Bebelusi de ianuarie-februarie 2006( 74)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sim0 spune:

Monica, citesem ceva de genul ca atunci cand mananca in somn ramane laptic depus pe gingii si afecteaza dezv ulterioara a dintilor: "carii de biberon". Da probabil ca asta taman dupa ce apare dintzisorul...ceea ce la noi nu e cazul.


poze Clara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Cred ca doar atunci cand au deja dintisori,ai vazut ca de cand s-au nascut au mancat de multe ori in somn

Monica
http://community.webshots.com/user/maraki36
mamica de ingeras-bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
http://www.dropshots.com/maraki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinadum spune:

Neatza si de la noi. Cam tarziu dar tot pe fuga.
Ioana incao data lamulti ani mamei tale si KIKI la multi ani lui vIOREL S si multa sanatate.
SIMONA eu nu am de ce sa ii cer scuze Catalinei pentru ca asta e parerea mea despre ea si nu pot sa imi cer scuze pentru ceva ce cred. Dc am sa imi schimb parerea e alta mancare de peste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micio spune:

Buna!
Frumos ca au revenit fetele!
La noi scanceala mare, posibil dintii...
Fetelor voi lasati bebeii sa doarma noaptea pe burta? Al meu de cand a inceput sa se intoarca numai asa vrea sa doarma si mi-e cam teama sa-l las, asa ca l-am luat cu mine in pat sa pot sa-l urmaresc, ma trezesc foarte obosita ca toata noaptea se taraste dupa mine. Mai nou nu vrea sa mai suga din sanul drept, incepe sa planga, dar cand il pun la stangul mananca. A devenit capricios de....

Oana si Eduard(19ian)


https://www.dropshots.com/oanna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Ioana La multi ani mamei tale! Multa sanatate si TRAISCA RACII!
LA MULTI ANI si lui Viorel!

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)

poze Tiberiu
www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete
poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinadum spune:

Micio dc el singur sta pe burta nu e bai. Lasa_l sa doarma cum vrea el ca acum e marisor.Si al meu la fel a facut dintr_o data nu a mai vrut decat peburta si ca tine la fel am facut si eu l_am pandit cape hotii de cai...dar nu era cazul. Eu zic sa stai linistita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Hello si de la noi,am mai scris dimineatza dar s-a restartat si n-am mai avut chef sa reiau!
IOANA la multi ani mamei tale!
Noi plecam la niste prieteni la curte.Vor fi vreo 4 fetize de diverse varste acolo

Mai nou sta si Diana pe burta pe saltea si in patutz,dar acolo e mai problema ca se blocheaza printre gratii si miauna.Pe saltea ...e nasol si asa ca ajunge prin toata casa si trebuie sa proptesc perne pe la toate coltzurile de la mobile,va imaginati ce fain arata prin zona
Intru mai deseara ca acu ne pregatim de duca!
Pupici sectantelor


MONI care DIANA (01.01.2006)


ALBUME DIANA

http://www.dropshots.com/jerpelm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Gio Saru'mana ca ne-ai trecut in tabel.

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)

poze Tiberiu
www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete
poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

fetelor va pup la multi sarbatoriotil;or si nu va impacientati stefan doarme pe burta de cand am venit cu el de la maternitate

stef 12 02 2006si bia 12 12 1997

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Ce gasesc aici??? Liniste si pace. Doamne ce bine e. Ma gandeam eu ca nu avea cum sa se umple pag. asa de repede, doar cu celelalte fete.
Beyy iar ma doare capul. De la presiunea asta atmosferica.
Ioana mamei taele!! Multa sanatate!!
Astery lui Viorel!!!
Irino pune mana si trece-te pe lista. sau vrei sa o pun pe a mea din comp.? Ma ocup eu de tabel pe perioada cat esti tu plecata? sau te poti descurca?

Am fost la coafor, sunt blonda, dar am neuroni destui.
Marco a fost super cuminte cu tat-su'.

Si al meu bebe doarme pe burta, dar de cand cu caldura asta. si parca e mai bine, ca nu transpira asa de mult.

eu va in .
mergem si noi la aer putin, profitam ca e tati cu noi.
revin mai tarziu.

Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea
poze Marco
filmulete Marco

Mergi la inceput