Mamici cu fetite mici frumoase foc !

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Salutare gagici, ce mai faceti? Eu nu am mai intreat aseara ca mi-a picat netul .....la naiba cu el.
nanna va doresc sanatate si sa treaca febra, desi sper ca a trecut.OFFFFF....vaccinurile astea , si noi mergem luni la vaccin

Gagici v-am pe voi si pe printesici , acum plec sa ii dau papa si apoi mai intru daca e cineva pe aici, daca nu plecam afaraaaaaaa.




ali
poze IARINA(16.02.2006)
IARINA la 6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dialnyko spune:

'Neata, fetelor! Desi e cam tirziu sa maizic asa, o zic totusi, si asta pentru ca inca n-am baut cafilutza!Dar dupa ce va scriu am sa fac si pauza de cafea. Promit!
Hanako, fi sigura ca vreau retete asiatice!Mincare japoneza n-am mincat pina acum, dar cea chinezeasca e marfa! Am avut cu ceva timp in urma un restaurant chinezesc in oras.Nu trecea saptamina sa nu dau o raita p-acolo! Din pacate, faceam parte dintre putinii clienti, vreo 10 la numar, asa ca n-a tinut mai mult de un an fericirea.Si, oricind imi place sa incerc mincaruri noi.
Fetelor, cele care va pregatiti de iesit la plimbare, va fericesc!Tre' sa fie tare placut la plimbare prin parc cu teroristele, decit la servici cu altii mai decit teroristii!!!
Plimbare placuta!
Va pupic dulce!
P.S. Daca mai ramine cineva prin casa, pe net...I'm here

poze noi aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanna spune:

Salutare! Sunt si eu pe aici dis de dimineata, dar am vazut ca e amorteala...Indra si-a schimbat programul cu vaccinul asta care a zapacit-o! S-a trezit la 7 azi, a mancat pe la 9 si s-a culcat, nu s-a trezit nici acum!!! Nu stiu ce sa fac, imi vine sa o trezesc, dar ma gandesc ca poate ca e mai bine sa isi faca somnul cat are nevoie??!! A mai facut de cateva ori asa, f rar, dar sa doarma pana la ora asta...Chiar nu stiu ce sa fac, sunt cam ingrijorata!!!
Va pupic, ma duc sa mai arunc o privire, poate s-o fi trezit...OFFFFFF

http://indra.designit.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dialnyko spune:

Hei, mamici, inca nu v-ati intors de la plimbare?
Cine imi spune si mie cum pot sa atasez niste filmulete cu motatele pe net, sa le vedeti cum danseaza? Hai, la apel, lasati plimbarile ca faceti insolatie

poze noi aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

salut fetele,
noi nu avem timp de net decat de citit,profitam la maxim k e tati cu noi k dupa ce pleaca vine abia de Craciun.pleaca miercurea urmat.poate ma duc eu la el pana de dk o sa pot.stam cu fata amandoi si ne jucam,o scoatem in oras,la plimbare,ne scoatem in oras seara fara bazaila.apoi venim la bazaici(de majorit datilor chemati de urgenta la ea k maraie sau urla in continuu) si avem noptile noastre de comando,dar suntem fericiti toti 3.
a mea fata e incorigibila,chiar dk ii dau numai lapte formula se trezeste de 2-3 ori.am incercat si varianta fara san noaptea.o luna .de pe 6 aug e iar in criza de dinti,acum e pe trecute si accepta formula seara,dar pana acu' 2 seri nu mai vroia decat san si se trezea de n ori/noapte.deja eu m-am obisnuit,am stiut k e o alta serie de masele,canini
eu stiu k se ureaza de Maria mica,dar pana si nasa noastra s-a aniversat pe 15.asa ca urez si eu:sa traiti cu numele Mariilor
nanna,sa va treaca febra aia rea
du-te pe dropshots.com parca pt video.
va pup pe toate



de piticotu' urias umblaretz

m-am facut maricica


POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dialnyko spune:

Tank's,Ema, am sa incerc!cum o mai duce papusica ta?Ai incercat cu gel pentru dintisori naravasi?La noi a mers! Practic nici nu prea stiu cind au iesit!
O zi buna tuturor, va doresc!Si, desigur, plimbare placuta!

poze noi aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hermelina spune:

Iata si printesa mea- Maria

http://community.webshots.com/user/hermelina92?action=publicAlbums

"Daruieste dragoste si vei fi binecuvantat cu dragoste"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dialnyko spune:

Buna, Hermelina! Esti noua printre noi sau am ramas eu in urma? Frumoasa foc Mariuca ta! Am si eu una, stiai?

poze noi aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

am incercat tot ce e pe piata Ro si Irlanda pt dinti,toate sunt balarii pt fata mea.asta e,mai sunt inca 4 masele si caninii de sus si gata
bun venit,hermelina.Maria e o dulce.
va pup.


de piticotu' urias umblaretz

m-am facut maricica


POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Salutam si noi ,si va printesele.
emaaimee sa treaca durerile de la dintisori, si noi suntem in faza de dureri dar la noi ne trece cu calgel(deocamdata).Sper sa treaca repede si sa nu mai aveti dureri.
hermelina frumusica printesa ta.
nanna a trecut febra?
dialnyko si papuselele tale sunt si nazdravane din ce reiese din poze. V-am pupacit

ali
poze IARINA(16.02.2006)
IARINA la 6 luni

Mergi la inceput