Mamici cu fetite mici frumoase foc !

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Da Mira daaaa...cunosc printesele deja.
Bine ai venit.
Hai la povesti mamici de fete cucuiete.
Uite io am observat ca cel putin la mine in oras, in anul in care s-a nascut fi-mea s-au nascut ff multe fete.Deja imi fac probleme ca n-o sa aiba Stefania gagici....

Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,4 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena_oona spune:

Ma inscriu si eu.
Am o printzesa de 1 an si 8 luni , care e frumusica foc.Cred ca orice mama i-si vede propriul copil ca fiind cel mai frumos din lume.Eu pur si simplu imi ador fetita.
Sanatate frumosilor vostrii !!

Elena & bebe Manuella 1 an si 7 luni (16.10.2004)

"Good parents give their children Roots &Wings. Roots 2 know where home is, wings 2 fly away & exercise what's been taught them. "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Multumim la fel Elena.Bine ai venit.

Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,4 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Pai ce faceti mamici?
Io am fost plecata azi.Si plec si maine.
Haideti la povesti.

Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,4 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Buna dimineatza mamici cu fetitze frumusele foc !!!

Chiar asa ce faceti ??? Haideti la povesti !!!
Fetele mele sunt bine . Paula , cea mica e agitata noaptea din cauza caldurii si bea cate 3 sticlutze de ceai pe noapte , deci schimb cam 3 pampersuri , tot asa pe noapte .
Andreea , cea mare , cam incepe deja sa se plictiseasca , de cand cu vacanta . Din toamna merge la scoala si e foarte nerabdatoare !!!

Va astept la povesti , care puteti !!!




albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Neatza si de la mine.Inca nu am plecat, asa ca am dat o fuga pe la voi.
Noi suntem un pic mucioase ca am reusit performanta asta dupa o iarna in care nu am avut nik.In rest, toate bune, pocim cuvinte, am inceput cu bubitele in cot si genunchi... ce mai...ocupate rau.

Hai si ne auzim pe seara.

Ana foarte bine ca bea ceai.au mare nevoie ca altfel s-ar deshidrata.

Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,4 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanziana72 spune:

Si noi, si noi! Marina, 1 an si 9 luni. Inca nu avem par prea lung, dar e cret!

Nici poze prea recente nu avem dar sper sa indreptam situatia dupa vacanta. Vineri plecam la mare! Ca doar frumusetea se intretin, nu ?



Sanziana & Marina (03/10/2004) Cand s-a nascut Marina... Poze

Dragostea ne-a fost data ca sa invatam sa ne depasim egoismul, sa invatam sa ne pese mai mult de altcineva decat de propria fiinta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

DECI....a mea este ceea mai fumoasa ...da?! ...ca de nu....
Daca ne primiti si pe noi in club asa cum aratam acum, pentru ca azi am cazut din topogan de la inaltime
Acum suntem bine, cam sifonate, ne-am innvinetit un pic in obraz, da ne trece...ca suntem fetite mari

"Mamiii hai sa mancam cevaaaaaa de mancaleeeeee" Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Am uitat sa zic ca avem 3 ani si o luna, 15 kg, par cret, suntem cochete, am castigat un concurs foto (locul 1)...si suntem la o dieta permanenta
Pupam fetele frumoase

"Mamiii hai sa mancam cevaaaaaa de mancaleeeeee" Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Sanziana si Mihaela bine ati venit in club.
Frumusele foc si fetitele voastre.O sa fac in seara asta o listuta cu mamicile si printesele aferente.Dupa ce o bag pe-a mea la nani.
Doamne...de unde au cupiii astia atata energie ca a mea o tine intr-o topaiala toata ziua...

Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,4 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput