AM SI EU PROBLEME!

AM SI EU PROBLEME! | Autor: danielutzu

Link direct la acest mesaj

Deci, eu nu sunt aici inscrisa decat de cateva zile! Nu stiu sa ma descurc cu chestiile tehnice............Am o problema: nu cred ca am completat bine profilul, nu stiu sa-l modific, am 12 ani (am vazut ca mai apare problema asta) si cam atat. Dupa ce m-am inscris mi s-a dat un raspuns automat zic eu cum ca am completat profilul aproape bine si ca in mail o sa am informatiile necesare ce si cum sa fac. Voi ati primit vreun mail? Ca eu nu.....Nu ma deranjeaza prea tare, dar sper ca pe parcurs, sa nu apara vreo eroare si sa nu mai pot sa ma loghez, sau stiu eu ce. In rest, doar de bine! Multumesc pentru intelegere!

rasfatzata de Bucuresti

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

La multi apare data de 12 sau 13 ani ori ca nu au setat data de nastere (mi se pare ca la inscriere sistemul are o data "by default") ori au setat gresit.
Intri la profil personal si la data urmezi exact cum sunt descrisi acolo in ferestruica:
-intai selectezi luna si anul si apesi "go"
-apoi selectezi ziua
fereastra se va inchide singura, cu orice alta modalitate fereastra nu se inchide si deci, data nu se seteaza corect.

Referitor la email, nu stiu la ce te referi, primesti emailul de confirmare la inscriere si cand vrei sa schimbi adresa de email cu care te-ai inscris. Alt email referitor la profilul personal nu primesti.

Daca mai ai intrebari, s'tem prin zona

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielutzu spune:

Da e-mailul la inscriere......nu l-am primit........ Deci zici ca intru la data nasterii si incerc sa modific, da? Thx.

rasfatzata de Bucuresti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielutzu spune:

mai scriu odata adresa de mail: dancos_2004@yahoo.com..... Desi nu l-am scris gresit nici prima data..........

rasfatzata de Bucuresti

Mergi la inceput