marea problema a siminei2005!!!

marea problema a siminei2005!!! | Autor: megbeng

Link direct la acest mesaj

simina2005 are urmatoarea problema: desi este logata pe forum, nu poate scrie nimic..adica nu poate tasta nimic in "casuta" in care scrii in mod normal un mesaj..tastatura ii merge, poate scrie pe messenger, poate folosi la calculator word-ul, excelul, etc..doar ca nu poate raspunde la nici un mesaj pe forum..si nu merge nici cu copy-paste... ce e de facut?




vise in mii de parti, vi le fac cadou, impliniti-le voi!, visul meu il traiesc chiar acum!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

of topic: sa inteleg( din poza) ca esti graviduta?
felicitari ,sa ai un bebe sanatos si frumos.

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

a incercat sa isi stearga cookies de la IE si dupaia sa isi faca restart la PC, se va re loga pe DC si va merge... cel putin la mine a mers dupa ce am facut cum am sc mai sus?


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/MemViewAlbum.asp" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
I am not a vegetarian because I love Animals; I am a vegetarian because I hate plants.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

s-a rezolvat, multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina2005 spune:

"Nu ne sta in putere sa facem lucruri uriase - ci numai lucruri mici, cu iubire uriasa." (Maica Teresa)



Buna ziua!

megbeng, multumesc mult pentru ajutor!
Am reusit sa intru sa scriu prin Opera, dar nu pot sa folosesc Smilies...se insereaza la sfarsitul textului si trebuie sa-i inserez manual printre cuvinte..si nici sa vad numele/pseudonimul celui care scrie...
Mi s-a spus ca am prtobleme cu Windows XP si trebuie sa sterg tot ce am pe hardisk si sa reinstalez ...

Gabbriela , eu nu stiu de unde sa sterg "cookies" ...ce inseamna prescurtarea IE...te rog sa detaliezi daca se poate... Multumesc anticipat!




Simina cu Teo, Diana si Andrei

Mergi la inceput