Mamici cu fetite mici frumoase foc !

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

'Neata mamici cu fetite mici frumoase foc, dar pe unde sunteti? Haideti la o poveste ,ce va mai fac minunatele fetite?
Noi am fost la vaccinul de 6 luni si am plans putin dar tare cat ne-au tinut plamanii.Acum suntem bine si vrem numai in picioare desi in fundulet nu vrem.V-am papuselele.

ali
poze IARINA(16.02.2006)
IARINA la 6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanna spune:

Dialnyko, LA MULTI ANI !!!!PT PRINTESICA TA!!! E super ideea cu tortul de mere si crema de zahar ars, bunica mea facea, e un deliciu, din pacate nu cunosc secretul. Incearca la sectiu nea " la bucatarie" mi-e greu sa cred ca nu gasesti reteta acolo. Pupici pt sarbatorita

http://indra.designit.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Buna dimineata fetelor , va invit la ora de ca matinala sunt eu....

ali
poze IARINA(16.02.2006)
IARINA la 6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

La multi ani DIANA !!!!!!!! sa fii sanatoasa si sa aduci la mama si la tata numai bucurii

ali
poze IARINA(16.02.2006)
IARINA la 6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dialnyko spune:

'neatza, mamici! Si multumesc pentru urari! Ieri n-am mai apucat sa intru, am fost ocupata cu colindatu' prin oras dupa cadou.TRAIASCA STATU' LA STAT!!!
Intre timp am aflat si reteta pentru tort.E asa de simpla ca-mi vine sa fac in fiecare weekend.
Gata, am terminat pauza.Am avut ceva treaba, de...pensat!
Si cum va ziceam, mi-a dat cumnata reteta.Si cumnata e din Constanta...Iar ea are reteta de la o prietana din...Targoviste! Ca sa vezi! fac inconjurul lumii si in Targoviste ajung!
Eii, dar sa termin odata cu aberatiile astea.Sa-mi traiasca gizulica! Inca n-am vorbit cu ea astazi, ca mai doarme, dar abia astept!
Si , desigur, sa va traiasca si voua papusicile.

poze noi aici

www.dropshots.com/dialnyko" target="_blank">Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Fetelor va doresc o zi superba .
dialnyko distractie placuta sa aveti, asa deci ai facut tortuletul pana la urma...


ali
poze IARINA(16.02.2006)
IARINA la 6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanako2004 spune:

dialnykoun sincer la multi ani pt printesica
SA CREASCA MARE SI FRUMOASA SI SA VA ADUCA NUMAI BUCURI


pozici MALAYSIA
malaysia2006


irina &emilica2005.01.06
POZICI NOIEMILY zana noastra poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miraklucker spune:

Iaca si eu....scurt ca deobicei,
maine seara plecam la mare, sunt in plin proces de facut bagaje, si ca deobicei cand am mai multa treba nu ma lasa nici copii.....fetele mele care au avut bunavointa sa se trezeasca la 6 nici acum la 12.30 nu vroiau sa doarma.....nu le trebuia nic de mancare dar nici somn. Le-am pus pe amandoua in pat si m_am plimbat aprope o ora cand la una cand la alta.....cred ca daca mai urlau mult chemau vecinii politia .
.....sta sa plaua, rufele sunt afara si nu sunt uscate.....si mai bine nu mai spun.....dar ma gandesc ca maine seara sunt in masina si 10 zile mai rasuflu. Mergem in Franta la Mediterana chiar langa granita cu Spania, iar la intoarcere, imi zice sotiorul meu aseara ca ce-ar fi sa colindam putin si prin Provence....da, da , da cum sa nu.
V-am pupat

Mira mami de DAVID (15.08.2002), DARIA(20.11.2004) si SELIN (07.02.2006)

POZE CU NOI

Selin la botez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudiasabou spune:

Buna,intru si eu sa va salut.
La multi ani inca o data Diana!
Mira va doresc concediu placut!
tuturor mamicilor si printeselor .

Claudia si Rebeca (29 iunie)

poze Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dialnyko spune:

Multumesc, multumesc! Ieri n-am mai intrat pe forum. De fapt, au venit fetele pe aici si n-am mai apucat sa fac nimic!
Tortu il mincam miine, ca aseara era lumea obosita de la servici si nu avea chef de petreceri cu puradei. Da' s-au distrat si asa pe cinste! Ne-a prins noaptea plimbindu-ne cu bicicletele! Asta dupa ce intii s-au facut ca porcii!
Mira, concediu placut!
Si pentru toate mamicile, daca aveti miine drum prin Targoviste, va asteptam la chef!
la fetite, si nu numai!

poze noi aici

www.dropshots.com/dialnyko" target="_blank">Filmulete

Mergi la inceput