Miresele anului 2006 (62)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elara spune:

Latido, fffff frumos.
Interesanta ideea si nu pare greu de facut.
Multumesc mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Bueyy fete ia lamuriti-ma si pe mine, cum faceti cu cardurile de masa: scrieti pe ele persoana, sau familia?
Mie mi se pare normal fam., dar atunci cum le asezam pe mese?


Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea
poze Marco
filmulete Marco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Latido spune:



Giova, scrie familia la cei care sunt casatoriti, numele celor 2 la cuplurile necasatorite si un singur nume pt cei care vin singuri. Daca e pt familie il asezi in mijloc si se asaza ei cum le convine.

Mey fetelor asa vreau eu sa fie cardul meu. Asta nu mai e plic, nu?

Bibyrox, sper sa nu te superi ca am folosit poza ta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Alynuta bombonelele sunt MIGDALE GLAZURTE!
Gio...shopping placut la bombonele in cazul asta

Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!

...pentru nunta!
Wedding Day

3 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonzca79 spune:

Seara buna fetelorrrrr....azi am facut programarea pt cununia civila...sunt happy...so,...pe 4 august 14:30 ma va chema Bunea...cam greu ma voi obisnui cu semnatura..pt ca zilnic o folosesc de cateva zeci de ori...

apoi...am mai pus niste poze ...cu posetuta pt nunta de la oradea - are o floricica mov - lila pt ca asta e culoarea nuntii de aici....apoi coronita, manusile pt rochia de aici...marturii pe portocaliu pt nunta de la ploiesti si pe lila pt oradea...dar nu sunt terminate mai am de pus o inimioara cu numele noastre si data nuntii....si nu in ultimul rand jurnalul de nunta - guest book-ul...pupiuuuuuu....aaaa si textul de invitatii...va place??....si verighetele....nu sunt noi pt ca le purtam de cca 1 an...le-am primit la logodna de la parinti...

http://pg.photos.yahoo.com/ph/comanramona/my_photos

nunta oradea-5 august
nunta ploiesti-13 august

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BlueEyes spune:

Hello miresici!
Nu stiu daca mai am timp sa intru...asha ca le urez de pe acuma CASA DE PIATRA viitoarelor doamne
Bolecutza
ciciep
Freia
ooana
papusika
ralu_trancu
ramona26

Sa fiti fericite shi sa aveti o nunta de vis! Ca noi toate de altfel ...

V-am vazut vorbind despre buchete... Sa stiti ca eu am avut vreo 21 sau 23... Shi nu-mi pare rau ca n-a fost mai mare... Eu il vroiam de vreo 29... si m-a convins florareasa sa-l fac mai mic. Nu l-am vrut pe microfon, doar cu coditele invelite in saten... Shi a fost destul de greu oricum... Uite asha arata

Nunta noastra
Cateva pozici de la nunta noastra
Honeymoon
Iubim sa fim indragostitzi...acesta este adevarul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by ramonzca79

Seara buna fetelorrrrr....azi am facut programarea pt cununia civila...sunt happy...so,...pe 4 august 14:30 ma va chema Bunea...cam greu ma voi obisnui cu semnatura..pt ca zilnic o folosesc de cateva zeci de ori...

apoi...am mai pus niste poze ...cu posetuta pt nunta de la oradea - are o floricica mov - lila pt ca asta e culoarea nuntii de aici....apoi coronita, manusile pt rochia de aici...marturii pe portocaliu pt nunta de la ploiesti si pe lila pt oradea...dar nu sunt terminate mai am de pus o inimioara cu numele noastre si data nuntii....si nu in ultimul rand jurnalul de nunta - guest book-ul...pupiuuuuuu....aaaa si textul de invitatii...va place??....si verighetele....nu sunt noi pt ca le purtam de cca 1 an...le-am primit la logodna de la parinti...

http://pg.photos.yahoo.com/ph/comanramona/my_photos

nunta oradea-5 august
nunta ploiesti-13 august



...doamne ce ma bucur cand mai vad pe cineva ca mine cu 2 nunti ...pupici...tu ma intelegi ca termin cu una (1 iulie) la Tg-Mures si dau de alta (8 iulie)la Curtea de Arges
...in continuare pun bonbonele in marturii...si nu ma las, in noaptea asta le termin!

Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!

...pentru nunta!
Wedding Day

3 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Casa de piatra si din partea mea pt miresicile de 1 iulie, si in mod special pt Trenurelu, Ciciep si Ooana!!! Pupici multi!

http://pg.photos.yahoo.com/ph/ralnied/my_photos
E si maine o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyadya spune:

Buna dimineata!
Am si eu o intrebare pentru cele care si-au facut cardul plic singure. Ati folosit un A4 intreg, l-ati impartit in trei si partea aceea care se indoaie in interior(plicul propriu-zis) ati lipit-o pur si simplu pe margini? Ca eu asa m-am gandit sa fac, si ma intrebam daca asta-i ideea sau imi scapa mie ceva.
Aaa, sa va povestesc ce cosmar am avut azi-noapte. Faceam cununia religioasa seara, a durat 10 minute, dupa biserica toata lumea a plecat acasa, de la restaurant ma sunasera sa-mi spuna ca a intervenit ceva in seara aia si daca e, sa venim saptamana viitoare sa facem nunta. Fotograful imi spunea ca nu mai avem ce poze sa facem la ora aia asa ca mai vorbim sa vedem cand ne intalnim sa facem niste poze. In tot haosul asta eu urlam ca unde-i nunta mea?

Diverse pentru nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginutza2002 spune:

Salutare miresici!

pfiuuu in sfarsit am reusit sa termin si eu de citit toate paginile de aici!
Am vazut atatea poze incat numai stiu pe cine sa felicit sau nu , asa ca va spun la toate ca pozele sunt sup4erbe!atat cele cu noile achizitii cat si cele de la nunta!
io n-am apucat sa ma duc sa dau comanda de vereghete ca inca nu am macheta la ele!chiar vreau sa va intreb daca stiti un bijutier bun si care sa nu ma rupa la bani!ca la ce model avem noi o sa se inchine saracu'
de pernuta am scapat!!
am vandut-o si gata nu ma mai doare capu' de ea!
daca mai vad pe undeva si imi place imi iau, dc nu nici nu ma mai gandesc la ea!
inca o data va rog sa nu ma uitati si pe mine cu bijutierul!!!plizzz!

va pup si va doresc o zi cat mai racoroasa!

pup

'Ubita si 'Ubitu' & 'Una alta pentru nunta'

Cum apa totdeauna in apa se scurge, zilele mele in ale tale vor curge!

Mergi la inceput