Suceava- sezonul 11

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

Se pare ca intalnirea de pe 9 a ramas pe 9...he he...dar inca nu ne-am hotarat la locatie ... ora se pare ca e undeva dupa 18 ca sa ajunga toata lumea...si cu cei mici si cu sotii care pot fi smulsi de langa tv...

Ana si Bianca-iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns turtita fermecata spune:

hai la cafeaaaaaaaaa!
Buna dimineata pe racoare! E asa de bine azi afara, ca m-am binedispus pe loc. Si mi-am achizitionat si niste papucei de plaja de dimineata, asa incat treaba e si mai buna.
Cattalina, bine ai venit la noi. Imi imaginez ca ai avut sufletul greu, da' speram ca la noi ai lasat ce-a fost rau si acum ti-e macar putin mai senin. Si stiu cum e sa-ti creeze momente de dezamagire chiar oamenii cei mai apropiati. Si cum zicea Meg, bucuriile se impart acum la 2 sau trei, cu bebe cu tot, si sunt cu atat mai mari cu cat va amintiti mereu ca va aveti unii pe altii.
Fetele, azi sunt mai vorbareata, da' tot defazata am ramas, adica eu dimineata si voi mai pe seara. Da' nu-i nimic, eu tot stiu ce mai faceti.
Nu mai fac enumerarea, ca voi oricum stiti ca va pe TOATE, TOATE.
Sa aveti o zi merveilleusa!

irina

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns turtita fermecata spune:

Fetili, s-a racit cafeaua, asa incat o beau eu pe asta, ca tot mi-e somn, si voua va fac una proaspata si buna .

irina

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

am fost astazi la eco..si am in burtica un embrion de 0.49 cm cu activitate cardiaca vizibila!!!

sunt extaziata! astazi EU sunt cea mai fericita femeie din lume!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dandush spune:

Meg sa fiti fericiti si sanatosi
Greu e cu gretzurile, stiu ca pe mine m-au tinut 9 luni de zile la ambii ...
Simina cum sunt copiii?? Poate reusesti sa mai pui poze cu Teo
Ilinca, mai scrie-ne povesti cu Zamfirucul cel mic si scump ...e o dulceata de fata Sa va traiasca!!

V-am pregatit cafelutele.



D.K.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

Felicitari Meg.....iti dam voie sa fii cea mai fericita femeie din lume tot timpul nu numai azi...

Ana si Bianca-iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

Si haideti la cafelutza!


Crengu....mi-ai facut pofta de dovlecel pane....am sa fac si eu azi si cu ocazia asta am sa-i dau si celei mici....ca nu mai am inspiratie deloc in ceea ce priveste papa....pe caldurile astea....

Ana si Bianca-iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crengu75 spune:

Eveline, si cu usturoi din asta verde.
Super bun!
Neata la fete. Eveline unde stai pe Luceafarului?

Crengu, mami lui Cristian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

hai ma dandush..9 luni???
dupa ce am vazut ieri minunea cu activitate cardica am decis ca azi o sa le spunem si socrilor mei (si din motive administrative, ei tre sa se mute la casa, noi in locul lor, si sa mai acceleram nitel procesul) si pe 8 iulie cand ajungem in suceava o sa le spunem si alor mei..tata stiu sigur ca o sa fie extaziat, ca el ne tot povesteste de vreo 2 ani cum o sa se tavaleasca cu nepotii in noroi si o sa se joace de numai!..sper din tot sufletul sa nu reactioneze mama prost!
azi am reusit sa fac ordine in frigider..se adunasera tot felul de resturi, iar mie-mi venea sa numai la ideea de frigider, da sa-l mai si vad deschis...am am prins un moment "greturi-free" si acum sunt foarte mandra de mine, ca e curat din nou...si nici nu am

p.s.: am pus un link pe prima pagina, la listutza, m-am gandit ca poate fi folositor...

va pup cu foarte mutl drag pe toate, serios..e topicul in care ma simt cel mai bine pe forum..si abia astept sa va cunosc pe 9 iulie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dandush spune:

Da Meg, cel putin la Erika m-am chinuit mult ...dar a trecut


Catalina , felicitari pentru viza . ( o cunosc pe cumnata ta , Dana)...ce mica-i lumea

Va doresc un weekend placut .

D.K.

Mergi la inceput