Mamici casnice (58)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Alina,uite acus e manechiurista la ea.
Miha ,imi pare rau de Maria.cum naiba a putut sa cada/
a impins-o cineva?


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

salutare si de la mine.
Miha ce pati creata ca nu fusei pe faza/ ca aseara erati bine cand a-ti trecut acasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Miha ,cand ai putin timp mai fa curat prin lista asta.
sunt o groza de mamici care n-au mai scris de luni de zile si e pacat sa tinem carnatul asta de lista.
si pe tine pune-te acolo la casnicute si sterge rahatul ala de musafir.
ce tu esti musafir? nu esti! din contra ,esti f activa pe aici.

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

miha, robert cum mai e? miine luati rezultatele?
dana, ai grija sa nu o pui sa spele vasele ca-si strica frumusete de unghii:)))))))))

alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

quote:
Originally posted by diadaniela

Miha ,cand ai putin timp mai fa curat prin lista asta.
sunt o groza de mamici care n-au mai scris de luni de zile si e pacat sa tinem carnatul asta de lista.
si pe tine pune-te acolo la casnicute si sterge rahatul ala de musafir.
ce tu esti musafir? nu esti! din contra ,esti f activa pe aici.

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana



ok, ok banana! biiine spus!
da' paru', paru' cum si-l face???

alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

bey ,soacra-mea nu spala vase din principiu.
decat atunci cand le spal eu pe ale mele si pe ale ei le las acolo.atunci n-are incotro.
io-s tare nesimtita cu ea cand ma enerveaza.si ma enervezeaza non stop.
parul e tuns scurt si rosu.
isi traieste a doua tinerete.
se vaicareste pe aici ,ca cum sa plece ea acasa daca fii-su nu e. bate apropouri sa o duc eu cu masina.
da eu nu o duc nici de-a naibii.
sa se duca cu rata.

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

mey dana, pai o mai primesc aia in rata cu paru' facut si unghiile vopsite??? nuuuuu, acu' nu se mai urca decit in masina ta. du-o, da-o in pisici, macar scapi de ea:)

alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Mai Banana,da poate chiar o doare ca nu-i ficioru acasa!!!

Miha si Robert (18 nov 2004)



Omuletul pentru care se merita sa incerc sa fiu un om mai bun


Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Cuscra te astept, la casutza la poalele muntzilor, ca doar aici se mai poate respira un pic. am pus in gradina o piscina de plastic pentru capshunica, toata ziua-i dau drumul in apa, sta mai ceva ca ratza
Alina multzam de pupici transmishi Isei. Am lasat-o in pampers si deasupra chilotzei, asta ca sa nu ma trezesc cu surprize, in rest la buricul gol sta cupilu'meu, daca-i cald
Andreea a cazut Maria, itzi raspund eu, de pe tobogan din ala in spirala si s-a lovit la capshor
Dana transporta mey cu mashina, altfel rishti sa ramii cu ea pe cap pina se intoarce colegu'

Isabella la un anishor
Daniela si principesa ISABELLA (5 iunie 2005)

Poze cu ingerasul lui mami, Isabella de la 6 la 10 luni
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Povestea nasterii principesei noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Fetele cu acordul DVS mi-am facut de cap cu listuta...spar sa nu Flavia cand vine .

Am sunat mai devreme acasa, tata mi-a zis ca a urlat dupa mine de a apucat-o tremurat-ul si se ingalbenise la fata, da a linistit-o s-au uitat la desene si a luat-o somnul. Mi-se rupe sufeltul cand ma gandesc ca eu sunt aici si ea e acasa si nu o pot strange in brate si nu o pot pupa si pana diseara mai e o gramada...offfnu va imaginati cum plangea cand am plecat....de am auzit-o din cap aleeii.

Andreea, am iesit devreme cu fata afara, chiar ziceam sa iesim sa stam mai mult ca deregula iesim la 11...sa se mai bucure si ea, ca tata nu o scoate afara...si uite asa sa intamplat.
Sa urcat sus la topoganul in spirala, nu a impins-o nimeni, era singurica, sa tinut cu manuta de bara aia de sus si sa dat uta-uta, cum face si cu alex, cum fac toti copii si cand a considerat ca are destul avant si-a dat drumu.....a coborat putin pana la cotitura spiralei si sa rostogolit peste marginea topoganului din cauza vitezei. Si a cazut pe partea stanga...e vanata, avea nisip in gurita, hainele erau varza....cam de la 1 m si ceva a cazut....multumesc lui DD ca nu a cazut de sus de la aproape 2 m jum.

Dana Danelutza Luuna Miha Alina Andreea

"Mamiii hai sa mancam cevaaaaaa de mancaleeeeee" Maria

Mergi la inceput