,ca sa nu mai spun ca mi-a inflorit si gura leului.....e ceva de vis in jardinierele mele.....
Oare si azi tot asa cald va fi?
O zi buna,fetele!

P.S.Alma,trimite racoarea aia si la noi.....

BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Ce bine e! A tras o ploaia de vara, vine asa miros placut si racoare de afara...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

E bine la tine,ca io si azi m-am tarat ca insetatii aia prin deshert.....
Ati clacat toate?

BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Multumesc,multumesc.....parca ai trimis ceva adieri de vant,deh,m-am mai trezit o data azi-noapte,dar a mers si asa......
Astazi mai trimiti ceva?
Si la Cheia ploua,ploua........

BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Astazi e chiar mai bine decat ieri, iar azi-noapte a fost o placere sa dorm...

De cand sunt mama cu norma intreaga si pentru puiul de pisica, ma simt mai obosita. Pot sa cer concediu de ingrijire pui de la serviciu? Dimineata las de mancare Dianei, hranesc si matza, plus ca nu e mereu multumita sa se culce imediat, se mai miauna de nu-mi vine sa plec, am reclamatii de la vecini dupa aia. Abia astept sa creasca, sa manance singura.

Mergi la inceput